Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

spiros

Rookie
Mar 7, 2011
39
0
0
42
Αιγάλεω
Για 2 ειναι τα προβολακια του!! και αν δεν ειχε κλεισει η εταιρια θα μπορουσαμε να τα αλλαζαμε και τωρα και ας εχει περάσει η διάρκεια της εγγύησης!!



απο Αντρεα19
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
spiros said:
Γιατι λεμε οτι θελουμε??
Δεν χρειάζεται να ρωτάς...
Για θυμήσου λίγο το υφάκι που πήρες και μου είπες : για να ξέρεις τα πάνω έχουν 2 χρόνια εγγύηση
Σταμάτα να κοροιδεύεις τα παιδιά εδώ,ότι θέλεις λες
Να και οι αποδείξεις....

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1343076090[/time]
http://www.fiestamaniacs.gr/forum/http://fiestamaniacs.gr/phpbb5/viewtopic.php?t=6
και όπως δείχνει τελειώσαν...
 

spiros

Rookie
Mar 7, 2011
39
0
0
42
Αιγάλεω
Δεν σε καταλαβα?? αν θες γινε λιγο ποιο κατανοητος! και εγω δεν κοροηδευω κανεναν!! σου εχω πει πολλες φορες οτι τα επανω εχουν 12 μηνες και τα κατω 24! που ειμαι λαθος??
Το λινκ δεν μπορω να το δω!! και το υφακι αυτο ποτε το πηρα??





απο Αντρεα19
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Κατάλαβες...
τώρα έχουν τα πάνω 12 μήνες....πριν λίγες μέρες τα δικά μου τα πάνω είχαν 24 μήνες εγγύηση
Τρελός δεν είμαι και ούτε θα παίξω το παιχνίδι σου
 

spiros

Rookie
Mar 7, 2011
39
0
0
42
Αιγάλεω
Πρωτον δεν παιζω κανενα παιχνιδι! δευτερον τα επανω σου τα ξενον επειδή δεν θες να το καταλαβεις τα ειχαμε παρει απο αλλου! κ αυτος ο προμηθευτής μας έδινε ενα χρονο, αλλα σου ειχα πει εγω οτι αν χρειαστεις κατι παραπανω θα μπορεσω να σε καλύψω! λεω κατι λαθος η καποιο ψεμα?? τι να κανω εγω που εκλεισε αυτος?? δεν ειμαι εισαγωγέας!! και σε παρακαλω πολυ, οπως σου μιλαω ωραια ετσι να μου μιλας κι εσυ!!




απο Αντρεα19

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1343077045[/time]
pitbull said:
Eγω ειμαι ο ενας απο τους 2 που τα βαλαμε περσι πισω στο μαγαζι και η εγγυηση ηταν 2 χρονια.Εγω δεν εχω προβολακια.


Εσυ δεν φορας την μαρκα του Ιακωβου Μπαμπη! εσυ φορας v-wind!! και τις εγγυησεις τις δινει το κατασθημκαι οχι εγω!!



απο Αντρεα19
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
εμεις ομως απο εσενα τα προμηθευτικαμε και οχι απο καταστημα...δλδ αμα χαλασει το αμαξι θα πρεπει να το παω στην ford στην κολωνια και οχι στον Παζαροπουλο που πηρε τα χρηματα και μου το πουλησε??στην προκειμενη περιπτωση εσυ πηρες τα χρηματα αρα εσυ πρεπει να τα παρεις και να πας στο καταστημα...
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
από την στιγμή όμως που εσύ λες 2 χρόνια εγγύηση,πρέπει να την δώσεις και ας κλείσει η εταιρία.
Οι σωστοί έμποροι αυτό θα έκανα....


Ο τρόπος που σου μιλάω είναι άψογος και το ξέρεις πάρα πολύ καλά
 

spiros

Rookie
Mar 7, 2011
39
0
0
42
Αιγάλεω
nos7 said:
εμεις ομως απο εσενα τα προμηθευτικαμε και οχι απο καταστημα...δλδ αμα χαλασει το αμαξι θα πρεπει να το παω στην ford στην κολωνια και οχι στον Παζαροπουλο που πηρε τα χρηματα και μου το πουλησε??στην προκειμενη περιπτωση εσυ πηρες τα χρηματα αρα εσυ πρεπει να τα παρεις και να πας στο καταστημα...


Μιχαλη προσωπικα εσενα και αλλα δυο δεν τα εβαλα εγω και δεν θυμαμαι αν τα ειχα παρει κι εγω! (ισως ειχε παει ο Μαριος με τον Ιακωβο)δεν το λεω με σιγουρια αυτο! αλλα ξερω οτι τα δικα σας ειναι με 24 μηνες!!



απο Αντρεα19
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
spiros said:
Μιχαλη προσωπικα εσενα και αλλα δυο δεν τα εβαλα εγω και δεν θυμαμαι αν τα ειχα παρει κι εγω! (ισως ειχε παει ο Μαριος με τον Ιακωβο)δεν το λεω με σιγουρια αυτο! αλλα ξερω οτι τα δικα σας ειναι με 24 μηνες!!
αυτό που λες δεν ισχύει,γιατί ο Μάριος δεν κανόνιζε με το μαγαζί,εσύ κανόνιζες και απλά τότε πήγε (Μάριος) ή πήγαμε μαζί και τα πήραμε
 

spiros

Rookie
Mar 7, 2011
39
0
0
42
Αιγάλεω
scorpion said:
από την στιγμή όμως που εσύ λες 2 χρόνια εγγύηση,πρέπει να την δώσεις και ας κλείσει η εταιρία.
Οι σωστοί έμποροι αυτό θα έκανα....


Ο τρόπος που σου μιλάω είναι άψογος και το ξέρεις πάρα πολύ καλά


Στα δικα σου τα πανω Ιακωβε δεν μπορω να κανω κατι! ειχες 12 μηνες!! στων παιδιων που εχουν 24 ομως μπορω να κανω!! οσο για τον τροπο σου,αν αυτος ειναι αψογος, τοτε δεν θα σου αρεσει να γινει και ο δικος μου αψογος σαν τον δικο σου!! αλλα δεν πρόκειται να γίνει!




απο Αντρεα19

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1343077696[/time]
scorpion said:
αυτό που λες δεν ισχύει,γιατί ο Μάριος δεν κανόνιζε με το μαγαζί,εσύ κανόνιζες και απλά τότε πήγε (Μάριος) ή πήγαμε μαζί και τα πήραμε

Εγω εμαθα οτι τα ειχε βαλει προσφορα και σας ενημερωσα αν θελετε να παρετε σε αυτην την τιμη!! και ξερεις πολυ καλα οτι δεν ειχα καποιο κερδος απο την τιμη!! λεω ψεμματα??




απο Αντρεα19
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
spiros said:
Εγω εμαθα οτι τα ειχε βαλει προσφορα και σας ενημερωσα αν θελετε να παρετε σε αυτην την τιμη!! και ξερεις πολυ καλα οτι δεν ειχα καποιο κερδος απο την τιμη!! λεω ψεμματα??
Δεν λες ψέματα,αλλά αυτό που συζητάμε τώρα είναι οι εγγυήσεις...
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Ρε συ Ιακωβε ομως απο τη στιγμη που εκλεισε η εταιρεια παυει να ισχυει κ η εγγυηση... δν πα να τα πηρες απο τον Ανδρεα δν πα να τα πηρες απο το crazy απο την στιγμη που εκλεισε τελος... κι αν ομως λεει εχεις ενα χρονο εγγυηση? τοτε...?! Τεσπα μην τρωγεστε σαν το σκυλο με τη γατα για xenon που τα βρισκεις στο περιπτερο πλεον... εχουμε σοβαρα προβληματα να ασχολοηθουμε κι οχι τα xenon  ;)
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Crazy said:
Ρε συ Ιακωβε ομως απο τη στιγμη που εκλεισε η εταιρεια παυει να ισχυει κ η εγγυηση...
Δεν είναι έτσι Αντρέα,
είσαι σωστός επαγγελματίας ή όχι
 

spiros

Rookie
Mar 7, 2011
39
0
0
42
Αιγάλεω
Εχεις καποιο προβλημα με τα προβολακια σου που ειναι ακομα στην εγγυηση και σου ειπα οτι δεν σε καλύπτει?? και για να ξεκαθαρίσουμε λιγο τα πραγματα. Οταν σου εφτιαξα τα φαναρια σου και σου εσπασε η λαμπα, ειπαμε να παρουμε ενα φθηνο σετακι για να τα αλλαξουμε! το σετακι που πηραμε ειχε 60 ευρω και ξερεις παρα πολυ καλα οτι παλι δεν ειχα καποιο κερδος. η επιλογη σου ηταν να αλλαξουμε μονο τις λαμπες γιατι τα υπολοιπα δεν ειχαν τπτ και θα τα κραταγες για ρεζερβα. Οταν το ενα σου μπαλαστ αρχισε να κανει νουμερα, ηρθες απο το μαγαζι και του ριξαμε λιγο σπρει επαφων γιατι το ειδες και μονος σου οτι ειχε πιασει σκουρια(το παλιο μπαλαστ) και σου ειπα να τα αλλαξεις θεση! μετα οτι φτιαχνατε το κανατε με τον Μαριο και δεν ξερω τι ηταν αυτο! Ειμαι καπου λαθος η λεω καπου ψεμματα?? ακομα και τωρα αν μου ζηταγες να το κοιταξω, το ξερεις πολυ καλα οτι θα το εκανα,αλλα εσυ διαλεξες αλλο τροπο να το εκφρασεις! αν καπου ειμαι λαθος διόρθωσε με σε παρακαλω και μην προτρεχεις να λες οτι παιζω παιχνιδια και οτι κοροϊδεύω τον κόσμο!



απο Αντρεα19
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread