Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kman20vt

Newbie
May 28, 2019
4
0
1
Μου έκανε εντύπωση ότι τα κριτήρια που είχα αναζητώντας το επόμενο αυτοκίνητο ήταν τα ίδια που είχες και εσύ διαβάζοντας τα κείμενα σου..οδηγικη ποιότητα,ανάρτησή,εμφάνιση και οικονομία χρήσης..βέβαια με την ανάλογη υποχώρηση στους χώρους σε σχέση με το λεον..
Νομίζω γενικά είναι ένα αρκετά value for money αυτοκίνητο..
Πολύ καλές εντυπώσεις έχω μέχρι στιγμής και από την Ford car center όπου το αγόρασα..(Είμαι και στην αναμονή για την τοποθέτηση του τεμπέλη από βδομάδα)..
 

shumakos

New member
May 17, 2014
98
13
8
43
ΑΘΗΝΑ
Μοντέλο
MK8
Θα τον ευχαριστηθείς. Εγώ πήρα το αμάξι από τη Βελμάρ στο Μαρούσι, έβαλα τον τεμπέλη στη Βελμάρ στη Βαρυμπόμπη γιατί βόλευε με τη δουλειά μου και ρεζέρβα,γρύλλο από την Car Center για να ξεμπερδεύω. Μου την έδωσαν έτοιμη με λάστιχο από την Quick Fit. Η Βελμάρ θα την έδινε χωρίς λάστιχο και δεν ήθελα να τρέχω σε βουλκανιζατέρ, έστω και για 2' δουλειά. Επειδή στην Car Center είδα φιλοσοφία ανάλογη με τον Μακρή στη Seat στη συντήρηση, την επαφή με τον πελάτη και το tuning friendlyness, βλέπω να με κερδίζουν ως πελάτη.
 

kman20vt

Newbie
May 28, 2019
4
0
1
Φίλε μου θα βάλω το υποβραχιονιο που έχει στα αξεσουάρ της η Ford..Το εργοστασιακό θα έπρεπε να το παραγγείλω εξ'αρχής και δεν είχα την άνεση για μεγάλη αναμονή..Αναγκαστικά έψαχνα σε ετοιμοπαραδοτο..
 

shumakos

New member
May 17, 2014
98
13
8
43
ΑΘΗΝΑ
Μοντέλο
MK8
Κι εγώ αυτό από τον κατάλογο των αξεσουάρ της Ford έχω για τον ίδιο λόγο με τον Μάνο.
 

George_K

Newbie
Σεπτ. 18, 2019
1
0
0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα! Είμαι ο Γιώργος από Άρτα και πριν λίγες μέρες παρήγγειλα ένα fiesta van sport 1.0 ecoboost 125 το οποίο και αναμένεται με ανυπομονησία κάπου μέσα στο Δεκέμβριο.Σε λίγο καιρό λοιπόν φωτογραφίες και ενδιαφέρουσες συζητήσεις !!  ;D
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
George_K said:
Καλησπέρα σε όλη την παρέα! Είμαι ο Γιώργος από Άρτα και πριν λίγες μέρες παρήγγειλα ένα fiesta van sport 1.0 ecoboost 125 το οποίο και αναμένεται με ανυπομονησία κάπου μέσα στο Δεκέμβριο.Σε λίγο καιρό λοιπόν φωτογραφίες και ενδιαφέρουσες συζητήσεις !!  ;D
Καλως ηλθες στην Παρεα μας φιλε Γιωργο απο την πανεμορφη Αρτα
Καλη διαμονη και καλοριζικο το καινουργο σου Fiesta. Ανυπομονουμε
Για τις φωτο
 

mits250pilot

Newbie
Σεπτ. 26, 2019
6
0
1
Γεια σε όλους .
Είμαι ο Δημήτρης και νέος fordakias κάτοχος 1.0 100ps titanium 08/2019.
1600 χλμ στο οδόμετρο και προχωράμε.
Καλώς σας βρήκα και να είστε γεροί.
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
mits250pilot said:
Γεια σε όλους .
Είμαι ο Δημήτρης και νέος fordakias κάτοχος 1.0 100ps titanium 08/2019.
1600 χλμ στο οδόμετρο και προχωράμε.
Καλώς σας βρήκα και να είστε γεροί.
Καλως Ηλθες Δημητρη στην Παρεα μας και καλη διαμονη.
Ευχομαι καλοριζικο το καινουργιο σου Fiesta και να σε εχει ο Θεος γερό και σενα και την οικογενεια σου αλλα και το κανουργιο σου οχημα.Αγρατζουνιστο να ειναι και πολλα και ασφαλη χλμ να εχεις μαζι του
 

sv9ioc

Newbie
Σεπτ. 9, 2019
3
0
1
καλησπέρα παιδιά ονομάζομαι Μιχάλης είμαι από Κρήτη και νέος κάτοχος ενός μεταχειρισμένου fiésta ecoboost 1.0 125 PS του 2013 στα χαρτιά.
 

UltiMo_

Rookie
Jun 9, 2019
45
1
0
41
Βόλος
UltiMo_ said:
Γεια σας παιδιά! Είμαι ο Γιάννης απο Βόλο. Έψαχνα για μεταχειρισμένο με 5000. σκέφτηκα να κάνω την υπέρβαση να πάρω ένα οικονομικό καινούργιο, τελικά βάλε βάλε, είμαι να δίνω κανα 20άρικο.
Είμαι με το στυλό στο χέρι για να υπογράψω για ένα 2019 fiesta st-line. Άλλο ένα test drive ανταγωνιστή θέλω να κάνω.
Λίγο με τα extra εχω χαθεί λίγο, οι επιλογές πολλές, και το site σε μπερδεύει. άλλα δείχνει στο διαμορφωτή στη σελίδα, άλλα στο online προσπεκτους και άλλα στο χάρτινο απο την αντιπροσωπία.

Κατέληξα σε λευκό 5θυρο st-line 140 +full led +keyfree +b&o +φιμέ
παραγγελία προς σεπτέμβρη μεριά, μια και 140άρι ετοιμοπαραδοτο δεν υπάρχει πουθενά

Θεωρεί κάποιος απο άλογα και εξοπλισμό κάτι περιττό;

Ο εργοστασιακός συναγερμός αξίζει; Ελπίζω να μου τον κάνει δώρο αν και δεν εχουμε κανει ακομα κουβεντα για δώρα, και δεν ξέρω αν κανουν γενικά δώρα σε αγορά με δόσεις.

Καλως σας βρήκα!


Ήταν καλοκαίρι και χειμώνιασε.. Κοντά 4 μήνες αναμονή, σήμερα ήρθε το τουτού. (γιαυτό έβρεξε)
Άλλη μια μέρα υπομονή για τις πινακίδες.
τελικά έχουμε και λέμε:
πεντάθυρο
140hp
+προστατευτικά πορτας
+b&o
+keyless entry
+full led
+υποβραχιόνιο

Τελική τιμή 20200

Καλως σας βρήκα και επίσημα!

71762808_2946731048689834_1918491028457783296_n.jpg
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread