Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Εγω παιδια δυστιχως δεν θα μπορεσω να ακολουθησω στην εκδρομη λογω δουλειας... :'( :'( Στην επομενη θα βρω μια πιο πειστικη δικαιολογια για να παρω ρεπο....Θα σας κανω 3G κληση να μου δινετε εικονες....Κριμα και ειχα ψηθει... :(
 

kostas-patra

Member
May 10, 2010
123
1
0
Πάτρα
Για εμάς μια λύση υπάρχει! Για ώρα θα μιλήσουμε με τη Μαιριλίζ και θα κανονίσουμε να είμαστε στην ώρα μας Γαλαξίδι για να βρεθούμε όλοι μαζί.


http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE+9%2FE55%2F%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BC%CE%B5%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%AE+%CE%A0%CE%B1%CF%84%CF%81%CF%8E%CE%BD&daddr=%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE+48%2FE65%2F%CE%A0%CE%B1%CF%84%CF%81%CF%8E%CE%BD-%CE%9B%CE%B1%CE%BC%CE%AF%CE%B1%CF%82&hl=el&geocode=FcYnRwIdZkxMAQ%3BFU5rSQIdHoFVAQ&mra=ls&sll=38.42347,22.266541&sspn=1.024242,1.755066&ie=UTF8&t=h&z=10
 
Derizio said:
Αν ειναι να ερθει ο Κωστας με τον γερο του θα ερθω και εγω να του κανει παρεα ο δικο μου γερος οταν εμεις θα πινουμε μπυρες και θα τρωμε μεζεδες (θελω να πιστευω)  ;D ;D ;D

Αν είναι γέρικο το μκ3-4 εγώ τι να πω??
..να αναστήσω το μκ1 και να έρθω???    ;D ;D
 
...Είναι μέρος γεμάτο με αναμνήσεις! Έχω να πάω πάνω από 20 χρόνια!! Όταν σκέφτομαι διακοπές πάντα στο μυαλό μου σκέφτομαι τις πρώτες μου που ήταν στο Γαλαξίδι! ..έμαθα τι θα πει δουλειά ..έμαθα να χειρίζομαι βάρκα στα 10,φουσκωτό και μετά κανονικό πλοίο στα 12 ..και φυσικά δεν ξεχνώ το τελευταιο μου καλοκαίρι στο Γαλαξίδι τις 2 γυναίκες που με αγάπησαν  :eek:  ...  

Με όλα αυτά ίσως ....άν αναστηθεί το μκ1 μου να έρθω και εγώ!!  ;)
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
mk1 Stelios said:
...Είναι μέρος γεμάτο με αναμνήσεις! Έχω να πάω πάνω από 20 χρόνια!! Όταν σκέφτομαι διακοπές πάντα στο μυαλό μου σκέφτομαι τις πρώτες μου που ήταν στο Γαλαξίδι! ..έμαθα τι θα πει δουλειά ..έμαθα να χειρίζομαι βάρκα στα 10,φουσκωτό και μετά κανονικό πλοίο στα 12 ..και φυσικά δεν ξεχνώ το τελευταιο μου καλοκαίρι στο Γαλαξίδι τις 2 γυναίκες που με αγάπησαν  :eek:  ... 

Με όλα αυτά ίσως ....άν αναστηθεί το μκ1 μου να έρθω και εγώ!!  ;)

αναμενουμε τοτε!!!!
 

vagma

Hero Member
mk1 Stelios said:
...Είναι μέρος γεμάτο με αναμνήσεις! Έχω να πάω πάνω από 20 χρόνια!! Όταν σκέφτομαι διακοπές πάντα στο μυαλό μου σκέφτομαι τις πρώτες μου που ήταν στο Γαλαξίδι! ..έμαθα τι θα πει δουλειά ..έμαθα να χειρίζομαι βάρκα στα 10,φουσκωτό και μετά κανονικό πλοίο στα 12 ..και φυσικά δεν ξεχνώ το τελευταιο μου καλοκαίρι στο Γαλαξίδι τις 2 γυναίκες που με αγάπησαν  :eek:  ...  

Με όλα αυτά ίσως ....άν αναστηθεί το μκ1 μου να έρθω και εγώ!!  ;)


δασκαλε ελαααααααααααααααααααααα θα κανουμε........οχι μπανανα.........αλλα κοντρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

kostas-patra

Member
May 10, 2010
123
1
0
Πάτρα
Στέλιο έκλεισε ήδη....αλλιώς θα έρθω να σε πάρω απο Αθήνα με τη Μαιριλίζ...(και άντε πές της οχι μετά)!!! :p
 

zenia

Rookie
May 10, 2010
35
0
0
....θέλω επειγόντως ΔΙΑΚΟΠΕΣ !!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=xrWaenHWwxw
 

kostas-patra

Member
May 10, 2010
123
1
0
Πάτρα
Τουλάχιστον δήλωσε συμμετοχή και μας το τραγουδάς απο κοντά :p (όχι άλλο Μαρτάκη) χαχαχα!
 

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Κανόνες Διαδρομής :
Το FiestaManiacs club θα ήθελε να ενημερώσει τα μέλη του, ότι στην πρωτη Εκδρομή μας που θα πραγματοποιηθεί στις 16 Μαΐου 2010, θα πρέπει να δώσουμε την προσοχή μας κατά τη διαδρομή στα παρακάτω:

1. Θα υπάρχει επικοινωνία μέσω φορητών PMR μεταξύ πρώτου και τελευταίου αυτοκινήτου (τα αυτοκινήτα αυτά θα είναι του kostg
   και του scorpion)

2. Κατά τη διάρκεια της διαδρομής θα τηρηθεί ένα συγκεκριμένο τέμπο το οποίο θα ορισθεί κατά την διάρκεια της διαδρομής έτσι
   ώστε να ακολουθούν όλα τα αυτοκίνητα.

3. Διατηρείτε τις αποστάσεις - Αποφύγετε τις επικίνδυνες προσπεράσεις.

4. Για οποιοδήποτε πρόβλημα έχει κάποιος, ανάβει τα αλάρμ για 30 δεύτερα και σταματάει η πορεία.

5. Απαγορεύεται η παράνομη και επικίνδυνη οδηγική συμπεριφορά από τους συμμετέχοντες της εκδρομής.

Όλοι οι παραπάνω κανόνες έχουν σκοπό την ασφάλεια και την ομαλή διεξαγωγή της εκδρομής και παρακαλούνται όλα τα μέλη να τους σεβαστούν.

Χρήσιμες οδηγίες:
Πριν την αναχώρηση φροντίστε να κάνετε ένα έλεγχο στα υγρά και τα λάδια του αυτοκινήτου, καθώς και στην πίεση των ελαστικών. Επίσης φροντίστε να έχετε επαρκώς γεμάτο το ρεζερβουάρ καυσίμου.
 

falcon

Member
May 12, 2010
211
0
0
40
περιστερι
παιδια σορρυ αλλα μαλλον δεν θα μπορεσω να  ερθω τελικα.....ισως να φυγω ταξιδι την κυριακη....πολεμικο ναυτικο ειναι αυτο οτι γουσταρει κανει...αν ερθω  θα σας βρω εκει.......
 

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
η λιστα με τις συμμετοχες εχει ενημερωθει.αν καποιος λειπει απο την λιστα ή το ονομα του
υπαρχε ακομα μετα απο ακυρωση παρακαλω να ενημερωσει την οργανωτικη.
 

kostas-patra

Member
May 10, 2010
123
1
0
Πάτρα
scorpion said:
1)southern_sun + zenia
2)Scorpion + xristina
3)puma-r + bunny + 2
4)kostg +1
5)vagma +1
6)galaioan
7)nos7
8)kostas-patra
9)Mairiliz
10)dante
11)stuparart + 1
12)chrisfrou
13)sotiris s + 1

αυτη ειναι η τελευταια ανανεωση της λιστας



EDIT by kostg: Πρόσθεσα την Mairiliz (εκτός κι αν ακύρωσε και δεν το γνωρίζω)
Ολα καλά...θα έρθει (ας έκανε και αλλιώς... :D :D :D )
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
falcon said:
παιδια σορρυ αλλα μαλλον δεν θα μπορεσω να  ερθω τελικα.....ισως να φυγω ταξιδι την κυριακη....πολεμικο ναυτικο ειναι αυτο οτι γουσταρει κανει...αν ερθω  θα σας βρω εκει.......

νωντα αμα δεις τελευταια ωρα οτι μπορεις να ερθεις και θελεις παρε ενα τηλεφωνο σε αυτο που εχω δωσει στο προγραμμα και ενημερωσε μας
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread