Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

<t>Τι χρώμα αμάξι έχετε;</t>

  • Μαύρο

    Ψήφοι: 59 35.5%
  • Άσπρο

    Ψήφοι: 52 31.3%
  • Ασημί

    Ψήφοι: 6 3.6%
  • Μπλέ

    Ψήφοι: 16 9.6%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 11 6.6%
  • Kόκκινο

    Ψήφοι: 16 9.6%
  • Hot Magenta

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Squeeze

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Tango

    Ψήφοι: 1 0.6%
  • Ανθρακί

    Ψήφοι: 5 3.0%

  • Μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει
    166

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Ρε παιδια γιατι τα μαυρα ειναι πιο πολλα απο τα ασπρα??
εγω σε καθε συναντηση βλεπω οτι τα ασπρα ειναι πολλα περισσοτερα. μηπως κατι δεν μετραμε καλα??
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Andreas19 said:
Ρε παιδια γιατι τα μαυρα ειναι πιο πολλα απο τα ασπρα??
εγω σε καθε συναντηση βλεπω οτι τα ασπρα ειναι πολλα περισσοτερα. μηπως κατι δεν μετραμε καλα??
Τα αποτελεσματα της ψηφοφοριας μιλανε απο μονα τους!!!!
βεβαια την ιδια απορεια ειχα κι εγω οταν το ειδα αλλα στις συναντησεις σημασια εχει η παρεα κι οχι τα χρωματα....!!!!!
 

Swordman

MK7
Member
Nov 7, 2011
234
0
16
44
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
Μοντέλο
MK7
Τώρα ΜΚ6 Trend 5d Metropolis. (Γαλάζιο) Σε 1 βδομάδα, ΜΚ7 3d Sport Panther Black...(Πάλι γαλάζιο ήθελα, -Vision- αλλά δεν το έιχε σε sport γμτ!). Δυστυχώς το μαύρο λερώνει πανεύκολα, το καλοκαίρι ψήνεσαι μέσα και είναι εύκολος στόχος στο χαράκωμα. Το άσπρο μου θυμίζει κρέμα μωρού...(άσε που έχω δει άλλες μάρκες σε κανονικό άσπρο και είναι πολύ πιο γαμάτα παρα το Frozen White που έχει το fiesta και δεν είναι και μεταλλικό)
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Swordman said:
Τώρα ΜΚ6 Trend 5d Metropolis. (Γαλάζιο) Σε 1 βδομάδα, ΜΚ7 3d Sport Panther Black...(Πάλι γαλάζιο ήθελα, -Vision- αλλά δεν το έιχε σε sport γμτ!). Δυστυχώς το μαύρο λερώνει πανεύκολα, το καλοκαίρι ψήνεσαι μέσα και είναι εύκολος στόχος στο χαράκωμα. Το άσπρο μου θυμίζει κρέμα μωρού...(άσε που έχω δει άλλες μάρκες σε κανονικό άσπρο και είναι πολύ πιο γαμάτα παρα το Frozen White που έχει το fiesta και δεν είναι και μεταλλικό)

φιλε γινεσαι αδικος...το frozen white ειναι πιο λευκο και απο τα λευκα τις vw...εχω κατσει διπλα σε polo και ειναι ζαχαρι το polakι σε σχεση με τον fiestaro!!!
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
nos7 said:
φιλε γινεσαι αδικος...το frozen white ειναι πιο λευκο και απο τα λευκα τις vw...εχω κατσει διπλα σε polo και ειναι ζαχαρι το polakι σε σχεση με τον fiestaro!!!
το επιβεβαιώνω και γω!μπροστα στο φιεστα,ολα τ'αλλα φαινονται πιο πολυ κρεμ παρα ασπρα!εχει και μενα ο ξαδερφος μου πολο ασπρο και ομολογουμενως είμαστε πιο λευκοι και πιο γυαλιστεροι...(για να ταιριάζουν και τα ξενον!!!)
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Swordman said:
Το άσπρο μου θυμίζει κρέμα μωρού...
:D :D :D :D tease

Y.Σ Κάτω στην Κρήτη (τουλάχιστον από μεριά χερσονήσου) το νερό δεν κάνει ούτε για να πλύνεις το αμάξι σου. Όλο λευκές στάμπες αφήνει και νομίζω ότι οφείλετε στην περιεκτικότητα του ασβεστίου που έχει.

Με το μαύρο πάντως θα ταλαιπωρηθείς αρκετά!
 

Maria Ef.

Rookie
Jan 31, 2011
23
0
0
45
ΡΟΔΟΣ
Frozen White παιδιά!!! Δεν παιζεται στο Fiesta!!! Ολα τα λεφτά!! Κορυφή!! Κουκλί!!! κ.λ.π.
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Frozen White ...το καλλίτερο πάνω σε mk7 !!!

PS. Απορώ πως μας έχουν πάρει τα maura :p
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Τα μαύρα τα παίρνουν άνθρωποι "μερακλήδες" που δεν βαριούνται να πλύνουν το αμάξι τους! giggle

Μεγαλώσαμε, πάρτε το χαμπάρι και το γαλατακι το σταματήσαμε εδώ και χρόνια craz craz qq qq
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Νικολακη γιατι ξηγεσαι ετσι τωρα?? εγω ρε αδερφε 2 φορες την εβδομα ειμαι πλυντηριο! και το πασχα που δεν δουλευα,καθε μερα επλενα!  δεν λεω ωραιο το μαυρο, αλλα για κανενα Mercedes!!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Χαχαχ φοβάστε μη κάτσουν τα μυγάκια πάνω και σας μείνουν οι μαυρίλες για αυτό και τα πλένετε tease tease
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
StuparArt said:
Τα μαύρα τα παίρνουν άνθρωποι "μερακλήδες" που δεν βαριούνται να πλύνουν το αμάξι τους! giggle

Μεγαλώσαμε, πάρτε το χαμπάρι και το γαλατακι το σταματήσαμε εδώ και χρόνια craz craz qq qq
πατέρα μην εξηγήσε έτσι,από αυτα που ακούω,έχω δίκιο
άμα βάλω μια ψηφοφορία γιατί αγοράσατε μαύρο αμάξι να δεις κάτι μαυλίρες που θα βγάλουν την ασπριλα έξω giggle giggle
και πίστεψέ με είναι πολλά τα μέλη ;D ;D ;D

τέλος τα off topic :)
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Αχαχαχ λίγο χαβαλέ κάνουμε φιλαράκι γιατί άμα διαβάσεις το θέμα θα δεις μόνο απαντήσεις του τύπου: μαύρο ,μαύρο ,μαύρο ,μαύρο ,λευκό ,μαύρο ,άσπρο, μαύρο κλπ giggle giggle

Για αυτό είπα να σπάσουμε λίγο την μονοτονία του μαύρου και να γράψουμε κάτι ώστε να πειραχτούμε λίγο ok234 ;D
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
scorpion said:
πατέρα μην εξηγήσε έτσι,από αυτα που ακούω,έχω δίκιο
άμα βάλω μια ψηφοφορία γιατί αγοράσατε μαύρο αμάξι να δεις κάτι μαυλίρες που θα βγάλουν την ασπριλα έξω giggle giggle
και πίστεψέ με είναι πολλά τα μέλη ;D ;D ;D

τέλος τα off topic :)
Πλακα στην πλακα και σ εμενα περασε απ το μυαλο να το παρω σε μαυρο απ το να περιμενω. Αλλα ειπα οχι, το παρηγγειλα λευκο κ με την ευκαιρια εβαλα κ κατι εξτραδακια πανω..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread