Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Γιατί δεν υπάρχει λόγος επιδιόρθωσης, γιατί θα είναι ξαναβαμμένο, γιατί θα χάσει το αρχικό χρώμα (ενώ με μεμβράνη μπορεί να επιστρέψει), γιατί το χρώμα δεν έχει την ανακλαστικότητα της μεμβράνης, γιατί με μεμβράνη μπορεί να επιλέξει ότι χρώμα θέλει και να το ξαναλλάξει, γιατί είναι πιο φθηνό, γιατί είναι πιο γρήγορο, γιατί η μεμβράνη προστατεύει και το αρχικό χρώμα....

Μπορώ να σκεφτώ 5-6 λόγους ακόμα, αλλά νομίζω αυτοί φτάνουν :D
 

Spring.n

New member
Oct 2, 2017
69
0
0
The Ace said:
Για τα inserts, κοίτα τι έχουν βάλει τα παιδιά, διάλεξε ποια σου αρέσουν, sites και τιμές υπάρχουν για όλα :)

Για την οροφή, προφανώς να μην τη βάψεις, μεμβράνη θα βάλεις.
Για τα πρόσθετα έχω δει κάτι της mountune τα οποια ειναι λιγο χοντροκομένα και δεν μ αρεσουν. Υπάρχουν και κάτι πιο λεπτοκομένα αλλα δεν εχω ιδεα που να τα βρω.
 

Spring.n

New member
Oct 2, 2017
69
0
0
Yπαρχει κάποιος σε καταστημα στην Ελλάδα να τα φέρνει (τα extention της αεροτομής);
 
May 4, 2017
21
0
0
26
Από σο γνωρίζω όχι ... μόνο από εξωτερικό ... βέβαια αν κουβαλάς τόση τρελα μπορείς να πας να τα σχεδιάσεις όπως σε εσένα αρέσει (που και πως δεν ξέρω :p ) αλλά και πάλι είναι τσάμπα κόπος και θα δώσεις (πιστεύω) περισσότερα από το να τα παραγγείλεις από έξω.
 

Spring.n

New member
Oct 2, 2017
69
0
0
Γενικα κουβαλαω. Χαχαχα. Δεν το χα σκεφτει. Σε ευχαριστώ πολυ.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread