Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

ilias710

Member
Oct 27, 2014
266
0
0
27
Περιστέρι
Έχει και ένα στο χωρίο άλλα δεν το ξέρουμε,ο συγκεκριμένος χρήστης το μόνο που κάνει είναι να ψεύδεται και να μιλάει υβριστικά προς τα άλλα μέλη
 

AndreasEcoBoost

New member
Jan 13, 2014
52
0
0
Αθήνα
ελευθερίου βενιζέλου στην ηλιούπολη λευκό mk7 με αυτοκόλλητα στο πλάι,παρκαρισμένος έξω από ένα μαγαζί με έπιπλα (ΙΚΥ νομίζω)
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Με πρόλαβες!Ιάκωβος έξω από το Check in!Επίσης ένα ΜΚ7 Λαχανί δεν ξέρω ποίος ήταν, είχε αυτοκόλλητα από το site!Ήταν από το φανάρι(για να μπούμε από Μετρό Ηλιούπολης-Βουλιαγμένης) μαζί με εμένα και τον Ilias86! Αυτά :)
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Nikol@r@s said:
Με πρόλαβες!Ιάκωβος έξω από το Check in!Επίσης ένα ΜΚ7 Λαχανί δεν ξέρω ποίος ήταν, είχε αυτοκόλλητα από το site!Ήταν από το φανάρι(για να μπούμε από Μετρό Ηλιούπολης-Βουλιαγμένης) μαζί με εμένα και τον Ilias86! Αυτά :)
πριν λιγο τη πόπη στην ηλιουπολη..δεν με πρέπει να με ειδε (μέσα στο χιονουλι) :p
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Αυτες τις μέρες πολλοί με είδατε, σας είδα κι εγώ όμως...απλά από ευγένεια δεν σας κάρφωσα...φτου σας...χαχα


Επίσης να καρφώσω και τον κύριο panic που με είδε αλλά δεν έχει γράψει ακόμα τπτ...
 

ilias710

Member
Oct 27, 2014
266
0
0
27
Περιστέρι
Σήμερα στις 8 παρά στην πλατεία δέγλερη στο περιστέρι πέρναγε ενα φιέστα mk7 με τελικό και αυτοκολλητάκι nurburging στο πορτμπαγκαζ και πήγαινε προς αι-γιωργη, Anyone?
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Πολύ ευχάριστη η έκπληξη χθες, συνάντηση στην εθνική με λευκό fiesta mk7 sport, πλαϊνές ρίγες και σηματάκι RS πίσω στην 3η πόρτα...
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Crazy said:
Σήμερα το πρωι,το αμάξι του angel s σε ένα στενό στη Καισαριανή,προφανώς έξω από το σπίτι του :)

Χαχαχα...Καλά διαπίστωσες ;) Πρέπει να πέρασες λίγο πρωί για το πέτυχες εκεί.
 

lefteris

Pro Member
Oct 15, 2011
406
0
0
41
Αθήνα
Got ninja'd again απο τον Ιάκωβο.
Και η πλάκα είναι οτι με το κράνος δέν τον αναγνώριζα όταν μου έκανε νεύμα (Εσύ...ναι ΕΣΥ...ναι σε ΣΕΝΑ μιλάω).
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Λέω γνωστό το αμάξι...βλέπω οδηγό...όχι αυτόν που περίμενα...και ξαφνικά να σαι στην θέση του συνοδηγού...
 

PanPag

New member
May 25, 2012
78
0
0
54
ΑΘΗΝΑ
Πολύ ευχάριστη έκπληξη και για εμένα η συνάντηση την Δευτέρα το βράδυ στην εθνική, με μαύρο fiesta ST... Ειλικρινά χάρηκα πολύ!!
 

chriST

Rookie
Oct 10, 2015
16
0
0
Καλησπερα φιλε μου!! κατα τι ωρα γιατι μπορει εγω να ημουν!! ;)  ;D
 

chriST

Rookie
Oct 10, 2015
16
0
0
Εγω μενω κορυδαλλο και δουλευω ψυχικο(πολυ κοντα) !!
Αλλα γενικα γυρναω συνεχεια παντου οποτε καπου θα χουμε βρεθει τυχαια.. :p
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread