Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

ΘΟΔΩΡΗΣ MK7

Pro Member
Apr 18, 2012
424
0
0
41
Καλώς μας ήρθες Γιώργο
Καλορίζικο το fiesta (αλήθεια ποια έκδοση?), καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα.
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Καλώς ήρθες Γιώργο να χαίρεσαι το fiesta και ασφαλη χιλιόμετρα να εχεις. Καλη διαμονή και καλα ποσταρισματα απο οτι ειδα εισαι γνώστης και ελπίζω να μοιραστείς τς γνώσεις σου... :)
 

KARBY

Pro Member
Feb 12, 2015
318
3
18
To fiesta ειναι παραγγελια οτι ποιο απλο υπαρχει.Και λεω παραγγελια γιατι η αντιπροσωπεια δεν εφερνε τετοια εκδοση.
Ειναι λοιπον διπορτο ,λευκο,ατμοσφαιρικο με 80 αλογακια και επιπεδο εξοπλισμου trend.
Ηταν προσωπικη επιλογη για εργαλειο,αλλωστε για να κανω το κεφι μου εχω το cupra ,και αλλος ενας λογος ηταν οτι οι περισσοτερες κυριες δεν κανουν για τουρμπισια αυτοκινητα.Αγοραστηκε διπορτο παρ ολο οτι εχουμε και 2 μικρα παιδια ,γιατι το τετραπορτο δεν αρεσει οπτικα σε κανενα στην οικογενεια ,αλλα υπαρχει και η διαπιστωση οτι το διπορτο
ειναι ποιο ευριχωρο πισω γιατι εσωτερικα ειναι ποιο φαρδυ,και το πισω καθισμα εδραζεται καποια χιλιοστα χαμηλοτερα.
Ενταξει μοιαζει και με το R5  AR15firing
                                 
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
karby καλώς ήρθες στην παρέα μας.Καλή διαμονή να έχεις και ελπίζουμε να σε γνωρίσουμε και από κοντά.Οικογενειακά κιόλας
 

qwl

Newbie
Feb 18, 2015
6
0
0
καλημερα ειμαι 22 χρονων καινουργιος μενω θεσσαλονικη και εχω ενα fiesta 5d 2011   ;)
 

qwl

Newbie
Feb 18, 2015
6
0
0
Ειμαι ο Ντινος , μενω ευκαρπια ειμαι 22 ετων , και πηρα το αυτοκινητο που περιεγραψα 6800 Ε με 60 000 χλμ
 

Tolis84

Newbie
Feb 4, 2015
9
0
0
Γεια σας φιλοι μανοιακοι δεν ειμαι νεο μελος αλλα για τον λογο οτι το e-mail το πρωτο που ειχα δεν ηταν δικο μου αλλα δανοικο κ επρεπε να αλλαχτει για το λογο αυτο λοιπον αλλαξα κ το profile εδω με την μικρη αλλαγη απο (tolhs84) σε (tolis84).καλη αρχη λοιπον κ απο εμενα  :)  ;D
 

Mike_ktlp

Rookie
Mar 1, 2015
25
0
0
31
Κοζάνη
Γεία σας είμαι ο Μιχάλης απο μέρα σε μέρα θα είμαι και εγώ ενας FiestaManiac . έκλεισα ένα Diesel 1,6 sport του 2010!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread