Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
Νέα χρονιά, νέες ιδέες FiestaManiacs!!!  biggrin

Οι λάτρεις των Fiesta είναι σε όλη την Ελλάδα. Έτσι αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε συναντήσεις για καφέ και στην επαρχία.
Ξεκινάμε από την Λαμία και θα ακολουθήσουν και άλλες πόλεις όπως Λάρισα-Βόλος-Τρίκαλα κτλ.

Θα συναντηθούμε την Κυριακή στις 22-01-2012 στην Λαμία

Σημείο συνάντησης στα SPRIDER στις 10:30 που θα σας περιμένω μαζί με τον grigoris mk7,

για να φύγουμε όλοι μαζί για την καφετέρια Look Up

Μετά τον καφέ μας, όσοι θέλουν μπορούν να μας ακολουθήσουν για φαγητό στα Αλεπόσπιτα Λαμίας (κοντά στον Γοργοπόταμο) για να κάνουμε διαγωνισμό χοληστερίνης  giggle  Η ταβέρνα λέγεται Έχει ο Θεός
Σας περιμένουμε όλους.

EDIT - δίπλα στην συμμετοχή σας παρακαλώ να δηλώνετε αν θα έρθετε και στην ταβέρνα.

1 - m@kro+1 + ταβέρνα  biggrin
2 - grigoris mk7 + ταβέρνα
3 - yannis_s+1 + ταβέρνα
4 - vasilis_250r + ταβέρνα
5 - Geo Kouk + ταβέρνα
6 - manager+1 + ταβέρνα
7 - lucifer (?)
8 - nos7+1 + ταβέρνα
9 - kostg + ταβέρνα
10 - bl4deone + ταβέρνα
11 -
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Το ψηνω να σου πω την αληθεια...Θα το κανονισω με την δουλεια και θα ενημερωσω μεσα στην εβδομαδα αν δεν ειναι αργα....
 

manager

Member
Σεπτ. 8, 2011
209
0
16
37
παιζει να ανεβω και εγω αλλα ακομα δεν ειναι σιγουρο,θα ξερω τις επομενες μερες...
αν ανεβω θα ερθω στανταρ!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Πάνο καταρχήν να πω ότι δυστηχώς δεν θα μπορέσω να έρθω και πίστεψέ το ήθελα πάρα πολύ ώστε να σε δω αλλά και να γνωρίσω και τα παιδιά που θα έρθουν
και κατά δεύτερον να σε ευχαριστήσω για την πολύ ωραία κίνηση που έκανες και που ξέρω ότι θα την συνεχίσεις όσο περνάει από το χέρι σου να μαζεύεις τους κεντρικούς μανιακούς


Επίσης να ξέρετε ότι αν όχι μέσα στο Φεβρουάριο στις αρχές Μαρτίου θα κάνουμε μία εκδρομούλα προς τα μέρη σας
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
δεν πειράζει Ιάκωβε έτσι κι αλλιώς θα τα πούμε και στην κοπή τις πίτας. ;)
Ιάκωβε σου το έχω πει και προσωπικά αλλά και θα το πω και δημόσιος.
είμαι σε πολλά club γραμμένος , αλλά εδώ είναι κάτι διαφορετικό. εκτός από την αγάπη μου για το fiesta την ζεστή φιλοξενία βρήκα και ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ και όχι ΠΑΡΤΑΚΙΔΕΣ. το να φεύγω το πρωί να κατεβαίνω για καφέ να σας βλέπω και να γυρνάω πίσω στο Βόλο δεν το έχω κάνει για καμιά άλλη αυτοκινητιστική λέσχη. οι fiestamaniacs είναι ενωμένοι και το δείχνουν κάθε μέρα. :)

όσο για την εκδρομή την περιμένουμε πως και πως. biggrin
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δύο ωρίτσες είναι η Λαμία από τα διόδια των Αφιδνών. Χαλαρό ταξιδάκι με μουσικούλα και βόλτα για καφέ, παραδοσιακό φαγητό και ωραία παρέα  ;)
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Πιθανών να έρθω και εγώ, μόνος μου βέβαια giggle. Μέχρι το Σάββατο θα ενημερώσω σίγουρα

StuparArt + ταβέρνα winkwink
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
σας δίνω και 1 τηλέφωνο επικοινωνίας για κάθε διευκρίνηση. άνθρωποι ήμαστε ποτέ δεν ξέρεις. :)

6979136791 Πάνος. το τηλέφωνο  είναι what's up ;)
 

manager

Member
Σεπτ. 8, 2011
209
0
16
37
λοιπον τα καταφερα παιδια  :) θα ανεβω πανω οποτε εχουμε:

manager + 1 ατομο + ταβερνα

ετσι για να θυμηθουμε και τα φοιτητικα μας χρονια που περασαμε στη λαμια...  beer
 
Jun 16, 2010
3
0
0
36
kamena vourla
Παιδια κατι μου ετυχε κ δεν θα μπορεσω τελικα να περευρεθω στην συναντηση,χιλια συγνωμη για την αλλαγη..
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Υπολογίστε και μένα για καφέ και φαγητό  biggrin  (παρέα με τον μαύρο πάνθηρα)
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
ΔΗΜΗΤΡΗΣ said:
Παιδια κατι μου ετυχε κ δεν θα μπορεσω τελικα να περευρεθω στην συναντηση,χιλια συγνωμη για την αλλαγη..
Δεν πειραζει Δημητρη, περαστικα...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread