Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
:D :D :D :D

εσύ ήσουν το άτομο πάνω στο μηχανάκι με την κάσκα και με το έχα χέρι απλώμένο που χεραιτούσε? :D
 

Dark knight

Hero Member
Στις 15:10 εξω απο το μαγαζι του στην Θηβων βλεπω ποιον αλλον,το κυριο με την σαυρα  giggle giggle και εκει που πηγαινω για την δουλεια τον βλεπω ξαφνικα διπλα μου με την παπια του!  :D :D
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Ο fiestaρος του marvin στη λεωφόρο Σαλαμινος απο Κερατσίνι προς λεωφόρο σχιστου!
Κατι έλειπε απο το αυτοκίνητο!  ::)(Ελπίζω όλα καλά)
 

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
το εχω παει για σοβατισμα! ολα καλα Πανο! αντεχει το μουλαρακι μου ακομα. Κατι βαθουλωματακια το πηγα να μου φτιαξουν και μια τεραστια λακουβα που ειχα διπλα απο την πορτα...απο γουρουνα που εσκασε πανω του οταν το ειχα στο νησι...
 

SotosFiesta

Newbie
Mar 24, 2014
2
0
0
Κρητη
παιδια καλησπερα..ως νεος εδω και για να γνωρισω κανενα φιλο fiestakia :)..σημερα ειδα στον Αγιο Νικολαο στην Κρητη ενα (απο τα πολλα που κυκλοφορουν βεβαια)fiesta μαυρο με το αυτοκολλητακι στο πισω μερος!...βρισκεται εδω ο κατοχος?
3 μερες ακομα να ερθει και το δικο μου....πφφφ...πως θα περασουν :(
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
Mk 7 με ρίγες, πινακίδα ΙΟΤ-ΧΧΧΧ χθες κατά τις 00:00 - 02:00 στο Χαλάνδρι;
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Κατά τις 20:50 σήμερα, στην εθνική προς Πειραιά στο ύψος Αχαρνών, κόκκινο mk6 look st με πινακίδες Χαλκίδας και αν είδα καλά μπλε φωτισμό στο καντράν. thabibikas εσύ;
 

leftko

Member
Dec 23, 2012
193
0
16
33
σημερα στο κεντρο του Ηρακλειου, περνοντας εξω απο ενα ηλεκτρολογιο είδα μεσα ενα ομορφο κοκκινο fiesta mk7 (νομιζω trend,δεν ειχε προβολακια). διπλη λεπτη ασπρη ριγα στον ουρανο στο πλαι(απο την μερια του οδηγου).ασπρη πολυακτινη ζαντα, και ασπρους καθεπτες. ειχε  μεγαλο αυτοκολλητο στο παμπριζ,δεν ξερω τι εγραφε δεν μπορουσα να δω.
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
mk1 Stelios said:
Χριστίνα?? Καλό παιδί ο Ιάκωβος!! Να το πάρεις!! Για άλλη μια φορά κορνάρισα (είχα την πισωκούνα) και ούτε που γύρισε να με κοιτάξει!!!
Που με είδες ρε γατούλη?
 

dimitra

Pro Member
Dec 28, 2012
482
0
0
34
Κερατσίνι
Χθες Μ.Σάββατο το μεσημέρι γύρω στις 14:30 τον zisi...
..παρκαρισμένο απέναντι απο την πλατεία Σπάθα στη Γρηγορίου Λαμπράκη..!
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
BillMk7 said:
σήμερα Κυριακή του Πάσχα στην παραλιακή προς ελληνικό κοντά,  ένα μαύρο fiesta sport κατά τις 12 πάρα τέταρτο το βράδυ με πινακίδα Υ... 634...

Ώστε εσύ ήσουν....  ;) Κουκλί το έχεις το "μικρό"!! Ήταν κι άλλο ένα sport στην παρέα αλλά δεν ξέρω αν είναι από εδώ....
 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
Πριν λιγο στην παραλιακη με κατευθυνση προς λιμανακια, ασπρο στ-2 (darth?)  μαζι με ενα ασπρο εβο.. Μεγαλη προπονηση μυριζε!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread