Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Ενα μπραβο και απο εμενα, στους επικεφαλης των FiestaManiacs, για την πολυ καλη οργανωση και την διεξαγωγη της εκδηλωσης...Χαρηκα που γνωρισα καποια παιδια και απο κοντα, (Νοs,Vouts,Stelios,Maria,Wolf,Mairaliz,Pitbull....sorry αν ξεχναω καποιον, ηταν πολλοι)....οπως επισης και που ειδα παλιους γνωριμους (Dante,Southern,Stupa,Xristina,Falcon,Kostg,Scorpion)...sorry αν ξεχναω καποιον επισης....

Συγχαρητηρια στα παιδια που κερδισαν το φλουρι αλλα και το δωρο της λαχειοφορου....(γιαννης s και Falcon αντιστοιχα δηλαδη)....

Ενα μπραβο στους δυο, που ταξιδεψαν απο μακρια για να παρευρεθουν στην εκδηλωση (γιαννης s και mairiliz).

Περασαμε πολυ ωραια, και οι τελευταιοι 10....το συνεχισαμε για φαγητο....Αντε και του χρονου...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Αν κ καθηστεριμενος λογο πυρετου!!!!! Με εφαγε ο που......στης ο εξαερισμος!!!!!!!!!
Θελω να πω κι εγω με την σειρα μου οτι ολα ηταν υπεροχα... μπραβο παιδια ολα ηταν τελεια κ η παρεα ειναι πραγματικα παρα πολυ ζεστη...ενα μεγαλο μπραβο στον βασιλη για την απιστευτη πιτα που εφτιαξε κ στα παιδια που το οργανοσαν.. χαρικα που γνωρισα τοσα παιδια απο κοντα κ γελασα πολυ με το χαβαλε που καναμε με τον Θοδωρη την Ποπη κ τον Παναγιωτη. ελπιζω να τα ξαναπουμαι συντομα απο κοντα ολοι μαζοι..  Μπραβο παιδια. παντα τετοια!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ok234 ok234 ok234 ok234 ok234 ok234 ok234
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Με τη σειρα μου να πω και γω ενα τεραστιο μπραβο στα παιδια για την οργανωση,ηταν ολα τελεια,περασαμε σουπερ!Μπραβο στη Mairiliz και το γιαννη ς που εκαναν τοσα χλμ για να ερθουν!Επισης θα ηθελα να αναφερω το εξης,οταν γραφτηκα και γω στο κλαμπ ειχα μιλησει με το νος7,θυμαμαι μια φραση που μου ειπε ''πανω απο ολα ειμαστε μια παρεα''.Χαιρομαι που τα λογια του ηταν αληθινα γιατι πανω απ'ολα αυτο μετραει.
Ευχομαι η χθεσινη βραδια να ειναι ο οδηγος για τα επομενα και καλυτερα που ερχονται,καλη χρονια να εχουμε!!! :)
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
vasilisfiesta said:
Επισης θα ηθελα να αναφερω το εξης,οταν γραφτηκα και γω στο κλαμπ ειχα μιλησει με το νος7,θυμαμαι μια φραση που μου ειπε ''πανω απο ολα ειμαστε μια παρεα''.Χαιρομαι που τα λογια του ηταν αληθινα γιατι πανω απ'ολα αυτο μετραει.


Με κανεις να κοκκινιζω  redface redface
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
μπραβο scorpion τελειες οι φωτο χαχα  ok234
ενα τρελο τρελο τρελοπαρεακι ημαστε κ αυτη ειναι στην ουσια η συνταγη της επιτυχειας στα event των Maniacs biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
καλη χρονια να εχουμε με υγεια παν απ ολα!! biggrin biggrin biggrin biggrin
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Μπραβο Ποπη  ;) .
Jacob και εσυ καλος εισαι δεν λεω, αλλα ρε συ,το Μαρακι σε μια φωτο μονο πλατη?Τζαμπα ειχε σηκωσει το κοριτσι την αεροτομη  giggle?Περιμενουμε και τους αλλους φωτογραφους,ηταν πολλοι χτες που τραβαγαν, εκτος οτι κοντεψαμε να στραβωθουμε απο τα φλας(πολυ δημοσιοτητα),βαρεθηκα να προσπαθω να χαμογελαω  ;D .Αντε παιδια περιμενουμε και τις επομενες και κατι φωτο της οργανωτικης που ειναι μαζεμενη.

Και του χρονου με υγεια και αγαπημενοι.
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
Μπράβο maniacs καλή χρονια κ πάντα επιτυχίες σε οτι κάνουμε!!!!!!!!!!!!!!  biggrin

Πόπη κ Ιάκωβε τέλειες φώτο μπράβο σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ok234


Συγχαρητήρια στους τυχερούς να είστε πάντα καλά  ;D


[sub]Συγγνώμη που δεν ήρθα είχα ξενερώσει απίστευτα που έπρεπε να είμαι σπίτι...[/sub]
 

karcher

Member
Dec 27, 2010
117
0
16
51
Αθηνα
πρωτη φορα ηταν που παρευρεθη με τους maniacs και πραγματικα περασα παρα πολυ ομορφα .η πιτα βασιλη ηταν απλα τελεια .ευχομαι και του χρονου να περασουμε ακομα καλυτερα.καλη χρονια σε ολους.
 

godfather8jk

New member
Jun 3, 2010
51
0
0
38
Λαμία
Δυστυχως αν και ημουν ο πρωτος που εφθασα δεν μπορεσα λογω ανωτερας βιας να μεινω... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ευχομαι του χρονου να ειμαι...
 

ratatui

Pro Member
May 31, 2010
847
0
0
37
ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
Με την σειρα μου να πω και εγω πως παρασα υπεροχα ολα ηταν τελεια...μου αρεσε που υπειρχε ο progectorας και μας θυμιζε ολα αυτα που εχουμε περασει με ολο το team  των maniacs ολο αυτο τον καιρο... Οσο αφορα την βασιλοπιτα απλα τα εσπαγε<Μπραβο Βασιλη>.Χαρικα πολυ που γνωρισα τον Ανδρεα και την κοπελα του και αρκετα απο τα υπολοιπα μελοι των maniacs...
Αντε και του χρονου... με υγεια και χωρις ατυχηματα.....
[move]Fiesta Maniacs,
                       keep walking
[/move]
 

GReenDim

Hero Member
May 31, 2010
960
0
0
63
Athens - GReece
Σχετικα  με  την  κοπη  της  πιτας,  εχω  να  πω  οτι  περασα  πολυ  ωραια.
Χαρηκα  παρα  πολυ  που  γνωρισα  τα  παιδια  του  Club  απο  κοντα.
Χαρηκα  ιδιαιτερως  που  γνωρισα,  (και  ειπαμε  δυο  κουβεντες,  ή  αλλαξαμε  χειραψια)
τον  Πετρο,  τον  Κωστα,  τον  Ιακωβο,  τον  Στελιο,  τον  Μπαμπη,  τον  Κωστα,  τον  Μιχαλη,  τον  Μανο,  τον  Δημητρη,  τον  Βασιλη,  την  Μαρια,  την  Χριστινα,  την  Μαιρηλιζ.
Βεβαια  ειδα  ολα  τα  παιδια  της  παρεας,  που  παρευρεθηκαν  στην  κοπη  της  πιτας  και  καταλαβα,  ποσο  ωραια  και  χαρουμενη  παρεα  εισασστε  ολοι  σας.
Λυπηθηκα  που  δεν  μπορεσα  να  γνωρισω  καποια  αλλα  ατομα  της  παρεας,  μεταξυ  των  οποιων,  τον  Vagma,  την  Lucifer,  τον  StuparArt,  τον  GhrisFrou  και  καποια  αλλα  μελη.
Με  λιγα  λογια,  εισαστε  μια  καταπληκτικη  παρεα!  (Κριμα που δεν ειμαι 2-3 χρονια μικροτερος  ;D ;D ;D)
Να  εισαστε  και  τα  442  μελη,  (προς το παρον),  παντα  καλα!  Και  παντα  τετοια ! ! !
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Ε και πως να δεις τον StuparArt και τον ChrisFrou...αφου τους καβατζωσα εγω και καναμε ενα ωραιο πηγαδακι... giggle
 

stardust

Newbie
Oct 27, 2010
5
0
0
Καλά να περάσετε παιδιά!  ;D
Μακάρι να μπορούσα να έρθω κι εγώ.  :'(
Και να ανακοινώσετε σε ποιον θα πέσει το φλουρί!
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
stardust said:
Καλά να περάσετε παιδιά!  ;D
Μακάρι να μπορούσα να έρθω κι εγώ.  :'(
Και να ανακοινώσετε σε ποιον θα πέσει το φλουρί!

η κοπή έγινε την περασμένη κυριακή... tease
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread