Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3423536/ απο ford σε ford θα παραμείνεις ;)
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3939400/

Μια από τις επιλογές μου είναι και αυτή!
 

spithas

Member
Feb 6, 2011
162
0
0
seat ibiza cupra με τον 20vt.με παζαρι βρησκεισ ενα καλο με λιγοτερα απο 10.000 και κρατασ τα ρεστα να το πας 240hp!
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
Γτ ρε Πάνο το κάνεις αυτό ... Μια χαρά αμάξι έχεις ... Πάντως γνώμη μου είναι να μην το δώσεις τώρα πάλι αν εσυ θες να το δώσεις ε μην πάρεις το seat ψάξε για κατι καλύτερο ... κι εννοείται να το πάρεις σε μαύρο αυτη τη φορά ...χαχχαχαχα
 

VASSOS

Pro Member
Aug 2, 2012
560
0
16
49
marousi
το φιεστακι ειναι και γαμω τα αυτοκινητακια και το συγκεκριμενο ειναι πολυ καλο!!!
μετα απ'αυτο η επομενη επιλογη ειναι το καινουριο το st!!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
xristina said:
που να τρεχεις μωρε τωρα στην Ρόδο..  giggle

..Πανο κακή επιρροή εισαι

Βάζω φωτιές.... αν και η γνώμη μου είναι να μην το αλλάξει .
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Αν αξίζει φίλε το αυτοκίνητο και δεν θέλει τίποτα μέχρι και 11000ε.Εχεις κάτι στο νου σου?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Άλλαξε εσύ αμάξι και θα σε αποκλείσω από εδώ για πάντα giggle giggle

Το αμάξι σου είναι καινούργιο,του 8 μοντέλο με 35000χιλ. απροβλημάτιστο...δεν χρειάζεται να πω κάτι άλλο ;D
 

dimitra

Pro Member
Dec 28, 2012
482
0
0
33
Κερατσίνι
Το αυτοκίνητο είναι σαν καινούριο,δε σου ζητάει τίποτα...
...το έχεις κάνει όπως εσύ θέλεις και είναι απλά πανέμορφο :-*..!

Η άποψη μου είναι να μην κάνεις καμία τέτοια κίνηση, είναι κρίμα :( :(..!

Ο Fiestaρος σου, σου ανήκει..!
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Κρατα το ρε φιλε το αμαξακι... Κ εγω το ειχα βαλει τον Ιουλιο για 2μιση μερες στο car, αλλα δεν αντεξα το εβγαλα... Το κοιταζω και το χαιρομαι... Η αποφαση βεβαια ειναι δικη σου...
 

pumaspeed

Member
Σεπτ. 20, 2010
278
0
0
34
Οχ και εγώ είχα μπει σε τέτοιο δηλλιμα να το ανταλλαξω με ένα corsa opc. Αλλά δε μετάνιωσα ποτέ που δε το εδωσα γιατί τώρα θα πλήρωνα ζημιες .Πανό εξαρτάται τι ψάχνεις αν πάντως. Το πρωχωρας σε πώληση λόγω επιδόσεων να ξέρεις ότι πρέπει να πας σε διλιτρο κατά εμένα. Για να μείνεις ικανοποιημένος και να έχεις αξιοπιστία.από τα αλλά τα μικρουλια. Με τα τούρμπο μη περιμένεις προκοπή ούτε και αξιόπιστη εξέλιξη γιατί είναι αρκετά πιεσμενα τα περισσότερα. Συν το βάρος αμαξώματος ..δε νομίζω ότι θα μείνεις ευχαριστημένος  από άποψη επιδόσεων και πρέπει να λάβεις υπόψιν ότι πρέπει να έχεις και κάτι στην άκρη από χρήματα εννοώ ΓΤ κακά τα ψέμματα δε ξέρεις τι μπορεί να σε βρει θεός φυλάξει ..σε αντίθεση με αυτόν που θα πάρει το μκ7 σου που δε θα πληρώσει ποτέ ενδεχομένως για ζημιές .καλά ξεμπερδέματα ευχομαι

;)
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
pumaspeed said:
Οχ και εγώ είχα μπει σε τέτοιο δηλλιμα να το ανταλλαξω με ένα corsa opc. Αλλά δε μετάνιωσα ποτέ που δε το εδωσα γιατί τώρα θα πλήρωνα ζημιες .Πανό εξαρτάται τι ψάχνεις αν πάντως. Το πρωχωρας σε πώληση λόγω επιδόσεων να ξέρεις ότι πρέπει να πας σε διλιτρο κατά εμένα. Για να μείνεις ικανοποιημένος και να έχεις αξιοπιστία.από τα αλλά τα μικρουλια. Με τα τούρμπο μη περιμένεις προκοπή ούτε και αξιόπιστη εξέλιξη γιατί είναι αρκετά πιεσμενα τα περισσότερα. Συν το βάρος αμαξώματος ..δε νομίζω ότι θα μείνεις ευχαριστημένος  από άποψη επιδόσεων και πρέπει να λάβεις υπόψιν ότι πρέπει να έχεις και κάτι στην άκρη από χρήματα εννοώ ΓΤ κακά τα ψέμματα δε ξέρεις τι μπορεί να σε βρει θεός φυλάξει ..σε αντίθεση με αυτόν που θα πάρει το μκ7 σου που δε θα πληρώσει ποτέ ενδεχομένως για ζημιές .καλά ξεμπερδέματα ευχομαι

;)


Θα συμφωνήσω μαζί σου! Τα μόνα που αξίζουν είναι τα 1.8 20ντ (σαν το leon που βρήκα) και τα 2λιτρα (με τα οποία δεν μπλέκω)! Βρήκα και ibiza cupra dsg με 11000ε αλλα δεν τα ακουμπάω  με αυτα που ακούγονται!
 

kostas.ceed

MK7
Member
Oct 14, 2012
139
0
16
44
Αν. Αττικη
www.euboikotopio.gr
Μοντέλο
MK7
το leon που βρηκες δεν ειναι 20βαλβιδο αλλα 1.8 tsi. και πιστεψε με δεν ακουγονται και τα καλυτερα για αυτο το μοτερ.Λαδιερα κανονικα.Το εχει φιλος και ηδη στα 30000χλμ αλλαξε μοτερ...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread