Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

GiannakissXs

Member
Jan 5, 2012
145
0
0
33
πανο μου...την αποψη μου την ξερεις!καλο-χρυσο-αψογο το φιεστα για αυτα που προσφερει αλλα μεχρι εκει!συγκεκριμενα,ιπποδυναμη παραπανω απο 160 αλογα(τραβηγμενα απο τα μαλλια κ αφου εχεις πληρωσει σχεδον μισο,ενα δευτερο φιεστα)δεν θα δεις,οποτε το θεμα ειναι δικο σου στο τι θες...αλογα κ φτερνισματα η "οικονομια" κ το κεφαλι σου ησυχο!στο ειπα κιολας κ οταν μιλαγαμε!207 rc,οτιδηποτε σε 20vt (MOTER ΔΙΑΜΑΝΤΙ!!!!) η 1,8 τσι ειναι προσιττα κ ελκυστικοτατα!οπως κ αρκετα αλλα!!!δυστυχως οι καιροι δειχνουν τουρμπο,η τεχνολογια εξελισσεται κ η ford αργησε να κανει τις κινησεις της!κακα τα ψεμματα δυστυχως!απο κει κ περα...απο το να καθεσαι να σκας λεφτα κ να χαλιεσαι για αγχη δυναμετρησεων,να κερδισεις κ το τελευταιο αλογο για να φτασεις το ταβανι π ειπα πριν,πηγαινε σε ενα τουρμπο να ηρεμησει το κεφαλι σου!10,000 για φιεστα κ γενικα για οποιοδηποτε αμαξι της κατηγοριας του ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ειναι ΠΟΛΛΑ!του χρονου τετοια μερα δεν θα δινει καποιος τοσα λεφτα!(μακαρι να τα δωσει κ να βγω ψευτης+να χαρεις την ΑΜΑΞΑΡΑ σου)!ειπαμε...ολοι ειμαστε FORDακηδες,ολοι γουσταρουμε κ αγαπαμε οτι εχουμε αλλα το ρητο,σωστοτατο ναι μεν αλλα,"ατμοσφαιρα=δεν σπαει,δεν χαλαει" ειναι ξεπερασμενο!!!κ οσο για την καταναλωση,ειδικα αμαξι με προγραμμα turbato,στα χαμηλα θα ειναι σαν το φιεστα!στα ψηλα χανεται η τσεπη σου ;)! MAKAΡΙ να παρεις την σωστη αποφαση παιχταρα μου :)
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Πραγματικά ευχαριστώ πολύ όλα τα παιδιά για τις απόψεις σας!Αυτό πραγματικά είναι ένα σωστό club! Με βοηθήσατε πολύ!
 

Stelios....

Member
Feb 23, 2013
117
0
0
36
Παιανια
lefteris said:
Αν θέλαμε αμάξια που "πάνε", οι μισοί (και πλέον) θαμώνες αυτού του forum δέν θα οδηγούσαν Fiesta ;)
Εξ'αλλου το mx5 ποτέ δέν ήταν performance car.Eίναι σχολείο για άλλους λόγους.

Ο Πανος συγκεκριμενα,στον οποιο και αναφερομαι, προφανως ψαχνει κατι που να ''πηγαινει''...
Το Mx5 το οδηγουσα πολυ συχνα μεχρι πριν 2 μηνες που πουληθηκε...Καλο χρυσο παιχνιδιαρικο,κιβωτιαρα ΑΛΛΑ οι περισσοτεροι το αλλαζουν με κατι γρηγοροτερο...
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Η αγγελία διαγράφτηκε ήδη! Το αυτοκίνητο θα παραμείνει στην οικογένεια! Δεν βρήκα κάτι για τις απαιτήσεις μου και φοβάμαι να ρισκάρω αυτήν την εποχή!Οι προτάσεις ηταν πολλές και το αυτοκίνητο είχε μεγάλη ζήτηση! Πιστεύω δεν είναι τυχαίο!!!
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
Πάνω που σου βρήκα gt-r δηλωμένο 1800 13 χιλιαρικα ρε  :D
 

dimitra

Pro Member
Dec 28, 2012
482
0
0
33
Κερατσίνι
Ωωω..Fiesta είμαι πολύ χαρούμενη που θα συνεχίσεις να είσαι κοντά μας...
                                                       Η συνοδηγός σου... [sub]Μήτσος...[/sub] driv2
 

fiestass7

MK7
Member
Jun 16, 2011
254
0
16
36
Πύργος
Μοντέλο
MK7
panosd said:
Η αγγελία διαγράφτηκε ήδη! Το αυτοκίνητο θα παραμείνει στην οικογένεια! Δεν βρήκα κάτι για τις απαιτήσεις μου και φοβάμαι να ρισκάρω αυτήν την εποχή!Οι προτάσεις ηταν πολλές και το αυτοκίνητο είχε μεγάλη ζήτηση! Πιστεύω δεν είναι τυχαίο!!!
νομίζω ότι πηρες την σωστή απόφαση φίλε!
 

Stelios....

Member
Feb 23, 2013
117
0
0
36
Παιανια
Πανο οντως ειναι δυσκολη εποχη για ρισκο....

Κρατα το αυτοκινητακι που το γουσταρεις και σε ικανοποιει,και εχε κεραιες ανοιχτες για καποια καλη ευκαιρια!Θα υπαρξουν πολλες...
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Παιδιά ειναι στην ίδια κατάσταση με τον πανό ειναι ένας μ δίνει 9700 χέρι και το θέλει μέχρι αύριο
Σκεφτόμουν να πάρω Mini Cooper s τι λέτε;
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
Αν θελεις να παρεις μινη θα πρεπει να βαλεις βαθια το χερι στην τσεπη. Εχεις να πληρωσεις ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ. Μην ξεχνας ειναι bmw....
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Παιδιά δν θα το δώσω το έβλεπα σήμερα και πήγα να βάλω τα κλάματα .επισεις το αυτοκίνητο δν έχει ούτε γρατζουνια ειναι αμαρτία ..δν γίνεται
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
ωραιο το μινι αλλα αν εχεις και φραγκα να το καλυψεις. πρην κανα χρονο ειχα αγγελια το φιεστα μου με πηρε ενα τηλ για ανταλαγη και να τ δωσω τρια χιλιαρικα για πορσε μποξερ καμπριο 2002 μοντελο. ευκολα το περνα αλλα δυσκολα το εβγαζα στο δρομο. οτι και να παρεις οπως εχεις προσεξει το δικο σου δεν θα ειναι προσεγμενο.
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Αυτο ειναι το θέμα .οτι το έχω πένα . Του αλλάζω λάδια σαν να ειναι turbo .και πέρα απο ολα το αγαπάω .. Γιαυτο δν θέλω να δώσω
 

pumaspeed

Member
Σεπτ. 20, 2010
278
0
0
34
μην κανεις κανα αστειο ,το δικο σου ειναι μια κατηγορια μονο του οπως το εχεις φτιαξει   ok234 !!! το μινι εμφανισιακα ειναι τρισαθλιο προσωπικη γνωμη παντα !!!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
To μόνο που θα προσφέρει το cooper s παραπάνω είναι τα γκάζια του. Κατά τα λοιπά, δηλαδή αξιοπιστία, κρατήματα, κ@υλα κλπ νομίζω ότι σου τα δίνει ήδη και το fiesta σου. Και φυσικά συμφωνώ με το ότι σπάνια θα πετύχεις άνθρωπο που προσέχει το αυτοκίνητό του όσο εσύ και θα σου το πουλήσει σε άριστη κατάσταση όπως είναι το δικό σου.
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Αυτο είπα και βρε παιδιά και το ξανασκεφτηκα δυο μέρες δν κοιμομουν ...τελικά πήρα την σωστή απόφαση πιστεύω
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread