Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
Μετά απο 6 μιση χρόνια μεταμοσχευμένος (μεταμόσχευση καρδιάς)έλαβα μέρος για πρώτη μου φορά μαζί με 5 συνανθρώπους μου στους 13ους πανευρωπαικούς αγώνες μεταμοσχευμένων καρδιάς-πνεύμονα που έγειναν στο Vaxjo τις Σουηδίας. Καταφέραμε να αποσπάσουμε την προσοχή απο τις 22 χώρες τις ευρώπης με τις εξής διακρίσεις.......


http://troktiko.blogspot.com/2010/07/blog-post_3021.html

στις φωτό είμαι 3ος στο βάθρο ,  και στην ομαδική κάτω δεξιά με την Ελληνική σημαία!!!!!
προσωπικά μετάλια: αργυρό στα 50 μέτρα κολύμπι  ,  αργυρό στο άλμα εις ύψος  , χάλκινο στην σφαίρα  
ομαδικά μετάλια: 3η θέση και χάλκινο στο βόλεϊ!!!!
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
m@kro said:
Μετά απο 6 μιση χρόνια μεταμοσχευμένος (μεταμόσχευση καρδιάς)έλαβα μέρος για πρώτη μου φορά μαζί με 5 συνανθρώπους μου στους 13ους πανευρωπαικούς αγώνες μεταμοσχευμένων καρδιάς-πνεύμονα που έγειναν στο Vaxjo τις Σουηδίας. Καταφέραμε να αποσπάσουμε την προσοχή απο τις 22 χώρες τις ευρώπης με τις εξής διακρίσεις.......


http://troktiko.blogspot.com/2010/07/blog-post_3021.html

στις φωτό είμαι 3ος στο βάθρο ,  και στην ομαδική κάτω δεξιά με την Ελληνική σημαία!!!!!
προσωπικά μετάλια: αργυρό στα 50 μέτρα κολύμπι  ,  αργυρό στο άλμα εις ύψος  , χάλκινο στην σφαίρα  
ομαδικά μετάλια: 3η θέση και χάλκινο στο βόλεϊ!!!!


Τι να πω .. συγχαρητηρια. Αυτα να τα βλεπουν ορισμενοι που κανουν οτι μπορουν για να διαλύσουν την καρδια τους.. Κιαι εγω μαζι... Αλλα τερμα τωρα . Όχι ζαχαρες και φουλ τρέξιμο (όχι με τ' αμάξι)
 

vagma

Hero Member
m@kro said:
Μετά απο 6 μιση χρόνια μεταμοσχευμένος (μεταμόσχευση καρδιάς)έλαβα μέρος για πρώτη μου φορά μαζί με 5 συνανθρώπους μου στους 13ους πανευρωπαικούς αγώνες μεταμοσχευμένων καρδιάς-πνεύμονα που έγειναν στο Vaxjo τις Σουηδίας. Καταφέραμε να αποσπάσουμε την προσοχή απο τις 22 χώρες τις ευρώπης με τις εξής διακρίσεις.......


http://troktiko.blogspot.com/2010/07/blog-post_3021.html

στις φωτό είμαι 3ος στο βάθρο ,  και στην ομαδική κάτω δεξιά με την Ελληνική σημαία!!!!!
προσωπικά μετάλια: αργυρό στα 50 μέτρα κολύμπι  ,  αργυρό στο άλμα εις ύψος  , χάλκινο στην σφαίρα   
ομαδικά μετάλια: 3η θέση και χάλκινο στο βόλεϊ!!!!

αξιος..............μπραβο φιλε
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Πραγματικά σου αξίζουν πολλά μπράβο για την προσπάθεια σου και το κουράγιο σου!!!!!!!!!!!!
Συγχαρητήρια σε σένα και σε όλους τους ανθρώπους που αγωνίζεστε καθημερινά για να αποδείξετε ότι…" ΜΠΟΡΩ "



Άντε και την επόμενη… με χρυσό ;) :) ;) :)
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις ευχές σας με συγκινήσατε...

όλοι μπορούμε να αφήσουμε για λίγο καταχρήσεις και να πιάσουμε το ποδήλατο και το τρέξιμο ;)
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα αλλα και απο ολους τους fiestamaniacs φιλε m@kro,να συνεχισετε ετσι και ακομα πιο δυνατα.
αυτοι οι 'αγωνες ζωης' παντα με συγκινουσαν και παλι μπραβο
 

GReenDim

Hero Member
May 31, 2010
960
0
0
63
Athens - GReece
scorpion said:
ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα αλλα και απο ολους τους fiestamaniacs φιλε m@kro,να συνεχισετε ετσι και ακομα πιο δυνατα.
αυτοι οι 'αγωνες ζωης' παντα με συγκινουσαν και παλι μπραβο
+  Μπραβο  σας ! ! ! ! !
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
για να μην ανοίγω καινουριο θέμα το ποστάρο εδώ.

οι περισσότεροι από εσάς ξέρετε την περιπέτεια υγείας που πέρασα πριν από 8 χρόνια.
(όσοι δεν την ξέρετε μπορείτε να διαβάσετε το 1ο ποστ αυτού του θέματος)

γράφω με αφορμή την εκπομπή Όλα για την υγεία που εχει στο MEGA το τελευταίο θέμα τις ήταν οι μεταμοσχεύσεις .

αξίζει να αφιερώσετε 49 λεπτά από τον ελεύθερο χρόνο σας για να δείτε το βιντεάκι.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0Bl9krFdOAM&feature=youtu.be[/youtube]
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Μπραβο σου ρε Πανουλη! να ξερεις οτι με το χαμογελο και την αισιοδοξια σου, ειμαι σιγουρος οτι δινεις σε πολυ κοσμο θαρος και τον σπρωχνεις να κανει το καλο! ενα μεγαλο μπραβο και απο μενα! και να ξερεις οτι παιδια σαν κ εσενα ειναι θησαυρος και ανθρωποι θετικης ενεργειας!!
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
Σ'ευχαριστώ Αντρέα όπως και όλα τα παιδιά εδώ μέσα για τα καλά σας λόγια,με συγκινείται.
Δυστυχώς η ζωή όλων μας είναι μικρή.Δυστυχώς οι κακές στιγμές είναι περισσότερες από τις καλές και πρέπει να την περνάμε την κάθε μας στιγμή σαν να είναι η τελευταία.Αυτά μου έμαθε η ζωή μέχρι τώρα με τις καταστάσεις που έχω περάσει και γιαυτό έχω μάθει να προσπερνάω τις κακές στιγμές,να σηκώνω το κεφάλι και να κοιτάω μπροστά. Σ'αυτό βέβαια με έχουν βοηθήσει φίλοι,αδέρφια και φυσικά ΕΣΕΙΣ :)

Με αφορμή αυτό το ποστ του Αντρέα να σας πω ότι στις 27/6/12 με 1/7/12 θα παραβρεθώ στους 14ους πανευρωπαϊκούς αγώνες μεταμόσχευσης καρδιάς-πνεύμονα,που θα γίνει στο Apeldoorn τις Ολλανδίας.
φυσικά με την βοήθεια του Θεού το 1ο μετάλλιο που θα αποσπάσω από τους αγώνες θα το αφιερώσω στους Fiestamaniacs biggrin biggrin biggrin
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread