Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Κωστα ισως η διπλης οψης να μην πιασει τοσο καλα και μετα απο καιρο να του το κανει παλι! Εγω θα ελεγα μια καλη και ισχυρη κολλα και θα κανει δουλεια οπως εκανε και στη δικια μου περιπτωση! Βεβαια δεν ειχα τοσο μεγαλη επιφανεια να καλυψω αλλα εγινε η δουλεια
 

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
Αυτό είναι συνηθισμένο ρε!έχει ανοιχτεί κ θέμα αντίστοιχο!βγάζεις την ταινία κ βάζεις άλλη!αν έχεις εγγύηση πήγαινε να στο φτιάξουν!με την ταινία μπορεί να σου ξανάξεκόλλησει αλλά καλύτερα να βάλεις πάλι ταινία παρά να βάλεις κόλλα όπου αν χρειαστεί να αλλάξεις το λάστιχο,θα χεις θέμα!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
ok παιδιά το αμάξι το έχω 6 μήνες οποτε σίγουρα είμαι στην εγγύηση ...και επειδή θα πάω να τους τα ψάλω αυτές τις μέρες επειδή έχει ένα θέμα με το τζαμι του οδηγού θα τους πω και αυτό.
 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
ειχα ανεβει πριν 2 εβδομαδες στην φορντ πανω στην νεα ερυθραια .. ειχε ξεκολλησει στην πορτα του συνοδηγου το πλαστικο αυτο μεχρι τη μεση περιπου .. και το ''κολλησαν'' με σπρευ βενζινοκολλας , και προχθες ξεκολλησε παλι !! πολυ καλη δουλεια , τι να λεμε :p ..
ελπιζω εδω στην πατρα να το κολλησουν καλυτερα !!
 

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
μαριε,το πολυ πολυ να πας και σε καμια αλλη αντιπροσωπεια στο ενδιαμεσο!αν και ο λαζανας στην πατρα κανει σωστη δουλεια!
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Παιδιά εμένα μου είχε ξεκολλήσει λίγο από του συνοδηγού.
Πήγα, μου έβγαλαν την παλια ταινιά που είχε, μου έβαλαν νέα ταινία διπλής όψης και τώρα είναι μια χαρά.
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Σήμερα τους πήρα και έκλεισα ραντεβού για την δευτερα στις 9 στον παζαρόπουλο.
μου είπανε ότι θα μου αλλάξουν όλο το λαστιχάκι και ότι δεν θα έχει πρόβλημα μετά.

και επίσης έχω ένα άλλο πρόβλημα με το τζαμι το οποιο είναι το εξής,
όταν έχω κατεβασμένο το τζαμι του οδηγού τέρμα κάτω και πατήσω για να ανεβεί εκείνη την στιγμή έρχεται η γωνια από την ταπετσαρία προς τα έξω σαν κάτι να την σπρώχνει από μέσα και με αυτόν τον τρόπο όταν πάει να κλείσει το τζαμι τέρμα πάνω κοπανάει λίγο το τζαμι (αριστερή η δεξιά δεν έχω προσέξει) γιατί δεν ανεβαίνει ακριβώς ίσια και ακούγεται ο θόρυβος :S
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread