Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
Το fast five τα εσπασε απλα! αυτο ηταν στην κυριολεξια fast and furious! Diesel και Dwayne Johnson απιστευτο ντουετο...2 γομαρια στην μεγαλη οθονη (ευτυχως που ειναι widescreen η εικονα γιατι αλλιως δεν θα τους χωρουσε!) Κατα τη γνωμη το καλυτερο της 5λογιας μιας και ηταν hardcore περιπετεια! Θα υπαρξει και 6 λογικα Ποπη! Αν εμεινες μετα τους τιτλους τελους θα ακουσες την εξης φραση : Do you believe in ghosts?
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
είδα με τη Ελένη το πειρατές τις καραϊβικής σε 3D. το συνιστώ ανεπιφύλακτα ok234
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
turbomaniac said:
Πολύ καλή ταινία.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wYy7igKD21A[/youtube]
Το εχω δει δεν μαρεσε καθολου!
Πολυ παραμυθα!
Ειδα επιτελους το fast5 ΤΑΙΝΙΑΡΑΑΑΑΑΑ!
Πορωθηκα μετα εστιψα το φιεστακι οσο πηγαινε! tease tease tease
 

xrisomilia

New member
May 15, 2011
89
0
0
33
Καματερο,Αττικη
Δουλευς σε κινηματογραφο και ακομα δεν εχω δει το Fast Five worthy αλλα πριν κανα μηνα ειδα το HANNA  και μετα το τελος της ταινιας αναρωτιομουν HANNA ή Chuck Noris lol
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Χτες πήγα και είδα τους πειρατές. Ωραία ήταν αλλά δεν με τρέλανε και πολύ. Στην αρχή ήταν λες και εβλεπα μια ταινία του τώρα....αλλά μετά ήταν καλύτερη.

Τελικά πάντα η πρώτη (ταινία) είναι καλύτερη.
 

xrisomilia

New member
May 15, 2011
89
0
0
33
Καματερο,Αττικη
Αυτο ισχιει....Παντα τα πρωτα απο sequels ειναι καλυτερα. Αλλα πολυ θα με ενδιεφερε να ακουω τις γνωμες των συνεφιλ και μη για ταινιες που προβαλονται τωρα. Θα με βοηθησετε παρα πολυ στη δουλεια μου :)
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Τους ειδα και γω τους πειρατες πριν μια βδομαδα...
Δεν εχω δει το ενα κι απο σποντα ετυχε να δω το 2 και το 3
Δεν μου αρεσει γενικα η ολη ιστορια αλλα εφοσον θα πηγαινε η παρεα ακολουθησα..
Τελικα μου αρεσε πολυ και θεωρω οτι ηταν καλυτερο απο το 2 και το 3
 

xrisomilia

New member
May 15, 2011
89
0
0
33
Καματερο,Αττικη
ntontos said:
Θα τρελαθουμε τελειως! περιμενουμε το 6! biggrin biggrin biggrin
Λογικα αν δουλευω ακομα την AudioVisual θα μπορεσω να μας βρω και εισητηριακια ;)
Επισης για το Transformers 3 ακουσε κανεις τιποτα? Εγω περιμενω πως και πως το Priest στο τελος του μηνα..... ;)
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
Εγς ακουσα για το transformers οτι δεν ειναι και τοσο καλο τωρα δεν ξερω αν εισαι fan αυτης της ταινιας αξιζει να το δεις!
 

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
Λοιπον για τους φανατικους του ειδους....οσοι εχετε δει τα fast and the furious δειτε και αυτη την μινι ταινια που εχει σκηνοθετησει ο Vin...χρονολογικα εναι λιγο πριν απο το 4....
http://www.youtube.com/watch?v=uJ_H-DGOpYQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=NBKcRMQvEzs
μην ξεχασετε τα ποπ κορν!
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
Ταινειες που ειδα αυτη την βδομαδα αρκετα ικανοποιητικες!
1408 στην συγκεκριμενη περιπτωση λεγετε Δωματιο 1408 μην το δειτε ακομα και αν ειστε μονοι σας στην Αθηνα και σας εχουν παρατησει ολοι οι φιλοι σας για διακοπες ειναι ΑΠΑΙΣΙΑ!
FELLON ο καταδικος πολυ ωραια ταινια αξιζει καθε δευτερολεπτο να την δειτε ειναι must!
ΚΕΛΙ 211 ειναι απιθανη ΤΕΛΕΙΑ σε κραταει καθυλωμενο μεχρι και το τελευταιο δευτερολεπτο!ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ!
Αυτα απο εμενα!
Και μην ξεχνατε παντα τρωμε Ποπ κορν με κοκα κολα σε πλασμα hd με 5,1 ηχο καλη διασκεδαση! :) :) :)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread