Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Andreas19 said:
Σημερα το μεσημερι κατα τις 16.00 , στην θηβων στην κοκκινια ασπρο μκ7 σπορτ με λοριδες και 17αρες και αυτοκολλητα παλια 

Godfather μου μυρίζει!!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Ξεχασα να γραψω σημερα το πρωι ο κυριος Πανος ασπρος περασε απο το μαγαζι σταματησε κλεισαμε ματια και την εκανε βιαστηκος γιατι μαλλον ειχε δουλεια!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Σημερα το μεσημερι στο καλασικο μερος, τον φιλο μου τον Ακριδα με το μαυρο του το σπορτ!!
και σημερα το απογευμα στον κορυδαλλο το κυριο Νικο με το κοκκινο καμμαρι του!!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Μηπως ενα μαυρο  7αρι sport που ειδα στον ΟΛΠ ηταν του κυριου ακριδα;;;το ειδα γυρω στις 11 αλλα ημουν απο το αντιθετο ρευμα...
 

akridas07

Pro Member
Jul 21, 2010
343
0
0
40
αχαχαχαχαχα και γω σε ειδα

vouts said:
Μηπως ενα μαυρο  7αρι sport που ειδα στον ΟΛΠ ηταν του κυριου ακριδα;;;το ειδα γυρω στις 11 αλλα ημουν απο το αντιθετο ρευμα...

ποτε?που?δεν θυμαμαι redface
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Μπροστα απο το παλιο τελωνειο ησουν και πηγαινες προς πειραικη μερια...Λιγο πριν το εκθεσιακο κεντρο...
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Andreas19 said:
Ξεχασα να γραψω σημερα το πρωι ο κυριος Πανος ασπρος περασε απο το μαγαζι σταματησε κλεισαμε ματια και την εκανε βιαστηκος γιατι μαλλον ειχε δουλεια!

Και είχα αργήσει κιόλας :p

Λοιπόν..Εχθές το βραδυ 21:10 Ένα άσπρο sport  με αυτοκόλλητα 2μπούκο τελικό και άσπρα Ledakia στις πινακίδες....Πήγαινε προς την αλάνα έξω από το κατράκειο ποιος ήτανε ? του κόρναρα ( ήμουν λίγο πιο πίσω ) αλλα μάλλον δεν το κατάλαβε :D
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Εχτες το βραδυ κατα τις 11.30-12 παρα ο κυριος nos7 εστριβε απο το φαναρι του Βρυωνη στον Πειραια και πηγαινε προς Πηγαδα πλευρα...Μαλλον δεν πρεπει να με ειδε....
 

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Και εγω με την σειρα μου το αμαξι του Scorpion να περνα απο την γεφυρα πανω δεν σε προλαβα ρε φιλε!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
PanosWhite said:
Και είχα αργήσει κιόλας :p

Λοιπόν..Εχθές το βραδυ 21:10 Ένα άσπρο sport  με αυτοκόλλητα 2μπούκο τελικό και άσπρα Ledakia στις πινακίδες....Πήγαινε προς την αλάνα έξω από το κατράκειο ποιος ήτανε ? του κόρναρα ( ήμουν λίγο πιο πίσω ) αλλα μάλλον δεν το κατάλαβε :D


Σκανε 3 ασπρα εκει Πανο το ενα δεν εχει αυτοκολλητα, το αλλο ειναι του Panosd και το τριτο ειναι απο αλλο κλαμπ!!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Andreas19 said:
Σκανε 3 ασπρα εκει Πανο το ενα δεν εχει αυτοκολλητα, το αλλο ειναι του Panosd και το τριτο ειναι απο αλλο κλαμπ!!
Είχε δικά μας αυτοκόλλητα πάντως :p θα τον ξαναπετύχω που θα μου πάει :D
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
PanosWhite said:
Είχε δικά μας αυτοκόλλητα πάντως :p θα τον ξαναπετύχω που θα μου πάει :D

Οπότε, αφού είχε δικά μας αυτοκόλλητα θα ήταν ο panosd!!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Και σημερα ειχε δυο λευκα Πανο στο παρκινγκ του Κατρακειου, αλλα δεν μπηκα να κοιταξω!!
 

Nick

Member
May 17, 2011
107
0
0
ερχονται συνεχεια αυτα τα δυο ασπρα αντρεα...δεν ειναι σε κανενα club τους βλεπω πολυ συχνα εχψ παρκαρει και διπλα τους επιτηδες για να δω μηπως ειναι δικοι μας αλλα τιποτα ουτε που κοζαραν το δικο μου....για να δουν σε πιο club ειμαι....
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Τρια σκανε!! το ενα εχει απο αλλο κλαμπ!! του εχω μιλησει μια φορα αλλα μου ειπε οτι δεν ασχολειται γενικα!! απλα το εχει βαλει!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread