Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
δεν πειράζει Δημήτρη θα υπάρξουν κι αλλες συναντήσεις ;)
 

Bl4deOne

Rookie
Σεπτ. 20, 2010
39
0
6
34
Lamia
Με πολυ χαρα σας ανακοινωνω οτι θα παρεβρεθω κ εγω τελικα!! Bl4deOne + Ταβερνα

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1327129553[/time]
Υπαρχει περιπτωση να φερει καποιος αυτοκολητα του club??? Αν μπορει καποιος εγω θελω 2..!!! :D
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Aντρεα καλυτερα θα ηταν να το εγραφες εδω.. ;)

http://www.fiestamaniacs.gr/forum/http://fiestamaniacs.gr/phpbb5/viewtopic.php?t=2
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Και επειδη δεν μπορει να λειπει ενας terrorist θα ερθω και εγω με το ευακι + ταβερνα!!!

για οσα μελη ξεκινησουν από αθηνα θα ειμαι στα διοδια των αφιδνων στης 7:50 και θα ξεκινησω απο εκει στης 8:00!!!οποιος θελει να τον περιμενω να ανεβουμε μαζι μου στελνει ΠΜ!!!!
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
πλύνετε τα κουκλιά σας....φορτίστε τις μπαταρίες από τις φωτογραφικές μηχανές. λίγες ώρες έμειναν.... biggrin biggrin biggrin biggrin
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
επιστροφη σπιτι απο τη βολτιτσα μας. περασαμε πολυ ομορφα ειμασταν μια πολυ καλη παρεα. χαρηκα π γνωρισα καποια μελη π δεν ηξερα. συγχαρητηρια για την επιλογη τις ταβερνας. την επομενη περισσοτεροι
 

manager

Member
Σεπτ. 8, 2011
209
0
16
37
Ηπιαμε το καφεδακι μας,τα ειπαμε,γελασαμε... b209
πηγαμε βολτα στον γοργοποταμο για φωτογραφιες
φαγαμε στην ταβερνα μεχρι σκασμου....  17xxx

Αλλη μια επιτυχημενη συναντηση των fiestamaniacs! ! !  ok234

Ανυπομονουμε για την επομενη βολτουλα!

Κωστα κανε post τις φωτο για να ζηλεψουν αυτοι που δεν ηρθαν..
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
Η πρώτη συνάντηση τις κεντρικής Ελλάδας στέφτηκε με επιτυχία. biggrin biggrin biggrin
και μάλιστα με πολύ κόσμο!!!

αφού ήπιαμε το καφεδάκι μας στα ψηλά τις Λαμίας (καλά τρομερός επιχειρηματίας ο τύπος curse...... το πιάσατε το υπονοούμενο οι παρευρισκόμενοι) πήγαμε στην γέφυρα του Γοργοπόταμου για φωτογραφίες. μετά είχε μάχη χοληστερίνης....... giggle giggle giggle giggle (Ιάκωβε έχασες... άξιος αντίπαλος ο grigoris mk7  giggle giggle giggle).

χάρηκα που γνώρισα τον Bl4deOne , vasilis_250r , Geo Kouk , manager , την μεγάλη παρέα του yannis_s , επίσης χάρηκα που κάνανε τόσα χιλιόμετρα για να έρθουν στην παρέα μας ο manager , kostg , karcher , nos7 και η Ευα. mka

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο grigoris mk7 που με βοήθησε για την οργάνωση της συνάντησης. worthy

ξέρω ότι για όλους μας ότι είναι δύσκολοι καιροί για περιττά έξοδα. αλλά τα καταφέραμε πολύ καλά για πρώτη φορά.

θα ακολουθήσουν κι άλλες συναντήσεις στην κεντρική Ελλάδα σε διάφορες πόλης.
stay tuned.....



σε λίγο ανεβαίνουν και οι φωτογραφίες...
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
μπραβο παιδια παντα τετοια να εχουμε!

πανουλη πολυ καλη η πρωτοβουλια σου για την σημερινη κινηση!  ok234

αντε ανεβαστε καμια φωτο να δουμε να ζηλεψουμε
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Περιμενουμε φωτογραφιες!!!
Να παρουμε κι εμεις που δεν ηρθαμε μια γευση!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
m@kro said:
μετά είχε μάχη χοληστερίνης....... giggle giggle giggle giggle (Ιάκωβε έχασες... άξιος αντίπαλος ο grigoris mk7  giggle giggle

:D :D :D :D θα τον τιμήσω την επόμενη φορά και με το παραπάνω..... giggle giggle
χαίρομαι που έχουμε και δυνατά στομάχια στην παρέα μας ;D





Χαίρομαι που περάσατε τέλεια και μπράβο στα παιδιά που το οργάνωσαν όλα αυτά ok234 ok234 :-*

ssorry ssorryΕγώ δυστηχώς όπως είχα πει δεν μπόρεσα να έρθω λόγο εορτής του πατέρα μου,αλλά ελπίζω να μου δώσετε την ευκαιρία να επανορθώσω και με το παραπάνω :) :)
Αναμένουμε το φωτογραφικό υλικό πως και πως και ελπίζω να δω και καμία φωτογραφία την ώρα της μάσας biggrin biggrin biggrin
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Σημερα ειχα την ευκαιρια να γνωρισω καποιους απο τους μανιακους, πιστευω οτι ολοι περασαμε καλα, με γελιο, βολτιτσες, φωτογραφιες και πολυ φαγητο... Χαρηκα που ηρθαν παιδια απο μακρυα και ελπιζω η επομενη συναντηση να εχει ακομη περισσοτερο κοσμο.. φωτογραφιες σε λιγο (Ιακωβε απο την ωρα της μασας δεν νομιζω οτι τραβηξαμε, εκτος αν δεν καταλαβα εγω την ωρα που εδινα μαχη με τα πα'ι'δακια...  :D :D :D)
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
έτοιμες οι φωτογραφίες...... biggrin biggrin biggrin

 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Μπραβο στα παιδια απο την κεντρικη Ελλαδα!! παντα τετοια!! Πανουλη και Γρηγορη ειμαι σιγουρος οτι τα ειχατε ετοιμασει ολα τελεια!! αντε και στην επομενη με πιο πολυ κοσμο!!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
μπράβο ρε παιδια πάντα τέτοια να έχουμε να είμαστε όλοι καλα! χαίρομαι που περασατε καλα φαίνεται άλλωστε!! δυστυχώς δε μπόρεσα να πάρεβρεθω και εγω αν και το ήθελα! αναμένω την επόμενη φορα
 

Bl4deOne

Rookie
Σεπτ. 20, 2010
39
0
6
34
Lamia
Οριστε και μια φωτο απο εμενα..!!

http://imageshack.us/photo/my-images/210/dscn1021k.jpg/

Παντα τετοια..!! Ελπιζω να περασανε ολοι καλα και με το καλο να βρεθουμε παλι στην επομενη συναντηση..!!!
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Μπραβο παιδια μια χαρα περασατε βλεπω!!!Μακαρι να ειχα ερθει και γω..
Μπραβο και στα παιδια που το οργανωσαν ολο αυτο!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread