Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Χτες το βραδυ κατα τις 9 παρα τεταρτο πρεπει να πετυχα τον Nos7 στην Καστελλα και προσπαθουσε να παρκαρει στο παρκινγκ μιας εκκλησιας. Πολυ ωραια τα φωτα στην πινακιδα!!!! Με βαζουν σε σκεψεις!!! ;)
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
χτες βραδυ ειδα τον vouts μικρολιμανο με τη γυναικα...
χτες απογευμα σα να μου φανηκε οτι ειδα το αυτοκινιτο του scorpion ν'ανεβενει τη συγγρου αλλα παρατηρισα μια γυναικα οδηγο...το πηρε η χριστινα βολτα ή ετυχε??
 

TEACHER 13

Rookie
Jul 18, 2010
12
0
1
44
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Οπως είπα και στο καλωσόρισμα, σήμερα το πρωί, είδα... πολλούς! Μίλησα κυρίως με 2 φίλους, έναν πιο ψηλό και ένα παλικάρι λίγο πιο κοντό που μου έδωσε και αυτοκολλητάκι...τώρα, όσον αφορά το ποιοι ήταν... :-\
 

TEACHER 13

Rookie
Jul 18, 2010
12
0
1
44
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Και νόμιζα ότι το αυτοκόλλητο μου το έδωσε ο pitbull (άσχετο!)
Ξέρεις τι είναι να θέλεις να ρουφιανέψεις και να μην μπορείς? :D :D :D
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Χτες ειδα αρκετους με αυτοκολλητακια μετα τα διοδια της Ελευσινας,δεν λεω ποιοι γιατι ηταν πολλοι οι περισσοτεροι παντως ηταν κατι περιεργοι τυποι  ???.
Εγω δεν μοιραζω αυτοκολλητα(ακομα τουλαχιστον),ο κυριος Ιακωβος ειναι αυτος που εχει το προνομιο αλλα πρεπει να τον παρεις με το καλο και να εχεις υπομονη γιατι ξεχναει ευκολα  :p.
 

TEACHER 13

Rookie
Jul 18, 2010
12
0
1
44
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μήπως εσύ δεν έχεις αυτοκόλλητα και γι'αυτό τον ζηλεύεις? :mad:
Ξεχναει,ε? Μπά, εγώ θα του μείνω αξέχαστος... :D :D :D
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Dante! said:
χτες βραδυ ειδα τον vouts μικρολιμανο με τη γυναικα...
χτες απογευμα σα να μου φανηκε οτι ειδα το αυτοκινιτο του scorpion ν'ανεβενει τη συγγρου αλλα παρατηρισα μια γυναικα οδηγο...το πηρε η χριστινα βολτα ή ετυχε??
τωρα το ειδα αυτο το μηνυμα...η χριστινα μπα......μαλλον θα ηταν η μητερα μου....
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
σημερα το πρωι ειδα τον zizis στην φαληρου και θηβων στο πειραια στις 09:45......με ανοιχτα τα παραθυρα.....δεν ζεσταινεσαι βρε?
 

ChrisFrou

Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
14
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
κατα τις 8 και λιγο εξω απ τα καλαβρυτα (αν θυμαμαι καλα) ειδα τον kostg , τηλεφωνηθηκαμε χαιρετηθηκαμε και συνεχισαμε για τον δρομο της επιστροφης! :)
 

nikos23

New member
Jul 4, 2010
91
0
0
40
KIATO
Ιάκωβε δεν ήμουν εγώ... κυκλοφορεί ένας εκεί που δεν είναι μέλος του κλαμπ.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
ChrisFrou said:
κατα τις 8 και λιγο εξω απ τα καλαβρυτα (αν θυμαμαι καλα) ειδα τον kostg , τηλεφωνηθηκαμε χαιρετηθηκαμε και συνεχισαμε για τον δρομο της επιστροφης! :)

Όντως, αναπάντεχη η συνάντησή μας, αλλά και το τηλεφώνημά σου ήταν ψαρωτικό... Και αναρωτιόμουν γιατί με άφησε το (τουμπανάκι) polo να προσπεράσω :)
 

ChrisFrou

Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
14
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
σημερα λοιπον στο ριμπας ειδα πρωτα τον βουτς οπου τα ειπαμε λιγακι και μετα τον αντρεα (Crazy) οπου καναμε τα δικα μας στην βουλιαγμενης :D
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Με το που φτανω εγω Ribas βλεπω ενα ΜΚ7 μαυρο πισω απο τον βραχο...Λεω ο crisfrou...τελικα δεν ηταν...Παω απεναντι στο παρκινγκ του μαγαζιου τσουπ!!!Να σου και ο Χρησταρας με το θηριο του...Απιστευτες οι ζαντες του...Τις κοιτουσα,τις ξανακοιτουσα και μαλλον πειστηκα!!!! :p

Μετα ενω ειμασταν στο yabanaki κοιτουσα προς το φαναρι και πρωτος πρωτος ποιος ηταν???Ο scorpion... :p


με το που γυρισα απο διακοπες 2 καρφωματα σε μια βολτα... :p
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
σημερα στις 5 ηωρα ειδα διπλα στο παρκιν του δημου πειραια (εκει που αραζουν τα σκουπιδιαρικα) στην θηβων τον κυριο dante
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread