Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

merlin

New member
Jul 19, 2017
51
0
0
Απο μοσχάτο.. Αρκετά ενεργός το διάστημα 2004-2008 στο ibiza club με το ίδιο nick. Ευχαριστώ πολυ, ήδη ένα φιέστα με έβγαλε ασπροπρόσωπο 11 χρόνια.. Ελπίζω και το επόμενο..  Δεν κρατιέμαι ομολογώ και μετράω μέρες μέχρι οκτώβριο που θα το πάρω..
 

StamosRho

Rookie
Aug 31, 2017
16
0
0
31
Ρόδος
Χαιρετώ όλα τα μέλη. Είμαι από Ρόδο και περιμένω μέσα στις επόμενες μέρες το νέο Ford Fiesta titanium 1.5 tdci με 120ps. Ανυπομονώ να το πάρω στα χέρια μου περιμένω τη χαρτουρα της τράπεζας να πέσουν οι υπογραφές. πάντα ήθελα ένα Fiesta και επιτέλους το απέκτησα.
 

TakiST.rr

Rookie
MK7.5
Aug 30, 2017
19
0
1
34
Πατρα
Μοντέλο
MK7.5
Καλως ορισατε παιδες!!!Ευχομαι και στους 2 καλοριζικα και καλοταξιδα και να νιωσετε αυτο το πρωτογνωρο συναισθημα της παραλαβης ενος καινουριου αυτοκινητου και ποσο μαλλον ενος νεου ford fiesta!!!Την ιδια πλακα επαθα και γω οταν το παρελαβα....... :eek:

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1504201760[/time]
Επι τη ευκαιρια, να συστηθω και γω ως νεο μελος σε αυτην τη μεγαλη οικογενεια!!!Ειμαι ο Τακης απο Πατρα, κατοχος ενος Fiesta ST mk7.5 και χαιρομαι που μεσα απο αυτο το forum μπορει ο καθενας να βρει στηριγμα και βοηθεια σε οτιδηποτε τον απασχολει σχετικα με το "καμαρι" του!!!Ευχομαι να μπορεσω να σας γνωρισω και σε κανα μελλοντικo meeting-εκδρομη!Τους Δυτικους θα τους δω την Κυριακη ;)
 
Σεπτ. 15, 2017
8
0
0
Χαιρετω απαντες!
Ειμαι ο Κυριακος,κι εδω και μια εβδομαδα ειμαι κατοχος ενος Fiesta 1,6 μοντελο του 2007!

Πρωτες εντυπωσεις πολυ καλυτερες του αναμενομενου!!
Καλως σας βρηκα!!
 

arvani

Newbie
Σεπτ. 16, 2017
1
0
0
Καλησπέρα παίδες,
Ενδιαφέρομαι για την αγορά του νέου Fiesta 1.5 tdci 85hp, και είπα να δημιουργήσω account για να δω σχετικές πληροφορίες.
Νομίζω ότι δεν υπάρχει σχετικό section, εκτός αν μου διέφυγε κάτι!
Σε γενικές γραμμές έχω καλές εντυπώσεις από ένα test drive που έκανα σήμερα στο tdci 120hp  ;)
Απλά θα ψάξω για πληροφορίες με προβλήματα από την προηγούμενη εκδοχή του κινητήρα με τα 95hp.
Καλώς σας βρήκα!
Χρήστος
 

Alexcyan

Newbie
Σεπτ. 18, 2017
4
0
0
40
Αθήνα
Γεια σας παιδιά!
Εδώ και 2 εβδομάδες είμαι κάτοχος ενός Fiesta 1.6L TDCi 2015 Sync Edition χρώματος Midnight Sky Metallic! Το αυτοκίνητο εισήχθη από Γερμανία με 150.000 πραγματικά χιλιόμετρα.
Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ θετικές, πολλές όμως και οι απορίες του οδηγού του!

DXrHFO.jpg

8iFVN2.jpg

PCmDjQ.jpg


Από τις πρώτες ερωτήσεις μου βέβαια είναι να μάθω τι έκδοση Sync έχει το αμάξι και πως μπορώ να το αναβαθμίσω μόνος μου?

sIjhKs.jpg

6TCimL.jpg

uH1lGr.jpg

4jSRsU.jpg

pIAn7s.jpg

b0HloV.jpg


Αν χρειάζεται να ποστάρω οπουδήποτε αλλού, πείτε μου και με ευχαρίστηση θα το κάνω!
Σας ευχαριστώ πολύ και θα χαρώ να τα πούμε και από κοντά σε κάποια συνάντηση του club!
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Καλώς ηλθες Αλεξ! Να χαίρεσαι το fiestακι σου! Κάνε μία πλοήγηση στα διάφορα θέματα και κυρίως σε αυτά που αφορούν το ΜΚ7.5, θα σε βοηθήσει αρκετά.
 

george

Rookie
Jan 26, 2017
27
1
3
καλημερα.ειμαι ο γιωργος απο μεταμορφωση αττικης κατοχος φιεστα1250 του 2006.χαιρομαι που υπαρχετε και μπορω να ενημερωνομαι για διαφορα θεματα απο εδω.καλως σας βρηκα!
 

Astral

Member
Σεπτ. 1, 2012
143
0
0
33
Αθηνα
Γιωργο καλωσηρθες στην παρεα μας!καλη διαμονη να εχεις!Εδω θα βρεις οτι θες για το fiestaki σου!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread