Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
το τσεκαρα και εχει και πλατη το ντουλαπακι!! ετσι κι εγω βαζω τα γυαλια μου και το gps μου και ειναι σουπερ!!
 

Thanos1986

Rookie
Σεπτ. 7, 2011
34
0
0
37
Αττική
Και έσπαγα το κεφάλι μου,τόσες βδομάδες.Λέω δεν μπορεί,να την έχει χωρίς λόγο,την εγκοπή στο ταμπλό.Τελικά είχα δίκιο...
FORD φίλε......σε εκπλήσσει συνεχώς !!!!
Είναι πολύ χρήσιμο !!!
Σε γλιτώνει από τους Μπάτσους και τους Κλέφτες.Άλλα χρησιμεύει και για να βάζεις μέσα το οτιδήποτε...


Να το επιχειρήσω και εγώ το κόλπο του ανοίγματος με το κατσαβίδι ??? Ή να το πάω στην FORD να μου το ανοίξουν ??? (Για να μην κάνω κανένα λάθος,και το σπάσω.)
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Να το επιχειρήσεις μόνος σου!! δεν είναι τίποτα..απλά πρόσεξε μην γδάρεις το πορτάκι!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Οντως προσεχε γιατι εγω το εκανα και την επαθα.... :D Θα δεις μεσα εχει μια ασφαλεια...Ειναι μεταλλικη....Μην την πεταξεις....Κανει ολη την δουλεια και σου κραταει το πορτακι κλειστο σε περιπτωση π θες να το κλεισεις ξανα...
 

Thanos1986

Rookie
Σεπτ. 7, 2011
34
0
0
37
Αττική
Σήμερα που το προσπάθησα,από τα πλάγια άνοιγε μια χαρά. Και από τις δύο πλευρές,με το κατσαβίδι. Άλλα όταν έφτασα στο κέντρο που είχε το γλωσσάκι,μου κράταγε αντίσταση και φοβήθηκα μην το σπάσω,και έτσι το άφησα προς το παρόν κλειστό...
 

ioannis

New member
Apr 24, 2011
58
0
0
40
εγω το ανοιξα ευκολα αλλα μου εχει χαλαρωσει αλλα πιστευω σε οσους θελουν τα το χρησιμοποιουν συνεχεια ειναι τα μαγνητακια την ειχε δωσει καποιος φιλος πιο πανω αυτο θα κανω και γω
 

Thanos1986

Rookie
Σεπτ. 7, 2011
34
0
0
37
Αττική
ioannis,δεν είχε μια μικρή αντίσταση το γλωσσάκι, όταν το πρώτο άνοιξες ???
Πάντως όταν είχα ρωτήσει, τον πωλητή κατά την παράδοση,και την πωλήτρια,όταν το έβλεπα στην έκθεση μου είχε πει ,ότι εκεί δεν είναι ντουλαπάκι...Ούτε οι πωλητές δεν το ξέρουν,ότι υπάρχει καν
!!!
 

Nos7

Administrator
Original poster
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • Thread starter
  • #48
καλα οι πολητες ειναι μονο για να πουλανε,δεν ξερουν τπτ αλλο!!!τεσπα,μην το φοβασαι Θανο....στο κεντρο ειναι το γλωσσακι και θελει λιγο δυναμη...εγω να φανταστεις επειδη ειμαι λιγο καφρος με αυτα,εβαλα τοσο δυναμη που εφυγε ολο το ντουλαπακι και εξφενδονιστικε στο χειροφρενο και λεω παει το εσπασα αλλα δεν επαθε τπτ...
 

Thanos1986

Rookie
Σεπτ. 7, 2011
34
0
0
37
Αττική
Παιδιά,βγήκε και η γλώσσα χωρίς να βγει το πορτάκι,ή να σπάσει το γλωσσάκι.Αλλά δεν μου άνοιγε προς τα κάτω το πορτάκι,κράταγε αντίσταση. Μου άνοιγε ελάχιστα...
Καμιά ιδέα ???
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Θάνο είναι απλά τα πράγματα!! βάλε ένα κατσαβιδάκι στην αριστερή πάνω γωνία και σιγά σιγά πήγαινέ το προς το κέντρο και όταν φτάσεις στο κούμπωμα βάλε δύναμη προς τα σένα και θα ανοίξει!! αλλιώς αν φοβάσαι τόσο θα το φτιάξουμε μαζί σε κάποια συνάντηση! ;)
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
σου ζοριζει γιατι ακομα ειναι αδουλευτο!!! σιγα σιγα θα στρωσει χαρακτηρα!! κι εμενα το ιδιο μου εκανε στην αρχη!!!
 

lazo

New member
Oct 2, 2011
81
0
6
37
γκυζι
μπωρεις να το ανοιξεις κ με τηλεκαρτα για σιγουρια.εγω εχω βαλει εκει το χειριστηριο του sub
 

BlackTnT

Rookie
Oct 24, 2011
19
0
1
41
Αθήνα
www.smashingtherapy.com
Λοιπον παιδια θα σας δυσαρεστησω με αυτό που θα πω αλλά αυτο μου ειπαν και εμένα!!! Το συγκεκριμένο πορτάκι στο αμάξι ΔΕΝ είναι ντουλαπάκι αλλά χρησιμοποιειτε από την αντιπροσωπεία οταν κάποιος θελήσει να αλλάξει ήχοσυστημα και να βάλει ενα καλυτερο εργοστασιακο !!! Γιαυτό το λόγο δεν έχει κάμια είδους περιποιηση στην εσωτερική του εμφάνιση και στον τρόπο που ανοιγοκλείνει!!

Εγώ το ανακάλυψα κατα λάθος οταν έψαχνα που να κολλήσω την βεντούζα της βασης του GPS ( δεν ήθελα να είναι σε πολύ εμφανές σημείο) !!! Σε μια λακούβα ανοιξε μόνο του από το βάρος!!!
 

lazo

New member
Oct 2, 2011
81
0
6
37
γκυζι
ελα μωρε κ τι μας πειραζει εμεις να το χρησιμοποιησουμε σαν ''κρυφο'' ντουλαπακι ;) ;) ;)
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Ανοιξε το και δες αν σε βολευει..αν οχι κλεινει πολυ ευκολα παλι,δεν ειναι τπτ..;)
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Εγω το εχω μετανιωσει που το ανοιξα,γιατι τωρα εχει αρχισει και ανοιγει μονο του!!! οποτε δεν ειναι πια κρυφο για μενα!!
 

kapsalis

New member
Aug 20, 2011
54
0
0
36
Ηρακλειο
το χρησιμοποιουσες συχνα?
μηπως του εσπασες τπτ απο το κουμπωμα οπως το ανοιγες?
εμενα ανοιγει και κλεινει πολυ καλα.. και δεν εχω κανενα προβλημα.
δοκιμασε να του βαλεις δυο μαγνητακια για κουμπωμα.. ;)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread