Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kicko

Original poster
Newbie
Jan 4, 2011
3
0
1
καλησπερα ειμαι νεο μελος.εχω αγορασει ενα fiesta mk6 diesel.ψαχνω να βαλω ενα τεμπελη.μηπως ξερει κανεις που θα βρω μανισιο η και καποιον αλλο που να ταιριαζει στο δικο μου?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
καταρχην καλως ηρθες στην παρεα μας,περνα απο εδω πρωτα http://www.fiestamaniacs.gr/forum/index.php?topic=2.msg27215#new

οσο για αυτο που ρωτας,εαν θελεις να πληρωσεις τον γνησιο τεμπελη, θα πρεπει να πας σε ενα μαγαζι που πουλαει ανταλλακτικα ford ή σε μια αντιπροσωπεια
εαν παλι δεν θελεις να πληρωσεις τον γνησιο (που μαλλον δεν θα θελεις μολις ακουσεις την τιμη) θα πρεπει να πας σε ενα μαγαζι που πουλαει αξεσουαρ αυτοκινητων
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ριξε μια ματια σε αυτους και γενικα αν ψαχτεις στο internet θα βρεις πολλους ειτε ιδιας ποιοτητας ειτε πιο φτηνης και σε διαφορες τιμες.
http://www.carstyle-bits.com/new_catalog/armster-centre-armrest-p-502/
http://www.teamtorquesteer.co.uk/category-263/fiesta-mk7-2008-front-seat-armrest.html
 

elenifiesta

New member
Nov 26, 2010
76
0
0
στη φορντ παντα ειναι πιο ακριβα αλλα ειναι γνησιος κ στο μοντελο του αυτοκινητου..τωρα σε αξεσουαρ μπορει να βρεις πιο φθηνο αλλα ... ειναι θεμα αν σου κανει
 

Bill

Rookie
Feb 10, 2011
23
0
0
athens
ξερει κανεις π μπορω να βρω εναν φτηνο αλλα καλο τεμπελη?
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Παιδες ειστε σιγουροι οτι υπαρχει γνησιος τεμπελης για το MK6?Εγω παντως δεν εχω δει ποτε...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Η γνωμη μου ειναι πως το βλεπω λιγο υπερβολικο!! αν ηταν της μανας του θα ειχε αλλες προδιαγραφες και σχεδιασμο ολη η κονσολα τπυ χειροφρενου και τοτε ισως το εβλεπα με αλλο ματι!!!
 

conqueros

Newbie
May 6, 2012
4
0
0
43
Έχω ένα ford fiesta 2007 (αυτό με τα καρουμπαλάκια στα φανάρια) και ψάχνω ένα αξιόλογο τεμπέλη αν γίνεται να έχει και ποτηροθήκες γιατί η έκδοση του μοντέλου (silver) δεν είχε εκτός από αυτή που μπαίνει το ποτηράκι-τασάκι. Υπάρχει κάτι ρε παιδιά αξιόλογο και οικονομικό? Σας ευχαριστώ.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Άγγελε το μήνυμά σου μεταφέρθηκε στο σωστό θέμα,κάνε μια έρευνα και στις άλλες σελίδες και ότι απορία έχεις,είμαστε εδώ να σε βοηθήσουμε
 

conqueros

Newbie
May 6, 2012
4
0
0
43
έριξα μια ματιά...αν μπορείτε please πείτε μου την γνώμη σας...
 

fotis65

Rookie
Jun 26, 2012
36
0
6
Μυτιλήνη
διάβασμα έριξα και εγώ...... redface.. αλλά δεν ξέρω ποιον να παραγγείλω για να ταιριάζει απόλυτα στο δικό μου μοντέλο.Σας παραθέτω μερικές φοτο απο το εσωτερικό για παραπάνω βοήθεια.
52589644.jpg

65213222.jpg

57917542.jpg
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Πάντως η ford δίνει σαν αξεσουαρ ίδιο τεμπέλη και για τα μκ6 και για τα μκ7 αλλά δεν ξέρω πόσο ισχύει αυτό αφού δεν τα έχω δει και τα 2 στην πράξη
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Όχι Μιχάλη, δεν κάνει σε καμία περίπτωση (σας είχα παραγγείλει πριν από καιρό και τους έχω δει). Η Ford προφανώς δίνει διαφορετικού τύπου τεμπέλη, ο οποίος κάνει και για τα δύο μοντέλα.

Ψήνομαι πάντως κι εγώ για τεμπέλη, αλλά 1ον είναι πανάκριβος και 2ον όλο και κάτι θα κόψει από τον ωφέλιμο χώρο δεξιά-αριστερά των καθισμάτων...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread