Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Παρκαρισμενο σημερα το απογευμα πανω στη θηβων(περιστερι city)μαυρο μκ7 sport με αυτοκολλητο και κοκκινη δαγκανιτσα παρακαλω!
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
gio said:
Παρκαρισμενο σημερα το απογευμα πανω στη θηβων(περιστερι city)μαυρο μκ7 sport με αυτοκολλητο και κοκκινη δαγκανιτσα παρακαλω!

That's me! Τι γίνεται ρε παίδες δύο καρφώματα στο καπάκι;;
 

Zauro

Pro Member
Jul 6, 2013
386
0
16
43
Πειραιάς
Νίκο, βάλε τρία καρφώματα γιατί σε είδα και εγώ! Τρία στενα πιο πάνω ήμουν παρκαρισμένος.
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
Χτες το βράδυ στην παραλιακή πέτυχα τον thododrisfiesta και από το ύψος της Γλυφάδας μέχρι Κολωνό πηγαίναμε μαζί ... Σφαίρα και πανέμορφο το motorsport ...
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Zauro said:
Νίκο, βάλε τρία καρφώματα γιατί σε είδα και εγώ! Τρία στενα πιο πάνω ήμουν παρκαρισμένος.

Πίναμε και καφέ δηλαδή.... παραλίγο και θα ποστάραμε στο θέμα με τις συναντήσεις!!
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Νικο και zauro την επομενη στειλτε πμ να κερασω καφεδακι στη γειτονια μου!  biggrin
 

elli

Member
Oct 20, 2010
196
0
0
38
Σημερα το πρωι τον tm099 μετα απο καιρο στα jumbo ωραιοκαστρου!!!!
 

Zauro

Pro Member
Jul 6, 2013
386
0
16
43
Πειραιάς
NickMrg said:
Πίναμε και καφέ δηλαδή.... παραλίγο και θα ποστάραμε στο θέμα με τις συναντήσεις!!
εγω ειχα παει να δω για ριγες στο αμαξι
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
elli said:
Σημερα το πρωι τον tm099 μετα απο καιρο στα jumbo ωραιοκαστρου!!!!
σιγα να μην ειδες τον ιδιο το αμαξι του ηταν μονο
και τωρα που το θυμηθηκα Μ Τριτη την ελλη στους αμπελοκηπους πεσιμο απο το πλαι θα εμπαινα μεσα στο αμαξι της και χαμπαρι δεν ειχε παρει μιλησαμε λιγο και μετα εφυγε
αυτο ηταν το πιο εμπεριστατωμενο καρφωμα που εχω κανει
 

elli

Member
Oct 20, 2010
196
0
0
38
arkas said:
σιγα να μην ειδες τον ιδιο το αμαξι του ηταν μονο
και τωρα που το θυμηθηκα Μ Τριτη την ελλη στους αμπελοκηπους πεσιμο απο το πλαι θα εμπαινα μεσα στο αμαξι της και χαμπαρι δεν ειχε παρει μιλησαμε λιγο και μετα εφυγε
αυτο ηταν το πιο εμπεριστατωμενο καρφωμα που εχω κανει
δε θα εμπαινες γιατι κλειδωνομαι!!!!θα τρωγες πορτα!
 

tm099

New member
Oct 25, 2010
84
0
0
elli said:
Σημερα το πρωι τον tm099 μετα απο καιρο στα jumbo ωραιοκαστρου!!!!
    Ε ναι λοιπόν ψωνίζω από τα jumbo!!!
 

lefteriskri

Member
Jun 12, 2013
222
0
0
32
Αιγαλεω
scorpion said:
lefteriskris την έφαγες την κλήση για αλκοτεστ? :D :D :D
Κοιτα δεν ειχα πιει αλλα μολις τους ειδα αφισα το γκαζι για την βαβουρα και ανοιξα τα μπροστα παραθυρα.μην το ξαναφαμε για φιμε.χεχε.τελικα καταλιξαμε να ανοιγω καπο και να δειχνω φιλτρα και ιστοριες.και οι αλλοι που ειχαα μεσα γελαγανε και μου λεγανε μετα ε δεν σε πιστευω,.χαχα.

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1398659095[/time]
AndreasEcoBoost said:
Μεγαλο Σαββατο βραδυ επι της Υμηττου mk7.5 σταματημενο για φυσημα!
Χαχαχαχα!
Ευχαριστω παντως Αντρεα.Τι τα χουμε τα μεσα ρε παιδια.χεχε
 

Dark knight

Hero Member
Σημερα στις 16:00 ειδα τον scorpion που αλλου στην Θηβων με την παπια του και εγω με το Μαυρο γιατι επιτελους καταφερα και εβαλα την θερμοπροστασια!!!  biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Σε λιγο θα ανεβασω εικονες!!!  winkwink winkwink winkwink


Θοδωρη την εβγαλα απ΄το μπανιο που ξυριζομουν και την εβαλα στο καπο!!  :D :D :D
 

AndreasEcoBoost

New member
Jan 13, 2014
52
0
0
Αθήνα
lefteriskri said:
Κοιτα δεν ειχα πιει αλλα μολις τους ειδα αφισα το γκαζι για την βαβουρα και ανοιξα τα μπροστα παραθυρα.μην το ξαναφαμε για φιμε.χεχε.τελικα καταλιξαμε να ανοιγω καπο και να δειχνω φιλτρα και ιστοριες.και οι αλλοι που ειχαα μεσα γελαγανε και μου λεγανε μετα ε δεν σε πιστευω,.χαχα.

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]28, Απριλίου, 2014, 07:24:55[/time]
Ευχαριστω παντως Αντρεα.Τι τα χουμε τα μεσα ρε παιδια.χεχε

χαχα δεν λες πάλι καλά που μου είπες οτι είσαι στο club?...χαχα οι άλλοι από πίσω να φυσάν τα αλκοτέστ και εγώ να βλέπω φιλτροχοάνες!!χαχαχα τρέλα!!
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
ποιο ΜΚ7 sport μαύρο με τελικό από θεόφιλο,μασπιεδες,16ρες και αυτοκόλλητο από την πλευρά του οδηγού έπινε καφεδάκι στην Νέα Μάκρη κατά τις 14:00 ?
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread