Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

<t>Τι χρώμα αμάξι έχετε;</t>

  • Μαύρο

    Ψήφοι: 59 35.5%
  • Άσπρο

    Ψήφοι: 52 31.3%
  • Ασημί

    Ψήφοι: 6 3.6%
  • Μπλέ

    Ψήφοι: 16 9.6%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 11 6.6%
  • Kόκκινο

    Ψήφοι: 16 9.6%
  • Hot Magenta

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Squeeze

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Tango

    Ψήφοι: 1 0.6%
  • Ανθρακί

    Ψήφοι: 5 3.0%

  • Μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει
    166

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
μαυρη μαυριλα πλακοσε..... κοκκινο  ορε  !!!
 

elouros

Newbie
Oct 18, 2010
2
0
0
αραπάκι το δικό μου



EDIT by kostg: Διορθώθηκε το μήνυμα στα ελληνικά. Τα greeklish απαγορεύονται  :mad:
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Τι χρώμμα να έχω κι εγω...το πιο ωραίο...το πιο διαφορετικό... το οποίο ξεχωρίζει και κλέβει τα βλέμματα παντού...

Squeeze[sup]eeeeeeeeeeeee[/sup]
 

dionpapad

Pro Member
Oct 1, 2010
373
0
0
ΠΑΤΡΑ
Άσπρο επίσης.
Παρότι δεν μου άρεσε ιδιαίτερα σαν χρώμα (είχα αδυναμία στα σκούρα) κόλλησα όταν το είδα στο ΜΚ7, του προσδίδει πιο sport χαρακτήρα.

Μεγάλο πλεονέκτημα του άσπρου χρώματος έιναι ότι το καλοκαίρι δεν ανεβάζει μεγάλες θερμοκρασίες στο χώρο της καμπίνας, ενώ επίσης το κλιματιστικό αποδίδει πολύ καλύτερα και πολύ πιο γρήγορα.  Ένα άλλο πλεονέκτημα που έχει σε σχέση με το μαύρο και τα σκούρα χρώματα γενικά είναι ότι έχει τις λιγότερες πιθανότητες να αναπτύξει το φαινόμενο της αράχνης.
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
dionpapad said:
Άσπρο επίσης.
Παρότι δεν μου άρεσε ιδιαίτερα σαν χρώμα (είχα αδυναμία στα σκούρα) κόλλησα όταν το είδα στο ΜΚ7, του προσδίδει πιο sport χαρακτήρα.

Μεγάλο πλεονέκτημα του άσπρου χρώματος έιναι ότι το καλοκαίρι δεν ανεβάζει μεγάλες θερμοκρασίες στο χώρο της καμπίνας, ενώ επίσης το κλιματιστικό αποδίδει πολύ καλύτερα και πολύ πιο γρήγορα.  Ένα άλλο πλεονέκτημα που έχει σε σχέση με το μαύρο και τα σκούρα χρώματα γενικά είναι ότι έχει τις λιγότερες πιθανότητες να αναπτύξει το φαινόμενο της αράχνης.
ok234
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
Μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο μαυρο !ουφ!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread