Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
κι εγω θελω να βαλω αλλα απο το πρωτο βραδυ θα γινουν αναμνηση,οποτε εχω κι εγω τα κλασικα μαυρα καπακια.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Καπου πηρε το ματι μου (στο e-bay) νικελ καπακια που ξεβιδωνουν μονο με ενα δικο τους εξαρτημα, αλλιως γυρνανε διαρκως χωρις να βγαινουν...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
εμενα ειναι μια χαρα 7 μηνες τωρα εκτος απο ενα μικρο κενο που εκαναν για να μπουν σε ενα οπελ!!!!! giggle
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
kostg said:
Καπου πηρε το ματι μου (στο e-bay) νικελ καπακια που ξεβιδωνουν μονο με ενα δικο τους εξαρτημα, αλλιως γυρνανε διαρκως χωρις να βγαινουν...
καλο αυτο το κολπακι που ''κλειδωνουν'' αλλα μην νευριασουν επειδη δεν μπορουν να τις βγαλουν και σου κανουν καμια ζημια στο αμαξι
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Εγώ πάντως πιστεύω ότι τα καλύτερα καπάκια είναι τα μαύρα τα πλαστικά  ;D
περνάνε απαρατήρητα και έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο!!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
marios said:
Εγώ πάντως πιστεύω ότι τα καλύτερα καπάκια είναι τα μαύρα τα πλαστικά  ;D
περνάνε απαρατήρητα και έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο!!

εγω ομως ρε φιλε εχω ενα κλικ παραπανω με τα καπακια απο σενα!!!! κι αν τα κλεψουν βαζω αλλα!!!!
 
May 15, 2011
282
1
0
31
δεν ξερω αν εχει σχεση με το θεμα αλλα ρωταω εδω να μαθω...που μπορω να βρω ταπες(βαλβιδες) για τον αερα μεταληκες με λογοτηπο ford αντι για τις κλασσικες τις πλαστικες τισ μαυρες????
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Thodorisfiesta said:
δεν ξερω αν εχει σχεση με το θεμα αλλα ρωταω εδω να μαθω...που μπορω να βρω ταπες(βαλβιδες) για τον αερα μεταληκες με λογοτηπο ford αντι για τις κλασσικες τις πλαστικες τισ μαυρες????
σε μαγαζιά με αξεσουάρ αυτοκινήτων ή σε κανένα βενζινάδικο(μερικά έχουν)
 
May 15, 2011
282
1
0
31
ρωτησα σε αξεσουαρ και μου ειπε ειχαμε αλλα δεν θα ξαναφερουμε γιατι σταματησε η κυκλοφορια τους...σε βενζιναδικο βρεικα αλλα ηταν πολυ ιμιτασιον...εκαναν μπαμ οτι ηταν ψευτικα
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Thodorisfiesta said:
ρωτησα σε αξεσουαρ και μου ειπε ειχαμε αλλα δεν θα ξαναφερουμε γιατι σταματησε η κυκλοφορια τους...σε βενζιναδικο βρεικα αλλα ηταν πολυ ιμιτασιον...εκαναν μπαμ οτι ηταν ψευτικα
συμφωνω ο,τι φαινονται καπως ιμιτασιον αλλα για να το προσεξεις πρεπει να σκυψεις και να δεις τη βαλβιδα,απο μακρυα δεν πολυ φαινεται
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
christos pap said:
συμφωνω ο,τι φαινονται καπως ιμιτασιον αλλα για να το προσεξεις πρεπει να σκυψεις και να δεις τη βαλβιδα,απο μακρυα δεν πολυ φαινεται

+20000 δε νομίζω να βρεις πάντως βαλβίδα με σηματάκι εταιρείας που να μην φαίνεται ότι είναι "ιμιτασιόν"!!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
marios said:
+20000 δε νομίζω να βρεις πάντως βαλβίδα με σηματάκι εταιρείας που να μην φαίνεται ότι είναι "ιμιτασιόν"!!
+ ο,τι αμα βρεις αυθεντικα θα ειναι και πανακριβα οποτε δεν αξιζει...
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Εγω βρηκα σημερα κατι ξεχασμενες βαλβιδες, πηγα να δω αν κουμπωνουν - ταιριαζουν και ευτυχως εκαναν και το αποτελεσμα ειναι...  ok234 ok234 ok234 ok234 ok234 ok234 ok234 ok234 ok234 ok234
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
christos pap said:
+ ο,τι αμα βρεις αυθεντικα θα ειναι και πανακριβα οποτε δεν αξιζει...

δε νομίζω να βγαίνουν αυθεντικά!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread