Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Χθες το βράδυ σε μια κάθετο της δεμερτζή στο κερατσίνι το αυτοκίνητο του Παναγιώτη
και από μια έγκυρη πηγή έμαθα ότι πριν λίγο στη Σαλαμίνος βρισκόταν λευκό sport 7αρι με αυτοκόλλητα στα πίσω τζάμια!!!
 

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
scorpion said:
εχθές το βράδυ ο κύριος marvin στην αργυρούπολη
φιλαρακο στις "πιτες της Γεωργιας" ημουν...γιατι δεν μου εκανες ενα τηλ να μπεις και συ στη μαχη που εδωσα με το γιγα πιτογυρο?
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Χθες το βραδυ ενα μαυρο 5θ μκ7 στην πλατεια Μπουρναζιου με πινακιδα ΙΜΖ 74** και το bodykit της εκδοσης sport...  Ο ιδιοκτητης του, ηταν σ'ενα περιπτερο... Ειναι απο δω?
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Σημερα το μεσημερι στην Νικαια στον θεοφιλο εξατμισεις τον κυριο Πανο με το ασπρο του σπορ!! στην αρχη δεν με καταλαβε λογο αυτοκινητου αλλα μετα λιγο πιο κατω παρκαρε και τα ειπαμε λιγο!!
 

Martha

Rookie
Mar 5, 2011
12
0
0
44
Κερατσίνι
Να καρφώσω κι εγώ για πρώτη φορά!! Ένα λευκό μκ7 με λωρίδες και αυτοκόλλητα του club, παρκαρισμένο στην οδό Αιτωλικού στον Πειραιά!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Focusman said:
Χθες το βραδυ ενα μαυρο 5θ μκ7 στην πλατεια Μπουρναζιου με πινακιδα ΙΜΖ 74** και το bodykit της εκδοσης sport...  Ο ιδιοκτητης του, ηταν σ'ενα περιπτερο... Ειναι απο δω?
νομιζω ειναι ο ntontos..!
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Πριν λίγο στο φανάρι της θηβών έξω από τα village του ρέντη μαύρο 7αρι sport με αυτοκόλλητα 16 αρες και xenon πάνω-κάτω !!
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Σημερα πριν καμοια ωρα ειδα τον Staro στον Αγ. Δημητριο την ωρα που παρκαρε, σταματησαμε τα ειπαμε και φυγαμε...
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Εχτες το βραδυ στο μικρολιμανο ειδα τον nick μεσα στα flocafe..χαιρετηθηκαμε και εφυγα...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Χθες το βραδυ στον Κορυδαλλο και μετα στο Κατρακιο θεατρο τον κυριο Νικο με το κοκκινο υγραεριοκινητο φιεστα του!!! τα ειπαμε λιγακι και μετα την καναμε!!
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Σημερα το πρωι κοντα στο παλιο Aldi στην Κομοτηνη, ο Teoe εκανε αναστροφη... Του κορναρα αλλα μαλλον δεν με ειδε..
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Σήμερα το μεσημεράκι στην αρχή της θηβών μαύρο 7αρι sport με κατεύθυνση προς λιμάνι και πινακίδα ΥΝΟ-ΧΧΧΧ!!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Andreas19 said:
Σημερα το μεσημερι στην Νικαια στον θεοφιλο εξατμισεις τον κυριο Πανο με το ασπρο του σπορ!! στην αρχη δεν με καταλαβε λογο αυτοκινητου αλλα μετα λιγο πιο κατω παρκαρε και τα ειπαμε λιγο!!

όλα  τα μαρτυράς :p
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
marios said:
Σήμερα το μεσημεράκι στην αρχή της θηβών μαύρο 7αρι sport με κατεύθυνση προς λιμάνι και πινακίδα ΥΝΟ-ΧΧΧΧ!!

Μηπως ημουν εγω γιατι γυρνουσα εκεινη την ωρα απο σχολη...Γυρω στις 12.30 αν δεν κανω λαθος...Παντως εγω εχτες ειδα το αμαξι του Αντρεα παρκαρισμενο πρωτη μουρη στο καβουρι εξω απο το μαγαζι που δουλευει...:)
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
vouts said:
Μηπως ημουν εγω γιατι γυρνουσα εκεινη την ωρα απο σχολη...Γυρω στις 12.30 αν δεν κανω λαθος...Παντως εγω εχτες ειδα το αμαξι του Αντρεα παρκαρισμενο πρωτη μουρη στο καβουρι εξω απο το μαγαζι που δουλευει...:)

Το κανες 3πορτο??  tease 2 και κάτι το είδα !!!


nos7 said:
εχτες το μεσημερακι κατα τις 2 το μεσιμερι το Μαριο....


που που??
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Πριν απο κανενα μισαωρο πετυχα στον δρομο τον Nos7 πηγαινε μαλλον για καφεδακι...Καιρο ειχα να καρφωσω και ειχα αγχωθει... tease αν και δεν μιλησαμε πολυ κανονισαμε καφεδακι για αυριο...Οποτε επιφυλασσομαι... ;)

Μιχαλη ευχαριστω που με εκανες να επιστρεψω στις συνηθειες μου... giggle giggle giggle
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread