Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ανοιγω αυτο το θεμα για τους σινεφιλ και ετσι γενικα να υπαρχει.Γενικα βλεπω απ'ολα,τελευταια ειδα το Solomon Kane που μπορω να πω οτι ηταν καλο αλλα δεν ξετρελαθηκα κι'ολας.Απο τις πολυ καλες ειναι το Celda 211 και απο Ελληνικες το Ψυχη Βαθια.
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
To ειδα και'γω ωραιο(αληθινη ιστορια και καλα?),ειδα και το The Wolfman με τον Benicio Del Toro πολυ καλο(καλα ειμαι και πολυ σινεφιλ ναουμ).
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
pitbull said:
To ειδα και'γω ωραιο(αληθινη ιστορια και καλα?),ειδα και το The Wolfman με τον Benicio Del Toro πολυ καλο(καλα ειμαι και πολυ σινεφιλ ναουμ).

Και καλα αληθινή ιστορία... Παντως υπαρχει κάποια βάση. Πραγματι έχουν γίνει πολλές εξαφανίσεις εκεί τις οποίες το fbi που ερευνησε είπε οτι εφταιγε το πολύ ποτο  ::)

Αλλα η ψυχιατρος Abigail Tyller είναι στην πραγματικότητα ηθοποιός (και ασχημη κι όλας) και δεν είναι υπαρκτό πρόσωπο.   
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
39
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #6
ειδα και εγω το fourth kind....μου αρεσει αρκετα!!!γενικοτερα μου αρεσουν τα θριλερ,οι περιπετεις και οι κωμωδιες!!!!!!!φυσικα αγαπημενη ταινια την οποια την εχω δει 46 φορες ειναι το Braveheart!!!!!!!!!!!!!!
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Εγω καθε μερα υποδυομαι τον BraveFart! Tα χω δωσει ολα λεμε, εξαιρετικη ερμηνεια! :p

ΥΓ: Ταινια που ειδα τελευταια και μ'αρεσε γιατι ειχε ανατροπες ειναι το Chloe..
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
19
www.fiestamaniacs.gr
Χεχε, εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες, το είδα την προηγούμενη εβδομάδα, κλασικό σπλάτερ/θρίλερ ;)
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Freddy kruger,κατι εποχες και αυτες.
00013815.jpg
 

bunny!

New member
May 10, 2010
94
0
6
37
sun city
θριλερακια ειναι η καλυτερη μου και καμια καλη κωμωδια που και που!επισης μου αρεσουν πολυ ταινιες επιστημ.φαντασιας....



δεν ειναι πολυ ομορφο??? ;D
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
turbomaniac said:
Να δειτε το paranormal activity όσοι είστε φόλοι των θρίλερ και δεν το χετε δει....
Το'χω δει καταπληκτικο ειναι.Να μην ξερεις απο που θα σου'ρθει.Επισης δειτε το rec 1 και 2
http://www.imdb.com/title/tt1038988/    http://www.imdb.com/title/tt1245112/
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
μολις εχθες τελιωσε η σειρα pacific      http://www.youtube.com/watch?v=e99B80crU3E    βασισμενο σε αληθινα γεγονοτα και μαρτυριες φανταστικη σειρα......
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Χθες τελειωσε η σειρα LOST.Δεν εχω καταφερει να δω ολους τους κυκλους,να μαθω τελικα τι διαολο νησι ειναι αυτο.
 

bunny!

New member
May 10, 2010
94
0
6
37
sun city
δεν εχεις δει ολους τους κυκλους??? :eek: :eek: :eek: και γω που τους εχω δει..τι καταλαβα? κορυφαια σειρα παντως..ηταν  :'( απο τις αγαπημενες μου και πιστευω οτι θα μεινει στην ιστορια της μικρης οθονης!πολυ θλιβερο και συχρονως ομορφο τελος! :)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread