Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Αργυρη καλα χλμ να εχεις  και περιμενουμε να σε δουμε κ απο κοντα σε καποια συναντηση μας!! καλα ποστ φιλε!!
 

kkalog

New member
Oct 18, 2011
87
0
0
Καλημέρα παιδιά, ονομάζομαι Κώστας και είμαι κάτοχος ενός μαύρου Ford Fiesta mk7 2009 1.25 5d. Χαίρομαι που υπάρχει αυτό το forum,ελπίζω να λύσω πολλές απορίες που έχω. :)  ;D
 

xristina

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
καλως ήρθες κωστα, ευχομαι καλή διαμονή στο φορουμ να εχεις, ελπιζω ολες σου οι αποριες να λυθουν καθως επισης μπορεις να ερθεις και στις συναντησεις που κανουμε για να συζητησεις και με τα υπολοιπα παιδια απο κοντα τις αποριες σου...
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Καλωσόρισες Κώστα στην παρέα...καλή διαμονή να έχεις και ασφαλή χλμ με το fiesta σου!!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Καλως ηρθες Κωστα στη παρεα μας καλη διαμονη!!!
Ελπιζω να σε βοηθησουμε ωστε να λυθουν ολες οι αποριες σου!!!
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
καλως ηρθες Κωστη στο παρεακι μας καλη διαμονη κ καλα ποστ..... ειμαι σιγουρος πως θα σου λυθουν ολες σου οι αποριες  ok234
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Καλως ηλθες Κωστα στην παρεα μας...καλη διαμονη να εχεις και καλα ποσταρισματα!!ελπιζουμε να σε δουμε απο κοντα σε καποια συναντηση μας..
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Κωστα καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας!! καλο διαβασμα να εχεις και καλες λυσεις στις αποριες σου!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread