Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
Μπραβο Πανουλη! Αυτη τη στιγμη δινεις μεγαλη δυναμη και αισιοδοξια σε ολους εμας και στον κοσμο γυρω σου!  Θελει δυναμη ψυχης αυτο που κανεις.  Και εννοειται θα ειμαστε εδω ολοι να σε στηριζουμε  :)
 

antre

Member
Jun 24, 2010
202
0
0
40
athina
Πανούλη τα λογια είναι περιττά!!! Ένα μπράβο δεν αρκεί!!...στις καρδιές μας είσαι πάντα νικητής!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!
 

karcher

Member
Dec 27, 2010
117
0
16
51
Αθηνα
Μπραβο Πανουλη εισαι ενα σπανιο παιδι γεματο γελιο και ζωη .Ο Θεος σου εδωσε μια δευτερη ευκαιρια στη ζωη και εσυ αυτο το εκμεταλευεσε καθηνερινα!!!!!!Εισαι πραγματικα παραδειγμα προς μιμηση για ολους μας.Ειμαι περηφανη που σε γνωρισα και και πιστευω πως οχι μονο εγω!!!!!ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Πανούλη είσαι απλά ένας ΗΡΩΑΣ!! Νικητής είσαι ούτως η άλλως!! Μπράβο για το κουράγιο σου, για τη θέληση για την ζωή και για την αισιοδοξία που δίνεις σε όλους αυτούς τους ανθρώπους που έχουν την τύχη να σε γνωρίζουν!!!  :)
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
Παιδιά ειλικρινά σας ευχαριστώ μέσα από τα βάθη τις καρδιάς μου.... frie
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Παϊδάκι μου,ξέρεις πως σε αγαπάμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ και ότι θα είμαστε πάντα δίπλα σου
Κάτι άλλο δεν θα πω γιατί με έχουν καλύψει πλήρως τα υπόλοιπα παιδιά


ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ :-* :-*
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
πανουλη ότι και να πούμε είναι λίγο ....
είναι πολύ μεγάλη ο προσπάθεια σου και όπως φαίνεται μπορείς να κανεις ακόμα πολλά περισσότερα πράγματα !!!
Συνέχισε έτσι δυναμικά φιλε !
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
Πάνο οτι κ να πούμε είναι λίγο, οι πράξεις σου μας ξεπερνάνε κατά πολύ...

Θα είμαστε πάντα μαζί σου έστω κ απο μακρια, να είσαι πάντα γερός, να αγωνίζεσαι κ να μας κάνεις υπερήφανους


worthy worthy worthy worthy worthy
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Πανο ρε φιλαρακι δεν το γνωριζα, μεχρι που το διαβασα εδω. ΜΠΡΑΒΟ αγορι μου, ΜΠΡΑΒΟ!!!! Το χρυσο μεταλλιο το εχεις ηδη κερδισει εδω και χρονια..
 

withoutfiesta

New member
May 17, 2011
70
0
0
41
Πανούλη είσαι πραγματικά παράδειγμα προς μίμηση!!!Ότι και να πούμε είναι λίγο!!!Να είσαι καλά που με το κουράγιο σου και την δύναμη της ψυχής σου μας ενθαρρύνεις όλους εμάς...
Εύχομαι όλα καλά να πάνε στην Ολλανδία και να επιστρέψεις με το χρυσό...αν και μόνο η προσπάθεια, η δική σου και των υπολοίπων είναι αξιοθαύμαστη από όλους μας!!!Είμαι και εγώ πολύ περήφανη που σε έχω γνωρίσει...
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
παιδιά σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και πάλι για τα καλά σας λόγια. Είμαι πολύ τυχερός που σας γνωρίζω και πάνω απ΄όλα γνωρίζω ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ σαν εσάς.και πάλι ευχαριστώ. :)
 

dionpapad

Pro Member
Oct 1, 2010
373
0
0
ΠΑΤΡΑ
Φίλε Πάνο τα θερμά μου συγχαρητήρια. Είσαι κυριολεκτικά ένα τρανό παράδειγμα ζωής και δύναμης για όλους μας.  Να είσαι σίγουρος  ότι κάθε επιτυχία σου είναι και δική μας χαρά & έμπνευση !!! ok234
 
Το εχω πει παλιοτερα το ξαναλεω κ τωρα πως οι αγωνες που κανεις εσυ...ειναι οι πραγματικοι αγωνες! Μακαρι να ειχα την ανεση να μπορουσα να ερθω να σε δω στην Ολλανδια. Ανθρωποι που εχουν πλησιασει το νημα ζωης και θανατου εκτιμουν παραπανω την ζωη ... τους συνανθρωπους τους και τους γεμιζουν με θετικη ενεργεια. Οτι κανεις δηλαδή εσυ σε εμας! Καποιος ειναι εκει ψηλα και προστατευει ανθρωπους σαν εσενα που εχουν να προσφερουν ΜΟΝΟ καλο στους συνανθρωπους τους!
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
H θεληση του πανουλη μας ειναι παραδειγμα για ολους μας,ποση ψυχικη δυναμη πρεπει να εχουμε για να τους μιμηθουμε και να τους θαυμαζουμε καθημερινα!!

Αγορινα μου συγχαρητηρια!!
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
και ενας φιλος μου ειχε κανει μεταμοσχευση καρδιας πριν 2 χρονια και την ειχα "ζησει" λιγο την ολη διαδικασια.... Ειλικρινα, το μπραβο ειναι λιγο!
p.s εκεινος εχει πλεον ενα corsa opc φτιαγμενο στον πετροπουλο 240αλογα!
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
Μέτα λύπης μου σας ανακοινώνω ότι δεν θα λάβουμε μέρος πανευρωπαϊκούς αγώνες μεταμόσχευσης καρδιάς-πνεύμονα για τον γνωστό λόγο των οικονομικών καταστάσεων.
Έχουμε βάλει όμως στόχο για τους ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥΣ του χρόνου.

Σας ευχαριστούμε πάντως πολύ για την υποστήριξη σας και εύχομαι να σας κάνουμε πάλι περήφανους του χρόνου.
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
δεν πειραζει πανο καθε εμποδιο για καλο λενε στο χωριο μου
τι να μας κανουν οι πανευρωπαικοι παμε  για τεραστια πραγματα.
ευχομαι καθε επιτυχια σε παγκοσμιο επιπεδο, σαρωστε τα παντα, αλλωστε για μας ειστε ηδη ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!!!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Φιλε δεν πειραζει καθε εμποδιο σε καλο!! Εμεις οπως και να εχει θα συνεχιζουμε να σε υποστηριζουμε!!!! Αντε και στο παγκοσμιο με πρωτια!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread