Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Την αλλη μερα ημουν για. γύψο. με κατι περιεργες 3τες!!! :D
 

kundun

Member
Jan 31, 2015
105
0
0
42
Αθήνα
Χθες γυρίζοντας απο το Ξυλόκαστρο είναι ενα A3 tfsi και έχει σπάσει τα νεύρα σε πολύ κοσμο. Να παιζει φώτα ,απο αριστερή σε ΛΕΑ και ξανά πίσω. Κύριος όμως εγώ δεν έχω δώσει σημασία . Στρίβοντας απο εθνική για σχιστο είναι μπροστά μου . Στο φανάρι πάω δίπλα του για να τον δω. Άναψε πρασινο και λογο ανηφόρας το ανοίγω λίγο , ψαρωνει και του δίνει. Στο άλλο φανάρι είμαστε δεύτερο αμάξι και οι δυο και με κοιτάει και γελάει. Πράσινο, φεύγουν λιγο τα μπροστινά αμάξια και τα σκαμε και οι δυο . ο τύπος μετα το ενα αμάξι που του εριξα με τριτη τα παράτησε. Με αυτά που έκανε θα ήθελε και ενα χέρι ξύλο νομίζω.
 

kundun

Member
Jan 31, 2015
105
0
0
42
Αθήνα
Τον περίμενα και για ρεπριζ και στο φανάρι αλλά δεν ερχόταν με τίποτα κοντά μου .  AR15firing  AR15firing  AR15firing
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Πριν λίγη ώρα στη Λεω. Μαραθώνος πάτημα με ένα mk7 sport μαμά, μέχρι 4ες  ήμουν ένα κενο μπροστά, έκοψα γτ χρειάστηκε να στριψω. Ωραιος ο τύπος γτ κάναμε το πατηματακι μας να ξεμουδιασουμε :p κ μόλις έστριψα μου κορναρε :)

Υ.γ. Τελικά η γριά  (fiestara) παρόλο τα 299.800 χλμ είναι μάχιμη ακόμα  biggrin biggrin biggrin
 

SuperNova

Member
Dec 1, 2010
152
0
0
ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΕΜΦΥΛΙΟΣ:





Έπεται συνεχεια...

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]17, Μαΐου, 2015, 00:21:19[/time]
Fiesta ST MR200 vs Fiesta ST MP215:


2ες 65χλμ




και ερχεται το part2 με 2ες 50χλμ..

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]17, Μαΐου, 2015, 00:21:22[/time]
2ες 50χλμ



ερχεται κ το part3 με 3ες.. :D

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1431811410[/time]
3ες 70+χλμ



Ηταν πραγματικα μια απο τις καλυτερες φορες, τα καλυτερα πατηματα ever! Ειμαι πολυ περηφανη και για τα δυο. ok234

Το ατμοσφαιρικο θηριο το οδηγουσε ο Riordian.

Στεφανε, ο Περι λεει οτι ελπιζει να το ευχαριστηθηκες και οτι επιτελους τον εραψες ! :D :D :D


Αχ αυτο το ST1.. wub και το ST2 συντομα.....


ΦΤΟΥ, ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ!
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
Επιτέλους οδήγησα ένα σοβαρό ατμοσφαιρικό... ήταν κόντρες από τις λίγες και ελπίζω κάαααποια στιγμή να το πάτησεις το... γ@μήδι  :D :D :D :D
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
μάλλον είναι λίγο βαρύτερο το ST2 (είχε 2 ατομα το ST2 και 1 το ST) ή έχει μακρύτερο σασμάν? Ή και τα δύο?

όπως και να χει το ST1 με το πακέτο της Montune είναι πριονάκι και κάνει ότι υπόσχεται και με το παραπάνω σε αντίθεση με άλλα προϊόντα της montune (βλ 1.6 ΜΚ7) που δεν είναι και τόσο αποδοτικά.

Κατά την γνώμη μου έτσι θα πρεπε να βγαινε το εργοστασίακό ST1 και όχι όπως (ατυχώς) βγήκε.
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
2 ατομα ηταν και στα 2... το st1 εχει κοντο σασμαν αλλα αλλαζει 7000+ .

Το mr155 πιστευω πως ειναι μια χαρα απλα ατυχιες ια τυχανε στον μπαμπη
 

mexico

Pro Member
May 10, 2010
364
0
16
αντε μπραβο ρε περι τι εργαλειο ειναι αυτο ρεε καλα το ηξερα το αποτέλεσμα να δουν λιγο ολοι αυτοι που κατεκριναν τοσα χρονια ατμοσφαιρα φορ εβερ . οσα χρονια και να περασουν θα παρω και εγω ένα τετοιο που θα παει . να τα χαίρεσαι περι
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Βρε τόσο δύναμη το st1; Μπραβοοοο  ok234

Κρίμα που δν είπατε τπτ κ το κρατήσατε μυστικό να έρθουμε να δούμε κ εμείς τον "εμφύλιο" γτ από το video αδικουνται τα αμάξια. Το st2 φαίνεται σαν να "μετράει" το st1 ;)

Να τα χαίρονται πάντως οι ιδιοκτήτες τους. :)

Υ.Γ. Περί δν σφυραγες ρε να κάναμε το χαβαλέ μας,να ερχόταν κ το rallye που σου χω πει να πάταγε με το st1 ;)
 

SuperNova

Member
Dec 1, 2010
152
0
0
Crazy said:
Βρε τόσο δύναμη το st1; Μπραβοοοο  ok234

Κρίμα που δν είπατε τπτ κ το κρατήσατε μυστικό να έρθουμε να δούμε κ εμείς τον "εμφύλιο" γτ από το video αδικουνται τα αμάξια. Το st2 φαίνεται σαν να "μετράει" το st1 ;)

Να τα χαίρονται πάντως οι ιδιοκτήτες τους. :)

Υ.Γ. Περί δν σφυραγες ρε να κάναμε το χαβαλέ μας,να ερχόταν κ το rallye που σου χω πει να πάταγε με το st1 ;)

εχουν ξαναπατησει αρκετες φορες μεταξυ τους κ πριν το mp215 απλα ηταν μονοκαβαλοι...τα βιντεο προεκυψαν για τον χαβαλε..

απο 2ες 50 πεταχτηκε το ST2 κ περιμεναμε ολοι οτι θα κλειδωνε στο 1 πισω το mr200...αλλα οταν αλλαξε σε 3η.......το mr200 φορτωνε ακομα την 2ερα που ηταν στα peak του... ;)  στα πολλα(μετα τα 180χλμ το st2 ειχε ταση να φυγει..)

δες το πεταγμα που κανει στο polo gti dsg που αλλαζει κ αυτο ;)



με αυτο rallye εννοεις ? ;)

 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Οχι δν εννοω αυτο...

Αληθεια τι δηλωσε ο Αλεκος(ετσι το λενε αυτον),γτ ηξερα οτι ηταν 180+ που σε καμια περιπτωση εκει δν ειναι τοσα.

κ παλι με το Περι ειχα πει να παταγε με το Mk6 οχι το St2 , γτ ειχαν πατησει παλιοτερα(μιλαμε 2 χρονια πισω και )κ οι 2 με ενα Polo κ ηταν σχεδον το ιδιο μπροστα(κ ο Περι κ ο ξαδερφος μου) κ ειχαμε πει να κανονισουμε κανα βραδυ πατημα,αλλα ειναι οταν πηρατε το καινουργιο κ ειχε πει ο Περι δν μπορει να το παιρνει πια κ πολλες φορες.

Μπορει να ναι κ αυτο το Polo :p

Το χατε γραψει στο streetdragster αυτο το πατημα?
 

SuperNova

Member
Dec 1, 2010
152
0
0
α δεν το ξερα....θα ηταν ωραιο πατημα τοτε καθως θα ηταν παλι εμφυλιος γιατι ειχε rallye ο περι κ τα ξερει απ'εξω κ ανακατωτα.. :D

το πατημα με το rallye εγινε πριν κανα 4μηνο νομιζω...τωρα τι δηλωσε δεν θυμαμαι θα σε γελασω..κατι για φλατζα κ προπορια θυμαμαι...αν ξερεις εσυ καποια παραπανω πληροφ. καλοδεχουμενη..

Πλεον θελουμε να ασχοληθουμε με το ST2 καθως αλλη βελτιωση ο τωρινος ιδιοκτητης του mr200 δεν θελει να γινει..απλα για μετρο συγκρισης κ κανα ξεμπουκωμα...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread