Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
εχει λεντακια μονο στο φως/φρενο ή και στα φλας και στην οπισθεν;
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Μπραβο φιλε πολυ ωραιο το αποτελεσμα εδειξε πολυ ομορφα!!
 

LATI-NOS

New member
Apr 14, 2011
64
0
0
Πανο πολύ ωραία τα φαναρια μετράνε απο κοντα φαντάζομε θα δείχνουν καλήτερα..
απο πια ιστοσελίδα τα πείρες εσυ τελικά? 200 ευρώ μαζι με μεταφορικά..Απο γερμανία ?
grandpa.gif
 

mitsaras13

Member
Jun 22, 2011
115
0
0
41
Φίλε Πάνο είναι τέλειααααααααα (για να μη γράψω κάτι άλλο....)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πραγματικά δεν περίμενα ούτε και εγώ ότι θα οήγαιναν τόσο πολύ στο λευκό, αλλά τελικά κάνουν τρελή αντίθεση και μπορώ να πώ ότι στο λευκό δείχνουν πολυ παραπανω από οτι σε μαύρο.
Ανυπομονώ να τα δω και από κοντά!!!!
Πιστεύω αξίζουν τα λεφτά τους 100%.
 

fiestaki 1.6

Member
Oct 27, 2010
123
0
16
Δείχνουν πολύ ωραία ! Στο στοπ και στους ανακλαστήρες τι μεμβράνη έβαλες,,ειδική ή σαν αυτή των φιμέ ?
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Ευχαριστώ παρα πολύ παιδιά ....
μητσάρα όντως είναι αυτό που δεν ήθελες να γράψεις !! :p
λοιπόν το Link που τα αγόρασα είναι αυτό εδώ ακριβώς

http://viewitem.eim.ebay.gr/LED-Rckleuchten-Ford-Fiesta-MK-7-08--3-trer--5-trer-schwarz/390372975000/item

Τιμή συμπερ. εξόδων αποστολής 200,80 € :)
και είναι από γερμανία .
Αν και μου την σπάνε οι γερμανοί τώρα τελευταία αυτή ήτανε η πιo γρηγορη παραγγελια/παράδοση που έχω κάνει μέχρι τώρα μέσο internet.
5 μέρες που από αυτές οι 2 ήτανε ΣΚ :)

Μητσάρα σε μαύρο για εμενα χάνουν αρκετά μπορώ να πω...σε κόκκινο μου αρέσουν πολύ ,αλλα πιστεύω ότι είναι φτιαγμένα για άσπρο :D

Οι μεμβράνη που έβαλα πίσω είναι ειδική μεμβράνη για φανάρια από ότι μου είπε το παιδί στην 3M.
 

mitsaras13

Member
Jun 22, 2011
115
0
0
41
"Μητσάρα σε μαύρο για εμενα χάνουν αρκετά μπορώ να πω...σε κόκκινο μου αρέσουν πολύ ,αλλα πιστεύω ότι είναι φτιαγμένα για άσπρο."

'Ετσι πεστα Πάνο, white rules.....!!!!!!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Πάντως από ότι "πρατιρισα" πίσω από τα φανάρια τα ledakia δεν είναι ξεχωριστά κουμπωτά ένα ένα έτσι ώστε να μπορέσεις να το αλλάξεις ένα καεί κάποιο......κάθε 3-4 ledakia είναι συνδεδεμένα με μια μικρή "πλακετιτσα"....τι παίζει σε αυτή την περίπτωση ??
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Και πάλι αλλάζεις όποιο καεί, απλά το ξεκολλάς από την πλακέτα με κολλητήρι και κολλάς το καινούριο. Βέβαια η διάρκεια ζωής ενός led μπορεί να φτάσει και τις 50.000 ώρες, οπότε θεωρητικά δε θα καεί ποτέ (εξαρτάται βέβαια και από τη σχεδίαση της πλακέτας αλλά και από πιθανή αστοχία υλικού). Γενικά πάντως να ξέρετε ότι τα leds δεν τα βρίσκετε στο εμπόριο όπως τις κανονικές λάμπες των αυτοκινήτων. Είναι ηλεκτρονικά ανταλλακτικά (όπως οι πυκνωτές, δίοδοι, αντιστάσεις κλπ) τα οποία κολλιούνται και λειτουργούν σε ηλεκτρονικές πλακέτες.
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Πολυ ωραια Πανο!!!καλοριζικα να ειναι....και θα συμφωνισω μαζι σου,οτι ειναι φτιαγμενα να κουμπωσουν σε λευκο φιεστα!!! ok234 ok234
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
Είναι άψογα Πάνο δεν περίμενα οτι θα του ταιριάζουν τόσο πολύ, νομίζω το Project black and white εξελίσσεται τέλεια  22xxx 22xxx 22xxx
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
μαύρο χάλι. καγκουρίζει πάαααααααααααααρα πολύ  :-[
γνώμη μου πάντα :)
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
έχει βάλει led ταινία στο διαχύτη
ούτε εγώ θα το έκανα αλλά αυτά είναι γούστα
ας μας πει ο ίδιος κιόλας από που έχει πάρει ρεύμα
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Λογικα απο τα πορειας εχει παρει!! δεν ειναι κατι δυσκολο!! Πανουλη γουστα ειναι αυτα ρε αδερφε!! ενταξει ουτε εγω θα το εκανα, αλλα μπορει να υπαρχει καποιος που δεν θα εκανε κατι που εχω κανει κι εγω στο δικο μου!!
Μεγειες φιλε μου για την μοντα σου!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread