Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια που βρεθηκαν εχθες μαζι μας στην κοπη της πιτας των fiestamanaics και μας τιμησαν με την παρουσια τους.Ελπιζω ολοι να περασαν τελεια και να
ευχαριστηθηκαν το event οσο και εγω.

Επισης χαρηκα που ειδα καινουργια μελη μαζι μας και ενα μεγαλο μπραβο στην μαιριλιζ και στον
γιαννη που εκαναν τοσο χμ για βρεθουν κοντα μας!
 

Japanese-Teo

Member
Jun 24, 2010
108
0
0
38
Κάπου Νότια . . .
Καλημερα σας  :)

Και εγω περασα πολυ ωραια εχθες οπως και η Sweet Squeeze  ok234
Πολυ καλη η οργανωση και ολα κυλησαν μια χαρα  :)  Χαρηκα που τα ειπα με πολλα παιδια οπως χαρηκα και με την ωραια κουβεντουλα που ειχαμε με τον Andrea19!!

Ευχομαι καθε συναντηση και γιορτη να ειναι ετσι και να ειστε ολοι καλα ετσι ομορφα καθε χρονο να περναμε!
 

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
Ηταν υπεροχα χτες!  biggrinΕνα μεγαλο μπραβο  ok234 στην οργανωτικη ομαδα, που οργανωσαν τη χθεσινη βραδια σε τετοιο βαθμο ωστε να περασουμε ολοι τελεια! Χαρηκα που γνωρισα κοσμο που δεν ηξερα ως τωρα! Συντομα και οι φωτογραφιες... redface
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Καλημέρα κι από μένα.
Χτες ήταν πολύ ωραία. Μπράβο σε όλους που δημιουργήσαμε ένα τόσο ωραίο και ζεστό κλίμα (εξαιρουμένου τον κρύο αέρα του εξαερισμου :p).
Οι φωτογραφίες το απογευματάκι θα είναι μέσα.
 
Μια υπέροχη βραδιά με πολλά φιεστάκια ,με πολλά άτομα (που σίγουρα είχαμε χάσει το μέτρημα) ,με μια νοστιμότατη βασιλόπιτα...που σίγουρα θα μείνει αξέχαστη!!
Αισθητή η απουσία της Λουκίας ,  του Αλεξ....(Πάνο πάλι καλά που δεν ήρθες γιατί δεν θα προλαβαίνες να φας πίτα  giggle )

Μεγάλη μου χαρά που γνώρισα από κοντά τον GReenDim !!
Σίγουρα υπήρχαν νέα μέλη που δεν κατάφερα να γνωρίσω  redface 
Το πανί με τον προτζέκτορα να δείχνει συνεχώς την δράση των fiestamaniacs ήταν μια πολύ καλή ιδέα της οργανωτικής!!  ...κάθε φορά που έδειχνε εικόνες από το trackday όλα τα βλέμματα ήταν στραμμένα στο πανί ειδικά των γυναικών (!) πράγμα που δείχνει την "δίψα" των μελών για το 2ο trackday μας!!!
.. αναμένουμε φωτογραφίες!!     
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Υπεροχα ολα εχτες...Μπραβο παιδια...Εγω ειδα αρκετους νεους αλλα επικεντρωθηκα σε μια κουβεντα που ειχαμε με τον blue-white(χαρηκα που κατσαμε και τα ειπαμε) και δυστιχως δεν μπορεσα να σας γνωρισω ολους...δεν πειραζει...την επομενη φορα ομως...Συνεχιζουμε δυνατα... :)
 

falcon

Member
May 12, 2010
211
0
0
40
περιστερι
ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια που το οργανωσαν.....ηταν ολα τελεια..... biggrin του χρονου ευχομαι να μην μας χωραει το μαγαζι...... :)
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Aλλη μια επιτυχημενη συναντηση των maniacs πραγματοποιηθηκε χτες.Χαρηκα που ειδα απο κοντα τον GReenDim και τον Blue και αλλα νεα μελη και να μας συγχωρησουν αν δεν τους μιλησαμε και πολυ.
Οπως καταλαβαινετε ειχαμε και εμεις αγχος να πανε ολα καλα και πιστευω εως ενα βαθμο το καταφεραμε.
Αρκετες απουσιες εχτες και ορισμενες αισθητες.Ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα στην Mairiliz και τον Γιαννη
που ηρθαν απο τοσο μακρια.Συνεχιζουμε ετσι ενωμενοι και καθε μερα περισσοτεροι και φυσικα του χρονου ακομα
πιο δυνατοι.
                                                                              
 

Maria

Pro Member
Aug 5, 2010
785
0
0
37
Athens
neoiraklio.meteoclub.gr
Η αλήθεια είναι ότι μου φαινόταν πολύ μακρινή η μέρα για αυτήν την συνάντηση! Όπως είπαν και τα υπόλοιπα παιδιά της οργανωτικής υπήρχε πολύ αγχος για το αν θα βγει και πως θα βγει καλυτερα η συγκεκριμένη βραδια! Πιστευω και εγω ότι πηγε πολύ καλά!!
Χαρηκά επίσης που γνώρισα καινουρια και παλια μέλη απο κοντα !!
Ευχαριστούμε την Mairiliz και τον Γιάννη που έκαναν τόσα χιλιόμετρα ώστε να βρίσκονται κοντά μας!
Οσο για την βασιλόπιτα δεν έχω λογια!! χααχαχα ηταν τέλεια!!
Παιδες ευχομαι και παλι να εχουμε μια υπεροχη χρονια γεμάτη πανω απ'ολα με υγεια - ασφαλή χιλιομετρα και ότι πραγματικα επιθυμει ο καθενας!

Και του χρόνου να ειμαστε καλα :) :) :) :)
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
τα συγχαρητηρια στη οργανωτικη μας που γι'ακομα μια φορα καταφερε να ειναι ολα αψογα οργανωμενα....πολλα μελη αρκετα fiestaκια να κοσμουν το παρκιν του μαγαζιου.....φανταστικη ατμοσφερα,ζεστο κλιμα πολυ πολυ γελιο κ πολλες φωτο :)
οπως δλδ σε καθε τετοιο event των maniacs AR15firing
χαρηκα πολυ που γνωρισα κ απο κοντα νεα μελη,να μας ερχεστε ποιο συχνα ε!!!
ενα μεγαλο μπραβο στον Γαννη που ταξιδεψε απο το Βολο μαζι με τον φιλο του για να ειναι κοντα μας(και δε τον χαλασε καθολου) γιατι ηταν ο τυχερος που βρηκε το  ΦΛΟΥΡΙΙΙΙΙΙ biggrin biggrin biggrin biggrin
και σου λεγα ρε μπαγασα φαε μη το κοιτας qq
ο vasilisfiesta μας εφτιαξε αυτες τις απολαυστικοτατες πιτες μιας και το κατεχει αρκετα,μπραβο ρε Βασιλ μια μπουκια χιλιες γευσεις  ok234 ;) :D
Για τη Μαιριλιζ μας ακομα ενα μεγαλο μπραβο που γι'ακομα μια φορα ταξιδεψε απο Πατρα για να βρησκετε στη μανιακη παρεα μας με το κεφι της και με τη φωτογραφικη της,χαρηκαμε πολυ που ηρθες Mairiliz.... lol lol
αναμενουμε φωτογραφικο υλικο......   ;)
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
περιμενουμε φωτος να παρουμε μια γευση απο το πως περασατε
 

ChrisFrou

Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
14
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
παιδια αψογη χθες η βραδια (αν και ηρθα αργα) !!!παρα πολλα συγχαρητηρια στην οργανωτικη που τα πραγματα ηταν το λιγοτερο τελεια!! και ακομη πιο πολλα συγχαρητηρια στον βασιλη για την πολυ γευστικη του βασιλοπιτα !!! ;) και του χρονου να μαστε καλα και υγιης!!!
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Με την σειρα μου θελω και εγω να ευχαριστησω  τα παιδια που βρεθηκαν  μαζι μας εχτες στην κοπη της πιτας των fiestamaniacs και μας τιμησαν με την παρουσια τους.Θελω  να πιστευω οτι περασαν ολοι τελεια και να ευχαριστηθηκαν το event οσο και εγω.
επισης χαρηκα που γνωρισα καινουργια ατομα οπως τον fiestakias_2011,fiestAKHS,karcher,andreas19,ΒLUE-WHITE, φυσικα μεγαλη μας χαρα ηταν που ειδαμε απο κοντα τον GReenDim
Ενα μεγαλο ευχαριστω και μπραβο στην mairiliz και τον yannis s που εκαναν τοσα χλμ για να μας τιμησουν με την παρουσια τους εαν και ο yannis s ηταν ο τυχερος της χτεσινης βραδιας!!
Μπραβο επισης θελω να πω στον βασιλη για την πανεμορφη βασιλοπιτα....


και του χρονου να ειμαστα καλα και ασφαλη χλμ να εχουμε!! ok234
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Επί της υποδοχής...τα τερατάκια μας
               


Και στα ενδότερα...εμείς
                



Μερικοί από τους φωτογράφους τις βραδιάς...(πολύ μας κόστισαν...:))

 


Να και η πίτες μας....
   


Κάποιος βιαζόταν να φάει και να βρει το φλουρι...
 

atsir

Rookie
May 29, 2010
16
0
1
Συγχαρητήρια στους φίλους οργανωτές για μια πολύ όμορφη βραδιά, στους τυχερούς της βασιλόπιττας και της κλήρωσης, και του χρόνου ακόμα περισσότεροι!
 

GReenDim

Hero Member
May 31, 2010
960
0
0
63
Athens - GReece
 Ολα  ηταν  τελεια,  στην  κοπη  της  πιτας.
 Και  η  οργανωση,  αλλα  περισσοτερο εσεις (και  γενικα  ολη  η  παρεα)!
 Δεν  εχω  λογια  για  να  περιγραψω,  το  ποσο  πολυ  χαρηκα  που  γνωρισα  την  οργανωτικη  ομαδα  
  και  καποια  απο  τα  μελη!
 
 
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
καταρχην να πω οτι εχω συγκινηθει πολυ με τα τοσα καλα λογια που εχετε πει ολοι σας,σας ευχαριστουμε πολυ και το σιγουρο ειναι οτι καθε μερα βελτιωνομαστε ακομα περισσοτερο για σας αλλα και για την αγαπη που εχουμε για τα fiesta μας
απο οτι βλεπω ολοι περσαστε πολυ ομορφα και χαιρομαι για αυτο,να ευχηθω και απο εδω καλη χρονια με υγεια πανω απο ολα και πολλααα και ασφαλη χιλιομετρα
ποπη ωραιες οι φωτογραφιες που εβαλες,ερχονται και οι δικες μου σε λιγη ωρα
χαρηκα που ειδα καινουργια μελη αλλα και παλια,ζητω συγνωμη σε οσα δεν μπορεσα να ερθω να μιλησουμε και απο κοντα
επισης ενα μεγαλο μπραβο στον γιαννη s αλλα και την mairiliz που εκανα τοσα χιλιομετρα ωστε να βρεθουν στην ζεστη παρεα των fiestamaniacs
η πιτα ηταν ολαααα τα λεφτα,μπραβο βασιλη
επισης το φλουρι το κερδισε ο γιαννης s και ο νικητης απο την λαχειοφορο αγορα που εγινε ειναι ο falcon


αντε και στην επομενη ακομοι περισσοτεροι αλλα και περισσοτερα μανιακα fiestakia.........
 

panos.l

Pro Member
Aug 9, 2010
476
0
0
ΑΘΗΝΑ
www.fordliatiras.gr
Καλή χρονιά και από μένα προς όλους τους μανιακούς του κλαμπ!!Δυςτυχώς δεν ήρθα τελικά διότι ήμουν εκτός αθήνας... :'( :'(
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread