Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

GiannisZetec

Pro Member
Jun 4, 2011
571
0
16
το 3 πατημα με το μιχαλη και το βασιλη εντυπωση μου εκανε πως μαζεψε του βασιλη και ηρθε διπλα στ μιχαλη και μετα ο μιχαλης οπως ειναι λογικο λογω μεγαλυτερου βηματος να περασει παλι...
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
μπραβο παιδια πολυ ωραια σκηνικα!!!!!!

ιακωβε μπραβο ρε ,στεκεσε στα ισα διπλα σε ενα μαμα σχεδον 7αρι,με μια ολοσωμη θα εισαι μπροστα πιστευω! ασε τις ζαντες και τις εξωτερικες π@π@ριες και δωστα να γινεις ενα σωστο πρωτο σταδιο!!

μιχαλη απο τα βιντεακια που ειδα με το προγραμμα θα πρεπει να ησουν μπροστα φιλε....
εντυπωση μου κανει στο ανοιγμα απο πρωτες ρολ που ενω στην τριτη εισαι ενα αμαξι + μπροστα
στην τεταρτη σε εχει μαζεψει ο βασιλης κ ειναι και μισο φτερο εκεινος μπροστα
 

giannis_suzuki

Pro Member
Oct 17, 2010
384
0
0
τι διαφορα εχει σε βαρος η 17αρα με την 16αρα??

παντως πολυ κουλο αποτελεσμα το συγκεκριμενο...

ωραια περνατε εκει κατω παντως..
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Εκτός απο του Μιχαλοι τα αλλα παιδια φοράνε ολοσομη
 

GiannisZetec

Pro Member
Jun 4, 2011
571
0
16
Παρόλο το αποτέλεσμα σαν πάτημα ήταν το πιο ενδιαφέρον με την έννοια ότι εκεί που η κόντρα φαινόταν ότι το αποτέλεσμα θα ήταν αναμένομενο πήγε να γίνει ανατροπή..
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Μπράβο σας παιδια!! Είναι πολυ σημαντικό αυτο το ωραίο κλίμα και αυτή η ωραία βολτιτσα- δοκιμή- κοντριτσα που κανονισατε! Πάντα τέτοια!! Αν πρόσεξε καλα ο κύριος Μιχάλης έχει αλλάξει κάτι στο φωτισμό του αυτοκινήτου του συν κάτι μπλε λεντοσειρες η κάνω λάθος;; ok234
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Μπραβο ρε παιδες για τα πατηματακια... Να τα χαιρεστε ολοι...



Υ.Γ. Στη Παλληνη δν ειναι τα πατηματα;Ηρθατε δυο λεπτα απο μενα κ δν πηρατε ενα τηλ.; Ντροπη σας χαχα
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
proedros said:
μπραβο παιδια πολυ ωραια σκηνικα!!!!!!

ιακωβε μπραβο ρε ,στεκεσε στα ισα διπλα σε ενα μαμα σχεδον 7αρι,με μια ολοσωμη θα εισαι μπροστα πιστευω! ασε τις ζαντες και τις εξωτερικες π@π@ριες και δωστα να γινεις ενα σωστο πρωτο σταδιο!!
ευχαριστώ Πέτρο,κάτσε να τελειώσω αυτή την εβδομάδα κομπλε με το θέμα προγράμματος και μετά πάω για αυτό AR15firing AR15firing AR15firing


zisis said:
Εκτός απο του Μιχαλοι τα αλλα παιδια φοράνε ολοσομη
Ζίση η απάντηση στην ερώτηση σου είναι στο μήνυμα με τα video,πάνω πάνω γράφω το τι φοράει το κάθε αμάξι




όπως επίσης μου έφυγαν τα μάτια για να φτιάξω τα video με τους σωστούς τίτλους ::)
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Μου κανει και εμενα εντυπωση γιατι μου εφυγε ετσι ο Βασιλης μολις εβαλα τεταρτη...σαν να εκοψε το αμαξι ενω ειχα το γκαζι στο πατωμα,φυσικα εγω αυτο το κοψιμο δεν το ενιωσα αλλα το ειδα + οτι με το Χριστο αμα δειτε το 2 βιντεο δεν εχω τοσο μεγαλη διαφορα οσο το 1,και παλι ενοωσα σαν να κοβει!!!κουλο μου φενεται και δεν ξερω τι μπορει να ειναι :(

Αντρεα σωστα τα ειδες αλλα θα γινει παρουσιαση στο αναλογο θεμα μολις τελιωσει η μοντα για δεν την εχω ολοκληρωση ακομα

Υ.Γ χαρηκα πολυ που βρεθηκαμε με τα παιδια μετα απο πολυ καιρο για ''δοκιμες'' και φυσικα μου αρεσε το φιλικο κλιμα που υπηρχε!!!ενα ευχαριστω για αυτον που το κανονισε ολο αυτο και ξερει πολυ καλα ποιος ειναι ;)
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Οντως ειναι περιεργο γιατι μαζεψα με την τεταρτη..
Μιχαλη επρεπε να ανοιγαμε και μια φορα απο 4ες,χαμηλα,οπως μας ειπε ο Περικλης να βλεπαμε και εκει διαφορες!
Μπραβο παντως σε ολα τα παιδια για το φιλικο κλιμα και το χαβαλε που καναμε,παντα τετοια να εχουμε!!! :)
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Μας φτιαξατε μεσημεριατικα παλι!!! Μπραβο σε ολους για ολο το κλιμα και που μας δωσατε τη δυνατοτητα να δουμε και ναακουσουμε τα τερατακι σας να βρυχονται!!! Ιακωβε ωραιο υλικο φιλε
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
nos7 said:
Μου κανει και εμενα εντυπωση γιατι μου εφυγε ετσι ο Βασιλης μολις εβαλα τεταρτη...σαν να εκοψε το αμαξι ενω ειχα το γκαζι στο πατωμα,φυσικα εγω αυτο το κοψιμο δεν το ενιωσα αλλα το ειδα + οτι με το Χριστο αμα δειτε το 2 βιντεο δεν εχω τοσο μεγαλη διαφορα οσο το 1,και παλι ενοωσα σαν να κοβει!!!κουλο μου φενεται και δεν ξερω τι μπορει να ειναι :(

Αντρεα σωστα τα ειδες αλλα θα γινει παρουσιαση στο αναλογο θεμα μολις τελιωσει η μοντα για δεν την εχω ολοκληρωση ακομα

Υ.Γ χαρηκα πολυ που βρεθηκαμε με τα παιδια μετα απο πολυ καιρο για ''δοκιμες'' και φυσικα μου αρεσε το φιλικο κλιμα που υπηρχε!!!ενα ευχαριστω για αυτον που το κανονισε ολο αυτο και ξερει πολυ καλα ποιος ειναι ;)


Σε εψησα για την επομενη μοντα η οχι ακομα?
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
τοσο μαζεμα στις 4ες κατι δεν παει καλά απο τις 5500 του νος και πανω.

Με έκκαντρα focBP285 της piper τα βλεπω τα 150+ στο ΜΚ6... Αφου τωρα πρεπει να ναι 130 σίγουρα..
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Πριν δύο εβδομάδες ήμουν Βουλιαγμένης και γύρναγα από Γλυδάφα!Λίγο μετά το Ελληνικό ένας με ένα Ibiza(Κατά πάσα πιθανότητα πειραγμένο και αγνώστων κυβικών,δεν ήταν FR πάντως) ξεκίνησε να μου πετάει φώτα(Ήμουν στην αριστερή λωρίδα) και να τραβάει ξερόγκαζα. Μπήκα στην μεσαία όμως για κακή του τύχη μας έπιασε το φανάρι. Εγώ με Astra 1.6 Twinport και αυτός με το Ibiza,περιττό να πω ότι το έφαγε το τσαγάκι του :p Από 1η-2α τον άφησα ένα αμάξι πίσω...το μόνο που άκουσα ήταν την εξάτμιση του να στριγκλίζει,κατά τα άλλα δεν τον ξανά είδα(Λογικά θα έστριψε όταν είδε ότι δεν τον παίρνει :p ).
 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
χθες το βραδυ φιλικο ανοιγμα στο πανεπιστημιο..
fiesta mk7 1.4 (μεσαιο - τελικο) vs peugeot 206 1.6 (sprint booster - χοανη - τελικο - προγραμμα) (το δηλωνει στα 115-120 αλογα)
καναμε 3 ανοιγματα απο σταση και στα 3 ημουν μπροστα ενα αμαξι οταν βαζαμε 4η ..
1ες πηγαιναμε μαζι , ελαχιστα μπροστα το 206 ..
απο 2α ανοιγα σταδιακα και στην 3η εφευγα πολυ! ;D
 

billz

Member
Oct 13, 2010
226
0
0
PATRA
Απο πατρα εισαι?περιεργο μ φαινετε π ησουν μπροστα απο 1,6 206 αυτα πανε πολυ κλ!Κερναω lipton οποτε θες :p Σημερα π γυριζα απο αθηνα μετα τα διοδια κορινθου κυνιγιομουν με φοκους ΜΚ1 38υρο με τελικο,οταν ανοιγαμε απο 4ες του εφευγα εyκολα αλλα γενικα πηγεναμε σχοδον κοπια με τασι να τ φευγω αλλα παρα παρα πολυ σιγα...πετυχαμε κ το νεο φοκους 1,0ecoboost ειχε αυτοκολητα ford lazanas κ ερχοταν πατρα ταπα με 3 ατομα μεσα....μεχρι τα 130 περιπου κρατιοταν μαζι μας....μετα εμενε πισω ανετα...Κ το ασχημο της υποθεσης...λιγο εξω απ το αιγιο σε μια δεξια στοφη εσπασε το πισω ροyλεμαν τ αριστεροy τροχου τ φοκους...αλλα παλι κλ π το παιδι το κρατησε το αμαξι μια χαρα...τον πηγα συνοδεια με αλαρμ μεχρι την εξοδο για αιγιο οπου κ χαιρετηθηκαμε,ειχε ξενερωσει με το ρουλεμαν κ γω ξεχασα να τον  ρωτησω για στοιχεια τ focus  ;D
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread