Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Ximiki Veltiosi

Pro Member
May 30, 2014
483
1
0
44
Αθηνα
sirMao said:
Είχα ζηλέψει όταν σας πέτυχα στη φυλής, αλλα τώρα με τις φωτό δεν έχω λόγια. Αλλα έπρεπε να πάμε για δουλεια.

και οταν πατησες κορνα εκοψα ειπα μηπως ακολουθησεις...
 

sirMao

Member
Nov 17, 2013
220
0
0
40
Ximiki Veltiosi said:
και οταν πατησες κορνα εκοψα ειπα μηπως ακολουθησεις...
καλά θα ήταν αλλά.... την επόμενη φορά
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Αφου μου εφυγε η ζαλαδα απο τις στροφοδιαδρομες της Κυριακης αποφασισα να πω και 'γω δυο πραγματα!  :D
Φοβερη παρεα με πολυ ευχαριστο κλιμα,πολυ φα'ι'(ως συνηθως) και πολυ στριψιμο!Η διαδρομη που ακολουθησαμε ηταν τέλεια και για καποιους πρωτογνωρη. Σημαντικος παραγοντας που μας βοηθησε για να το ευχαριστηθουμε στο επακρο ηταν οτι συναντησαμε παρα πολυ ησυχη διαδρομη απο θεμα κινησης!Στο διαταυτα ομως....
.1)τρελοκομειο (ximiki veltiosi)..οταν τελειωσεις με το project που ετοιμαζεις για το fiesta ..μην τυχον με παρεις τηλεφωνο για καμια βολτα σαν την κυριακατικη!!! Ετσι οπως εισαι τωρα σε φοβηθηκε το ματι μου  :eek: ,φαντασου να προχωρησεις και τις βελτιωσεις που θελεις!!!
 2)Γοητευτηκα απο την καινουργια αναρτηση του kostg και επειτα απο συζητηση που καναμε φαινεται και εκεινος για αρχη να είναι αρκετα ευχαριστημενος!Σε ενα κομματι  στροφοδιαδρομων που ημουν πισω του εβλεπα διαρκως την μια ροδα να μην  θελει ν' ακουμπησει τ' οδοστρωμα!!!  (Μας εχεις αναψει φωτιες!περιμενω νεοτερα σου! ;) )
υγ.Χαρηκα που γνωρισα τον astral απο κοντα και ευχομαι στην επομενη (τετοιου ειδους) βολτα να υπαρχει μεγαλυτερη συμμετοχη..Μακαρι να καταφερουν οσοι δεν μπορεσαν αυτη τη φορα να δωσουν το παρων να ερθουν στην επομενη!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
panosd said:
2) Γοητευτηκα απο την καινουργια αναρτηση του kostg και επειτα απο συζητηση που καναμε φαινεται και εκεινος για αρχη να είναι αρκετα ευχαριστημενος!Σε ενα κομματι  στροφοδιαδρομων που ημουν πισω του εβλεπα διαρκως την μια ροδα να μην  θελει ν' ακουμπησει τ' οδοστρωμα!!!  (Μας εχεις αναψει φωτιες!περιμενω νεοτερα σου! ;) )

Τώρα αυτό είναι καλό ή κακό (το να στρίβεις με τρεις ρόδες);  qq 

Υ.Γ. Μ' αρέσει που είπα κάποια στιγμή ότι στρώνω και θα πηγαίνω χαλαρά, είμαι ψεύτης, το ξέρω  giggle
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Σήμερα σκεφτομΙ να παω ή ολυμπιακο χωριο ,ή Rivas ,τι λέτε;
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Τι θα λέγατε για ένα ζεστό κατά προτίμηση καφεδακι για αυτην την Πέμπτη...?
 

Zauro

Pro Member
Jul 6, 2013
386
0
16
43
Πειραιάς
Εγώ προτείνω να κανονίσουμε ενα από τα σαββατοκύριακα που ερχεται να μαζευτουμε να παμε για καρτ στον ασπρόπυργο, ψηθητε! Θα γελασουμε πολυ
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Zauro said:
Εγώ προτείνω να κανονίσουμε ενα από τα σαββατοκύριακα που ερχεται να μαζευτουμε να παμε για καρτ στον ασπρόπυργο, ψηθητε! Θα γελασουμε πολυ
Πολυ ωραια ιδέα εδωσες Τάκη... :p
 

Ximiki Veltiosi

Pro Member
May 30, 2014
483
1
0
44
Αθηνα
Σαββατα και Κυριακες στο Λαζαρακο μαζευονται για προπονησεις οσοι εμπλεκονται με αγωνες απο 5 μεχρι 55 χρονων και εχουν 1η προτεραιοτητα στη πιστα. Δεν θα προτεινα ΣΚ για κανενα λογο διοτι η αναμονη ειναι μεγαλη και δεν το ευχαριστηθουμε. Οποτε για Καρτ καλυτερα Πεμπτες που μπορουμε να εχουμε και εκπτωση για οσους εγγραφουν στο newsletter του καρτοδρομιου και μπορεις να κανεις 3 δεκαλεπτα με 25 ευρω. Αλλιως Παλληνη μικροτερη πιστα αλλα πολυ καλυτερα νοικιαρικα(σχεδον καινουργια) απο τη speed park.
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Σημερα θα κανει καποιος κινηση για λιγο παραπανω κρυο στα β.Π?
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Απόψε θα παω στο Ολυμπιακο χωριο ,οσοι πιστοί προσέλθετε
 

sirMao

Member
Nov 17, 2013
220
0
0
40
zisis said:
Απόψε θα παω στο Ολυμπιακο χωριο ,οσοι πιστοί προσέλθετε
Φιλαράκι δεν σε είδα φεύγοντας γι αυτό δε σε χαιρέτησα! Χάρηκα για τη γνωριμία
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread