Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

aggelos7

Member
Feb 17, 2014
104
0
0
44
Πειραιάς
kostg said:
Με γειες! Αυτό το aliexpress ποτέ δεν το συμπάθησα. Πώς πλήρωσες, με κάρτα απ' ευθείας; Γιατί δεν έχει paypal...

Eυχαριστώ Κώστα. με Χρεωστικη πληρωνω πάντα την οποία την έχω συνδεσει με εναν λογαριασμο και μέσω ebanking κανω μεταφορα το ποσό που θελω. Δεν έχω αντιμετωπισει ποτε προβλημα. Ισα ισα που τις περισσοτερες φορες ολα τα προιοντα που στελνουν απο εκει οι πωλητες ειναι με Tracking Number.

Dark knight said:
Με γειες Αγγελε!!  ok234 ok234
Πραγματικα απο της εργοστασιακες κεραιες μονο η πειρατικη σημαια λειπει!!  giggle giggle

Thanks Νικόλα!!!
 

Nikitoudis

New member
Apr 3, 2016
51
0
6
Πύργος
Μοντέλο
MK6.5
Υπάρχει κεραία τύπου shark για το fiesta? Έχει βάλει κανένας να πάρω μια ιδέα?
 

diam84

New member
Dec 7, 2013
69
0
0
Εγώ από την πρώτη μέρα απλά την έκοψα (πολύ) και δεν έχει κανένα πρόβλημα και σημα full
 

akiz90

MK7
Pro Member
Jul 15, 2014
459
7
18
33
Athens
Μοντέλο
MK7
diam84 said:
Εγώ από την πρώτη μέρα απλά την έκοψα (πολύ) και δεν έχει κανένα πρόβλημα και σημα full

Το ίδιο έκανα και εγώ. Έτρεχα να βρω κάποια να ταιριάζει και αφού πήγα σε 3-4 μαγαζιά που δεν είχαν, έκοψα τη δική μου και αφαίρεσα όλο το λεπτό κομμάτι. Άφησα δηλαδή 6-7 πόντους. Έβαψα το σημείο που έκοψα μαύρο για να μην φαίνεται, και έχω κεραιάρα τώρα! :)
 

alpapahr

New member
May 23, 2015
66
0
6
34
www.zygos-artas.gr
Καλησπέρα παίδες! Γνωρίζει κάποιος αν η βίδα από την βάση της κεραίας μας ξεβιδώνει? Έπεσε στα χέρια μου μία ωραία μικρή κεραία με επιπλέον βιδακια αλλά δεν χωράει στη δικιά μας βίδα, είναι πχ για 3mm βίδα και εμάς πχ είναι 4mm! Και θέλω να δω αν μπορώ να την βγάλω! Φοβήθηκα να δοκιμάσω με πενσα γιατί όπως την βλέπω έχω την εντύπωση ότι δεν ξεβιδωνει από την βάση! Αν ξέρει κάποιος ας πει αλλιώς θα καταφύγουμε σε κανένα μηχανουργείο για να ανοίξουμε λίγο την τρύπα της νέας κεραίας! :)
 

thespx

Rookie
Aug 1, 2016
23
0
1
Εγώ που πήρα αυτή http://www.ctd.gr/product/12999/proionta-eidi-aytokinitoy-multimedia-keraies-keraia-orofis-mini-3cm-mayri-/ πάντως κούμπωσε μια χαρά και δουλεύει κανονικότατα.
 

alpapahr

New member
May 23, 2015
66
0
6
34
www.zygos-artas.gr
thespx said:
Εγώ που πήρα αυτή http://www.ctd.gr/product/12999/proionta-eidi-aytokinitoy-multimedia-keraies-keraia-orofis-mini-3cm-mayri-/ πάντως κούμπωσε μια χαρά και δουλεύει κανονικότατα.

Το θέμα είναι όμως αν βγαίνει η βίδα απο την βάση της κεραίας! Αν βγαίνει έχω βιδάκια να βάλω... άν όχι τότε θα πρέπει να την πάω για άνοιγμα την καινούργια κεραία.
 

thespx

Rookie
Aug 1, 2016
23
0
1
Αυτή που πόσταρα παραπάνω έχει 2 βιδάκια διαφορετικής διαμέτρου μέσα. Το ένα κούμπωσε ακριβώς στο δικό μου.
 

alpapahr

New member
May 23, 2015
66
0
6
34
www.zygos-artas.gr
Τελικά όλα καλά, μπήκε και το δικό μας κερατάκι! Τελικά άνοιξα την τρύπα σε μηχανουργείο καθώς δεν ήθελα να ζορίσω την βίδα της βάσης!

 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread