Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Προχθες το αμαξι του κυριου Πανου-ασπρου, στην Βυθηνιας στην Νικαια πανω σε ενα πεζοδρομο σταθμευμενο!

Χθες στο παρκινγκ του Κατρακειου στην Νικαια το νεο μελος μας τον Παναγιωτη με το ασπρο το 7αρι του και μαζι
του αλλο ενα 7αρι ιδιο!!

Σημερα την κυρια Τονια στην παλια Ποσειδωνος σταματημενη δεξια απεναντι απο το Metropolitan και λιγο μαζεμενα τα μουτρα της!!! (περαστικα σου Τονια)
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Χθες στη Θηβων το αμαξι της κυριας Χριστινας(δεν ειδα ποιος ηταν οδηγος)
και σημερα την σαυρα του κυριου Ιακωβου στην Παλαμυδιου με οδηγο την κυρια που αναγραφει η αδεια!!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Andreas19 said:
Προχθες το αμαξι του κυριου Πανου-ασπρου, στην Βυθηνιας στην Νικαια πανω σε ενα πεζοδρομο σταθμευμενο!

Χθες στο παρκινγκ του Κατρακειου στην Νικαια το νεο μελος μας τον Παναγιωτη με το ασπρο το 7αρι του και μαζι
του αλλο ενα 7αρι ιδιο!!

Σημερα την κυρια Τονια στην παλια Ποσειδωνος σταματημενη δεξια απεναντι απο το Metropolitan και λιγο μαζεμενα τα μουτρα της!!! (περαστικα σου Τονια)

Θα με δεις αρκετές φορες στο συγκεκριμένο πεζοδρόμιο :) ποτε πέρασες πάλι και δεν σε είδα ? :D
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
προχτες το μεσιμερι τον Ιακωβος στην Θηβων με το παπακι,εχτες το μεσιμερακι πηρε την εκδικηση του και με πετυχε στην πειραιως σε ενα βενζιναδικο τα ειπαμε λιγο και μετα την καναμε

και εχτες το απογευμα στις 5 το απογευμα στο κεντρο του πειραια τον vouts(εγω με το αμαξι τις δουλειας) του οποιου τον ειχα δει απο μακρια και του κορναρα καθως ερχοταν απο το αντιθετο ρευμα αλλα μα αυτα τα φιμε που εβαλε δεν βλεπει για να καρφωσει :p :p
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Αν ημουν στο κεντρο ακριβως σιγουρα δεν θα σε ειδα ειχα στο νου μου ενα almera με ενα πιτσιρικα που ηθελε ντε και καλα να περασει μπροστα μου...Τελικα δεν περασε ποτε...Αλλα και συ incognito ε????Θα το εχω υπ οψιν μου...Οπου δω  berlingo με car wash καρφωνω.... :D
 

akridas07

Pro Member
Jul 21, 2010
343
0
0
40
εγω ημουν...πηγαινα για δουλεια tease

προχθες ειδα 2 16αρια λευκα,στην αρχη τησ θηβων......και μου μιλησανε κιολασ :) ....................... παλι καλα δηλαδη γιατι δεν τα ειδα τα παιδια.εχθεσ που ξαναπερασα απο το ιδιο σημειο ειδα τα αυτοκινητα....μονα τουσ ::)
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
akridas07 said:
εγω ημουν...πηγαινα για δουλεια tease

προχθες ειδα 2 16αρια λευκα,στην αρχη τησ θηβων......και μου μιλησανε κιολασ :) ....................... παλι καλα δηλαδη γιατι δεν τα ειδα τα παιδια.εχθεσ που ξαναπερασα απο το ιδιο σημειο ειδα τα αυτοκινητα....μονα τουσ ::)


Ο ένας ήμουν εγώ!!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
akridas07 said:
εγω ημουν...πηγαινα για δουλεια tease

προχθες ειδα 2 16αρια λευκα,στην αρχη τησ θηβων......και μου μιλησανε κιολασ :) ....................... παλι καλα δηλαδη γιατι δεν τα ειδα τα παιδια.εχθεσ που ξαναπερασα απο το ιδιο σημειο ειδα τα αυτοκινητα....μονα τουσ ::)

Kι ο άλλος εγώ που σου μίλησα κιόλας!!
 

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
στις 12.00 ο marios στο νεο κοσμο στο αντιθετο ρευμα...κανει μπαμ το fiesta σου απο μπροστα!
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
marvin said:
στις 12.00 ο marios στο νεο κοσμο στο αντιθετο ρευμα...κανει μπαμ το fiesta σου απο μπροστα!

Kαι σένα σε ξεχώρισα από μπροστά...από το λευκό σηματάκι το οποίο κι αυτό κάνει ένα όμορφο μπαμ ;)
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Βλεπω συνεχεια στην Δραπετσωνα ενα λευκο 7αρι σπορτ με αυτοκολλητακια στο πλαι. σημερα το πρωι το ξαναειδα!! ποιος ειναι ρε παιδια?? ???
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Πριν λιγο το αμαξι του billmk7 στην μαριας χατζηκυριακου στην πειραικη κοντα....
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Τον κυριο nos7 πηγαινε σπιτι του χτες το βραδυ...Τον πετυχα φευγοντας απ την δουλεια...Τα παμε για λιγο και φυγαμε...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
vouts said:
Τον κυριο nos7 πηγαινε σπιτι του χτες το βραδυ...Τον πετυχα φευγοντας απ την δουλεια...Τα παμε για λιγο και φυγαμε...

καλα εσυ ρε φιλε 20 φορες την βδομαδα τον βλεπεις!!


Εγω σημερα την κυρια Χριστινα με τον τραυματια μας!!! περασαν απο το μαγαζι για κανα 20 λεπτο!!
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Andreas19 said:
καλα εσυ ρε φιλε 20 φορες την βδομαδα τον βλεπεις!!

ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα...εσυ εισαι ακομα χειροτερος,πας για καφε με τον αλλον και οταν γυριζεις σπιτι
το δινεις κανονικα.. :D  :D  :D
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Σήμερα το μεσημεράκι τον κύριο pilsner στην Πέτρου ράλλη στο ύψος του τει Πειραιά και λίγο αργότερα τον κύριο akrida στην αρχή της θηβών!!!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Κοσμος και κοσμακης σημερα στην BP...

1) ο κυριος nick  με την παρεα του καθοταν...
2) ο μανιακος απο την χαλκιδα με το mk6 και το bodykit της pumaspeed...εψαξα να τον βρω να τον χαιρετησω και να τον γνωρισω αλλα δεν ηταν κοντα στο αμαξι του δυστιχως...
3) ο κυριος staros ηταν επισης εκει Κατοπιν συνενοησεως..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread