Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

sebastian

Newbie
Jan 30, 2015
7
0
0
38
Θεσσαλονικη
Καλως σας βρηκα,εστω και χωρις fiesta ακομα..
Πρωην κατοχος na...,το nb f/l θα μεινει για οσο μπορω να το συντηρω σωστα,δεν ειμαι ετοιμος να αντιμετωπισω αυτον το χωρισμο :D
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
sebastian said:
Καλως σας βρηκα,εστω και χωρις fiesta ακομα..
Πρωην κατοχος na...,το nb f/l θα μεινει για οσο μπορω να το συντηρω σωστα,δεν ειμαι ετοιμος να αντιμετωπισω αυτον το χωρισμο :D
Τι σου είναι η άτιμη η πισωκούνα, ε;
 

kundun

Member
Jan 31, 2015
105
0
0
42
Αθήνα
Καλησπέρα και από εμένα σε όλη την μεγάλη παρέα. Πριν κάτι μήνες απέκτησα τον fiestako μου ( μεταχειρισμενο ).Αν και έως σήμερα αμετανόητος Γαλλάκιας έχω πάθει την πλάκα μου μαζί του και από ότι βλέπω θα πέσει πολύ διάβασμα εδώ για να τον μάθω καλά.
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Καλως ηλθες στην παρεα μας...καλη διαμονη να εχεις και καλα ποσταρισματα!!!ελπιζουμε να σε δουμε απο κοντα με τον φιεσταρο σου!
 

JimClark

Pro Member
Jul 7, 2011
446
3
18
44
Πατρατσέλλα
cartalk.gr
Μοντέλο
MK6 ST
sebastian said:
Καλησπερα στην παρεα, ειμαι ο Γιαννης απο Θεσσαλονικη και σε 1-2 μηνες θα αρχισω να ψαχνω εντατικα για fiesta st mk6. Επλπιζω να βρεθει κατι καλο και να γραψουμε πολλα και ομορφα χιλιομετρα. :)

Για το φορουμ εμαθα απο τον Ξενοφων με τον συμπαθητικοτατο τιραντα του ok234

Καλώς τον!!
 

kundun

Member
Jan 31, 2015
105
0
0
42
Αθήνα
Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα παιδιά!
Θα τα λέμε από εδώ και από κοντά ελπίζω σύντομα.
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Ωωω ρε νέα μέλη...καλώς ορίσατε!! Ελάτε σε καμία συνάντηση να δούμε τα καμάρια σας...
 

kb88ford

Newbie
Oct 14, 2014
2
0
0
Αθήνα
Καλησπέρα, νέο μέλος, τελειόφοιτος Μηχανολογίας ΤΕΙ Πειραιά και πρόσφατος ιδιοκτήτης 2009 ΜΚ7 Fiesta. Καλή αρχή να έχουμε! Αναμένω τα φώτα σας: http://www.fiestamaniacs.gr/forum/index.php?topic=685.new#new
 

KARBY

Pro Member
Feb 12, 2015
318
3
18
Καλησπερα.
Με λενε Γιωργο στο μικρο φυσικα ,ειμαι 52 χρονων ,εχω σπουδασει μηχανολογια  πριν πολλα χρονια στο εξωτερικο.
Μεγαλη αρρωστια με τα αυτοκινητα και με τον χωρο των αγωνων αυτοκινητων.
Εχω αλλαξει μπολικα απο δαυτα με μεγαλη αγαπη στη γαλλικη σχολη και ειδικες εκδοσεις.
Παντρεμενος με 2 μικρα αγορια ,που ο ενας ασχολειται με τα καρτ και την κολυμβηση.
Κατοχος ενος SEAT LEON CUPRA R  ΘΕΟΝΟΡΜΑΛΟΥ.
Το fiestaki αγοραστηκε πριν μια εβδομαδα περιπου, ηταν η απολυτη επιλογη της συζυγου,σαν εμφανιση αλλα τα υπολοιπα ηταν δικη μου επιλογη σαν εργαλειο για την μετακινηση στην εργασια της ,αντικαθιστωντας ενα citroen saxo.
To FIESTAKI το βλεπω να παιρνει ολα τα βαρη της καθημερινης εξυπηρετησης της οικογενειας ,γιατι το leon με τα 265
αλογακια του ειναι δυσκολομεταχειριστο για την οικογενεια,μονο για κεφι κανει.
Αυτα τα ολιγα απο εμενα και ευχομαι το club σας να ειναι το ιδιο καλο η και καλλιτερο απο το seatclub οπου ειμαι και εκει μελος.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ. ;) fiesta_3 fiesta_3
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread