Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Feidias

Newbie
Σεπτ. 9, 2017
3
0
0
Καλησπέρα παιδιά!
Λέγομαι Φειδίας και αρχές της χρονιάς πήρα το Fiesta ST-line! Μέχρι στιγμής έχουμε κάνει 9300 χιλιόμετρα! To forum φαίνεται πολύ ενδιαφέρον με πολλές πληροφορίες. Χαίρομαι που σας βρήκα και ελπίζω να συμβάλω και εγώ όσο μπορώ
 

Astral

Member
Σεπτ. 1, 2012
143
0
0
33
Αθηνα
Καλωσηρθες Θανο στην παρεα μας!καλη διαμονη να εχεις και καλοταξιδο το φιεστακι σου!
 

xrhstos fiestakis

MK7.5
Member
Jan 26, 2017
141
13
18
30
Πατρα
Μοντέλο
MK7.5
Feidias said:
Καλησπέρα παιδιά!
Λέγομαι Φειδίας και αρχές της χρονιάς πήρα το Fiesta ST-line! Μέχρι στιγμής έχουμε κάνει 9300 χιλιόμετρα! To forum φαίνεται πολύ ενδιαφέρον με πολλές πληροφορίες. Χαίρομαι που σας βρήκα και ελπίζω να συμβάλω και εγώ όσο μπορώ
Καλησπερα φειδεα καλως ηρθες καλη διαμονη ... Επισης και εγω το πηρα φεβρουαριο και εχω 9280.. Οποτε καλα χιλιομετρα εχει
 
Σεπτ. 27, 2017
7
0
0
31
Καλημερα, ειμαι ο Τριανταφυλλος απο Μενιδι! Προσφατα αγορασα κ εγω ενα Fiesta του 09 1.4! Καλως σας βρηκα!  ;D
 

feugatos

Newbie
Σεπτ. 29, 2017
6
0
1
Καλησπέρα παιδιά και καλώς σας βρήκα! Είμαι ο Γιάννης και πριν μέρικες μέρες απέκτησα ενα fiesta 1.25 του 09!
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Γεια σας! με λενε Αλέξη και είμαι παλαιο μελος, αλλα είχα πολύ καιρό να μπω, οχι γιατι δυσαρεστηθηκα απο κάτι, αλλα κυρίως επειδή δεν εχω πια ford (έχω ενα ΚΤΜ duke 200 με 17000 χλμ αισίως και συντηρώ και ένα vW golf mk4 1.4 μετατροπή 1.6 -μη ξεχάσουμε και τα πάντα- της συζύγου.

Όμως μπαίνοντας προχθές, είδα τόσα μηνύματα μελών, συγκινήθηκα  :(  και έτσι είπα οτι κακώς δεν εμπαινα τόσο καιρό, βλακεία μου.

Ευχαριστω και τους αγαπημένους mods που με κρατησανε VIP member, παρόλο που η συχνότητα που εμπαινα μονο για VIP δεν ήτανε...
 

Aggelos Mpa

Member
May 10, 2010
182
2
0
40
Έχουμε και Τούρμπο δουλειές να κανουμε όποτε εχει μεζέ η υπόθεση χεχε
 

KrIsToF

Newbie
Oct 22, 2017
5
0
0
Καλησπέρα και απο Εμένα! Πρόσφατα αγόρασα ενα fiestακι του 2009 1.25 . Νομιζω ότι έκανα καλή επιλογή ειναι πανέμορφο αμαξάκι ελπίζω να μη με απογοητεύσει. Καλώς σας βρήκα λοιπόν...
 

Fiesta maniac

Rookie
Nov 20, 2015
25
0
0
30
Αθήνα
Κάλως ήρθες στην παρέα μας.Καλορίζικο το νέο σου αυτοκίνητο και σου ευχόμαστε να σου βγάλει πολλά χιλιόμετρα. ;D ;D ;D
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
turbomaniac said:
Ευχαριστω και τους αγαπημένους mods που με κρατησανε VIP member, παρόλο που η συχνότητα που εμπαινα μονο για VIP δεν ήτανε...

Δε μπορεί να ξεχαστεί η συνεισφορά ενός ανθρώπου στο forum και ας μην έχει πια fiesta στην κατοχή του.
Welcome back.

Καλώς ήλθατε και όλα τα καινούρια μέλη. Ελπίζουμε να βρείτε ενδιαφέρουσες πληροφορίες στο forum μας και φυσικά να γνωριστούμε και από κοντά.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread