Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Παρακαλώ την προσοχή σας Κυρίες και Κύριοι!

Αποψε στη σουβλακερη ΖΑΧΟΣ θα γινει γενικο "ξεκολημα", οποιοι ενδιαφερονται να παρευρεθουν σ'αυτο το happening παρακαλω να δηλωσουν συμμετοχη!

Ευχαριστω!  :p  :p  :p
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Εγω δυστιχως δεν μπορεσα να παρευρεθω....Ειχα παει βολτουλα με την γυναικα....  :D Next time θα ερθω ομως...Ελπιζω το ξεκολλημα να πηγε καλα.... ;D
 

Derizio

New member
May 9, 2010
65
0
0
47
Εγω το ειδα σημερα το πρωι! Αλλα ετσι κι αλλιως ειχα κοσμο στο σπιτι εχθες...οποτε δεν θα μπορουσα να ερθω!
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
το ξεκολλημα πηγε πολυ καλα!την επομενη φορα σας περιμενουμε ολους!!!ετσι για την ιστορια ο κοσμος στο RIBAS οπου και αραξαμε εκανε την εμφανιση του μετα τις 23:00,ειδικα δικυκλα με εμπειρους αναβατες!!!
 

Derizio

New member
May 9, 2010
65
0
0
47
Σας εχω ενα κουτουκι εκει διπλα στο σπιτι μου..... αλλο πραγμα! Θα ριξω σημα μερικες μερες πιο νωρις για να οργανωθουμε και να κλεισω και τραπεζι για να ειμαστε σιγουροι!
 

Derizio

New member
May 9, 2010
65
0
0
47
Την αλλη εβδομαδα το βλεπω.... να ειστε και πεινασμενοι απο τα χιλιομετρα :) Θα σας κρατησω ενημερους μερικες μερες πριν!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Αυριο ημερα Κυριακη κανονισαμε με τον nos7 να παμε για καφεδακι προς προφητη Ηλια μερια...Οποιος θελει ερχεται.... :D
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
ειναι πανω απο το μικρολιμανο.....οποιος θελει μας το λεει και  δινουμε ραντεβου στο σεφ και μετα παμε μεχρι εκει μαζι ;)
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Ο καιρος μας τα χαλασε(αλλιως θα το ελεγα αλλα εχε χαρη που γραφω δημοσιως) ομως εμεις δεν πτοουμαστε...Οποιος θελει 8.30 συναντηση στο ΣΕΦ για καφεδακι...Μεχρι στιγμης μεσα θα μαι εγω και ο nos7 οποιος θελει ακολουθει...
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
scorpion + xristina + puma-r + bunny θα δωσουν το παρων...
και μαζι μας θα εχουμε και τα μπλουζακια..............................
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread