Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

marios7kal

Original poster
Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
Τα μπροστινα οταν τα χρησιμοποιω εστω για λιγο , μετα αρχιζουν και σταζουν στο καπο...
κ το πισω της αεροτομης, σταζει χωρις να το χρησιμοποησω οταν πεφτω σε καμια λακουβα!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Με τα πιτσιλιστηρια μην αγχωνεσαι σε αρκετα που ξερω το ιδιο πραγμα συμβαινει...και στο δικο μου απ την αρχη...
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Mάριε είναι φυσιολογικό αυτό!! μην αγχώνεσαι  ;) και σε μένα συμβαίνει!!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Μαριε το ιδιο συμβαινει και σε εμενα δεν ειναι κατι ανησυχητικο
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Andreas19 said:
Εμενα δεν το κανει!!! δεν μου ακουγετε φυσιολογικο εμενα!!
Αντρεα μηπως δεν το χεις προσεξει?
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
christos pap said:
Αντρεα μηπως δεν το χεις προσεξει?

εγω και να μην το παρατηρησει????  δεν ειναι σωστο να τρεχει ρε φιλε!!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Αντρεα συμφωνω και κανονικα θα επρεπε να ηταν απ τη κατω πλευρα του καπο(κρυφα)
εμενα αυτο στο λεω με σιγουρια τρεχει λιγο μονο οταν τα χρησιμοποιησω...και ειναι οσο δεν ψεκαστηκε την ωρα που αφηνω το μοχλο, δεν τρεχει απο μονο του
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
το ίδιο έκανε και σε μένα το 6αρη επίσης μου το έκανε και κάθε φορά που συμπλήρωνα το παγούρι με νερό.
 

akridas07

Pro Member
Jul 21, 2010
343
0
0
40
και μενα το κανει οταν τα χρησιμοποιω αλλα πολυ λιγο και απ'οσο ξερω σχεδον ολα τα  fiesta το παθαινουν (junior)
 

POWERFORD

Rookie
Mar 23, 2011
41
0
6
38
Και εμένα το κάνει, πάντα στα μπροστά, στο πίσω σπάνια...
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Eμένα ευτυχώς εδώ και λίγο καιρό έχει σταματήσει να μου το κάνει!! ο καιρός θα δείξει ;D
 

Nikitoudis

New member
Apr 3, 2016
51
0
6
Πύργος
Μοντέλο
MK6.5
Τα πιτσιλιστίρια μου τα εμπρός βαράνε πάρα πολύ ψηλά.Μπορώ να τα κατεβάσω; Σκεφτόμουν μήπως έχουν βουλώσει από άλατα ή σκουπιδάκια. Υπάρχει πιθανότητα;
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ρυθμίζονται με μια καρφίτσα στο επιθυμητό ύψος. Μπορείς να το κάνεις και μόνος σου ή σε ένα συνεργείο.
 

saltofx_v

New member
Mar 20, 2012
86
0
0
Thessaloniki
www.facebook.com
εδω και 2 βδομαδες απεκτησα θεμα με το πλυστικο του μπροστινου μπαρμπριζ.πατουσα τον διακοπτη και δεν πετουσε νερο ,ουτε ακουγοταν ο ηχος απο το μοτερ πλυσης.......αν το πατουσα καμια 10αρια φορες καποια στιγμη επιανε.το πισω δουλευε κανονικα.
προχθες οτι και αν εκανα δεν λειτουργουσε πλεον(το πισω κανονικα).
οποτε αποφασισα να ανοιξω τον διακοπτη να δω μηπως ειναι κατι απλο.
ειδα το τροπο λειτουργιας και πιεσα λιγο τα ελασματα μπας και δεν εκαναν καλη επαφη.....εκτοτε δεν λειτουργει ουτε το πισω.
καμια ιδεα?
σε ασφαλεια δεν πηγε το μυαλο μου γιατι μια λειτουργουσε και μια οχι.
ο διακοπτης κομπλε κοστιζει γυρω στα 40 ευρω....το θεμα ειναι μην τον αγορασω τζαμπα και φταει κατι αλλο

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1512238275[/time]
λοιπον ανοιξα την ασφαλειοθηκη και ειχε καει η ασφαλεια.....προφανως εκει που ανοιξα τον διακοπτη με ανοιχτη τη μηχανη καπου εκανε βραχυκυκλωμα.......αλλαξα την ασφαλεια και το πλυστικο μπροστα πλεον δουλευει μια χαρα......πισω ομως οχι....ενω πριν συνεβαινε το αντιθετο........βεβαια χιλιες φορες προτιμω να δουλευει μπροστα....θα δω πως θα παει..λογικα κατι εχει παθει ο διακοπτης.
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
ναι, δυσκολο να χει ζημια το μοτερ. Η πιο συχνή ζημια είνα βουλωμένα μπεκ (με μια καρφίτσα τα ξεβουλώνεις), σωληνάκι νερού που έχει πεταχτεί και ηλεκτρολογικά (ασφάλεια, διακόπτης ή ρελές αν υπάρχει, συνήθως δεν υπαρχει ρελές, μόνο ασφάλεια)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread