Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

ilias710

Member
Oct 27, 2014
266
0
0
27
Περιστέρι
ο scorpion αν δεν κανω λαθος σημερα παρκαρισμενος κοντα στην πλατεια δαβακη (αν λεγετε ετσι στην νικαια :p στις 20:00) ειδα αυτοκολλητα ειδα και ενα γνωστο φιεστα σαν του σκορπιον και περιμενα μπας και δω ιδιοκτητη να συνχαρω για την αμαξαρα του
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
ilias710 said:
ο scorpion αν δεν κανω λαθος σημερα παρκαρισμενος κοντα στην πλατεια δαβακη (αν λεγετε ετσι στην νικαια :p στις 20:00) ειδα αυτοκολλητα ειδα και ενα γνωστο φιεστα σαν του σκορπιον και περιμενα μπας και δω ιδιοκτητη να συνχαρω για την αμαξαρα του
Εννοείς στο περιβολακί?Αν ναι εγώ ήμουν
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Σημερα το μεσημερακι το αμάξι του Spel φρέσκο βαμμένο με κάτι ωραίους προφυλακτήρες tease στο Μαρούσι στην Αγίου Κωνσταντίνου,λογικά έξω από τη δουλειά του.
 

sirMao

Member
Nov 17, 2013
220
0
0
40
Μανιακός μάλλον ετοιμάζεται να παντρευτεί και ήταν στο μεκ Παιανίας στην έκθεση χρώματος μαύρο 16
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
live κάρφωμα τώρα στη σπύρου πατση λευκό πενταθυρο mk7 με αυτοκολλητα και after market ζαντες
 

kundun

Member
Jan 31, 2015
105
0
0
42
Αθήνα
Μαύρο mk7 sport παρκαρισμενο έξω από τον ΟΤΕ στην Καλλιθέα έχω παρκάρει από πίσω 13:45
 

chriST

Rookie
Oct 10, 2015
16
0
0
Λευκο ST ΜΚ7,5 εξω απο το ολα ελληνικα στη νεα σμυρνη? Το πετυχαινω 2η φορα χθες παρασκευη!!
 

manager

Member
Σεπτ. 8, 2011
209
0
16
37
kundun said:
Μαύρο mk7 sport παρκαρισμενο έξω από τον ΟΤΕ στην Καλλιθέα έχω παρκάρει από πίσω 13:45

χεχε! δικο μου ηταν με τσακωσες..
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
thabibikas said:
O scorpion στο μαγαζι του. Σημερα το πρωι
Σε είδα...κόρναρε κιόλας και σου ανταπέδωσα με κορνάρισμα με το μηχανάκι
 

JimClark

Pro Member
Jul 7, 2011
446
3
18
44
Πατρατσέλλα
cartalk.gr
Μοντέλο
MK6 ST
Στα Γιάννενα στη Μ. Αλεξάνδρου Μαύρο μκ7 sport με αυτοκόλλητα του κλαμπ Ι** πινακίδες, μια σταμάτησε στο Παπαγεωργίου σ/μ και μετά μπήκε στη Δόμπολη προς το παλιό πανεπιστήμιο / εφορία που μάλλον θα κόλλησε αιώνια στην κίνηση.
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
στη λαρισα καποιος με μιμειται. στην οδο σπηλιου σαββατο βραδυ παρκαρισμενος  κοκκινο μκ6 s με πινακιδα ΡΙΗ νομιζω με μαυρη ζαντα οπως ακριβως ειμαι και εγω.
 

Aparadektos

Rookie
Jan 17, 2016
38
1
0
JimClark said:
Στα Γιάννενα στη Μ. Αλεξάνδρου Μαύρο μκ7 sport με αυτοκόλλητα του κλαμπ Ι** πινακίδες, μια σταμάτησε στο Παπαγεωργίου σ/μ και μετά μπήκε στη Δόμπολη προς το παλιό πανεπιστήμιο / εφορία που μάλλον θα κόλλησε αιώνια στην κίνηση.
Εγώ ήμουν, όχι δε κόλλησα πουθενά, έφυγα σφαίρα!
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
JimClark said:
Στα Γιάννενα στη Μ. Αλεξάνδρου Μαύρο μκ7 sport με αυτοκόλλητα του κλαμπ Ι** πινακίδες, μια σταμάτησε στο Παπαγεωργίου σ/μ και μετά μπήκε στη Δόμπολη προς το παλιό πανεπιστήμιο / εφορία που μάλλον θα κόλλησε αιώνια στην κίνηση.
Aparadektos said:
Εγώ ήμουν, όχι δε κόλλησα πουθενά, έφυγα σφαίρα!
Aparadektos said:
Γεια σας ειμαι ο Αριστείδης, οδηγώ ένα Μκ7,5 1.5 diesel και ελπίζω τις επόμενες μέρες να γίνω ο ευτυχής κάτοχος του μοναδικού Μκ3 5d rs turbo στην Ευρώπη!  ;)

2 fiesta έχεις τελικά στην οικογένεια?και πετρέλαιο και sport?ωραίος
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread