Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

walkman7

New member
Jul 22, 2011
84
0
0
Καλησπέρα παιδιά.Με λένε Νίκο (ακα walkman7) και περιμένω σε μερικές μέρες τηλεφωνάκι απο την αντιπροσωπεία για να παραλάβω επιτέλους  το δικό μου frozen white  Ford fiesta  mk7 1.6 sport.Δεν αντέχω άλλο, περιμένω απο  αρχές Αυγούστου , αλλα πιστεύω οτι αξίζει την αναμονή
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
νίκο καλώς ήρθες στην παρέα μας και καλή διαμονή να έχεις και με το καλό να το πάραλάβεις στα χέρια σου
πες μας και σε πιο μέρος μένεις
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Καλώς ήρθες Νίκο στην μανιακοπαρέα μας.
Άντε με το καλό να σε πάρουν και να πας να παραλάβεις κι εσύ το fiestaki σου.
Καλή διάβασμα και καλό ποστάρισμα να έχεις και πολλά πολλά ασφαλή χιλιόμετρα παντα.
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Καλως ηρθες Νικο στη παρεα μας καλη διαμινη!!!
Με το καλο η παραλαβη του fiesta σου και πολλα ασφαλη χλμ!!!
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Καλωσόρισες Νίκο στην παρέα...καλή διαμονή να έχεις!! έκανες την καλύτερη επιλογή στο χρώμα αλλά τι άλλο του έβαλες και το περιμένεις τόσο καιρό??
 

walkman7

New member
Jul 22, 2011
84
0
0
το clima και το πακέτο με τα φιμέ και της  17αρες , τίποτα άλλο. Αλήθεια δικαιολογείται τόση καθυστέρηση..??? Δεν ξέρω τι να πώ...
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
κι εσυ οπως κι εγω επεσες θυμα του Ελληνικου συστηματος μαλλον...Κι εγω ενα διμηνο το περιμενα ενω αρχικα μου χαν πει οτι θα το παρω μεσα σε 20 μερες....Προφανως οπως και στην περιπτωση μου παιζει ρολο και η απεργια των τελωνιακων...Μονο υπομονη μπορεις να κανεις...Καλοσορισες λοιπον στην παρεα μας :)
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
καλως μας ηρθες Νικο....καλα ποστ, καλη διαμονη στην μανιακη παρεα μας....κ με το καλο να παραλαβεις το φιεστακι σου!!!!
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
walkman7 said:
το clima και το πακέτο με τα φιμέ και της  17αρες , τίποτα άλλο. Αλήθεια δικαιολογείται τόση καθυστέρηση..??? Δεν ξέρω τι να πώ...

Το clima είναι αυτό που στο καθυστέρησε τόσο καιρό!! εγώ όταν είχα πάει να πάρω το δικό μου για clima μου είχαν πει ένα 6μηνο!!! οπότε υπομονή...έτσι κι αλλιώς το καλό πράγμα αργεί να γίνει!! ;)
καλωσόρισες και πάλι!!!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Κλαως ηρθες Νικολα στην παρεα μας!! καλο διαβασμα να εχεις και καλα χλμ με το ασπρο σου φιεσταρο!!!
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Καλωσήρθες φίλε!! πες μας το όνομα σου αν θέλεις και το μοντέλο του αυτοκινήτου σου ;)
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
είσαι ο και λέγεσε? ;D

καλώς ηρθες και καλά ποστ να εχεις. πες μας το ονομάσου αν θέλεις και τι αυτοκίνητο εχεις.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread