Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
pitbull said:
Πολλα fiesta χτες στην εθνικη να κανουν φιδακι με αυτοκολλητα fiestamaniacs,ασπρα,πρασινα,κοκκινα,ασημι και ενα μαυρο φυσικα που εκανε την διαφορα ;D.Α, και ενα μπλεδακι καπου πηρε το ματι μου αλλα ηταν  πολυ γρηγορο και ισα που το ειδα  8).Πολλα τα fiesta ρε παιδι μου,αριστερα δεξια παντου,χαμος σκετος.
??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ειδα ενα φιεστα mk6 s μολυβι,γκρι η οτι αλλο ειναι με ενα αυτοκολλητο απο πισω που δεν λεω τι εγραφε στην Κωστη Παλαμα στα λημερια μου,ειχα βεντουζαρει απο πισω,μηπως κοβει βολτες και εδω?
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
focusman μηπως επινες καφεδακι την τεταρτη στο ολυμπικο?γιατι ειδα ενα ασπρο μκ7 με ν πισω...
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
(Καλα το λεω γω οτι κανω μπαμ με το Ν πισω :D ;))
Ναι ναι εγω ημουν!!! Ειχε συναντηση το clubford!!! Ησουν και συ εκει??
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
κατα τις 14:00 ενα mk7 λευκο με μπουρι διασχιζε τη λεωφορο Κυπρου στην Αργυρουπολη και εκανε αρκετη βαβουρα! ??? ??? ???
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Focusman said:
(Καλα το λεω γω οτι κανω μπαμ με το Ν πισω :D ;))
Ναι ναι εγω ημουν!!! Ειχε συναντηση το clubford!!! Ησουν και συ εκει??
οχι δεν ημουν απλα ειχαμε συναντηθει με το nos7 + stuparart ωστε να παμε στο mojito bay,εκεινη την στιγμη που περιμεναμε ειδα εσενα,πηγες πηρες κατι απο το αμαξι και ξανα ανεβηκες πανω
 

nikos23

New member
Jul 4, 2010
91
0
0
40
KIATO
Σήμερα το απόγευμα στο Κιάτο σε ένα πάρκινγκ σούπερ μάρκετ είχα παρκάρει δίπλα απο ένα άσπρο Μκ7 ΙΟΝ.... με αυτοκόλητο fiestamaniacs. Με ποιόν ήμουν στην ίδια παραλία??
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
scorpion said:
οχι δεν ημουν απλα ειχαμε συναντηθει με το nos7 + stuparart ωστε να παμε στο mojito bay,εκεινη την στιγμη που περιμεναμε ειδα εσενα,πηγες πηρες κατι απο το αμαξι και ξανα ανεβηκες πανω
Τοτε μαλλον ειδες τον πατερα μου!!! που νομιζω ειχε ξεχασει το κινητο του :)
 

vagma

Hero Member
κατα τις 1545 ειδα τον scorpion σε καποια απο τα τρελε βιομηχανικα στενα του πειραια με το μηχανακι που εχει για την δουλεια του.......φοραγε ενα γερμανικο κρανος του 40 :D
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
vagma said:
κατα τις 1545 ειδα τον scorpion σε καποια απο τα τρελε βιομηχανικα στενα του πειραια με το μηχανακι που εχει για την δουλεια του.......φοραγε ενα γερμανικο κρανος του 40 :D

με προλαβες.....χαχαχα,ακριβως παριστανω το δ.ν.τ φιλε... :D :D :D
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Χτες,νομιζω πως ειδα τον dante λιγο πριν το φαναρι για καλλιθεα...Εκαναν μπαμ το κοκκινακι με τις ασπρες ζαντες...Σωστα τον επιασα η μηπως ηταν καποιος σωσσιας?
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
vouts said:
Χτες,νομιζω πως ειδα τον dante λιγο πριν το φαναρι για καλλιθεα...Εκαναν μπαμ το κοκκινακι με τις ασπρες ζαντες...Σωστα τον επιασα η μηπως ηταν καποιος σωσσιας?
σωστος ο παιχτης....κ συ παρκαρισμενοσ απεναντι απο το poko poko στο μικρολιμανο :p
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
scorpion said:
πριν απο λιγο ειδα εγω τον dante στο μικρολιμανο καθως περπατουσα.....
με προλαβες ;)
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Σαν να νομιζω οτι πηρε το ματι μου τον turbomaniac στην ψαρων στην Νικαια???Η μηπως ηταν αλλο mk6 με ξηλωμενο το "σιριτακι" της πορτας??? :p ;D
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread