Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
ρε παιδια αγορασα μια κεραια κοντη μαυρη απο το πρακτικερ, αλλα αν και εγραφε universal,δεν ταιριαζει γιατι εχει μικρη τρυπα και δεν μπορει να βιδωσει πανω στην μαμα βαση..... εχετε καποιο μαγαζι να προτεινετε?
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
pitbull said:
Πηγαινε σε αυτα που πουλανε αξεσουαρ αυτοκινητου και τετοια,ωστε να δοκιμασεις ποια κανει για το αμαξι σου.
ακριβως,εγω πηγα σε τρια μαγαζια και ευτυχως στο τριτο βρηκα με 9 ευρω
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
moican said:
ρε παιδια αγορασα μια κεραια κοντη μαυρη απο το πρακτικερ, αλλα αν και εγραφε universal,δεν ταιριαζει γιατι εχει μικρη τρυπα και δεν μπορει να βιδωσει πανω στην μαμα βαση..... εχετε καποιο μαγαζι να προτεινετε?
Έχει και το πράκτικερ για μας! είναι μια μαύρη που έχει και 2 καπάκια επιπλέον, 1 μπορντώ και ένα μπλε ενώ το μαύρο καπάκι είναι ήδη βιδωμένο πάνω ;)! και από τιμή αν θυμάμαι καλά 6,95 γιούργια...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
marios said:
Έχει και το πράκτικερ για μας! είναι μια μαύρη που έχει και 2 καπάκια επιπλέον, 1 μπορντώ και ένα μπλε ενώ το μαύρο καπάκι είναι ήδη βιδωμένο πάνω ;)! και από τιμή αν θυμάμαι καλά 6,95 γιούργια...

κανει και στα 6αρια αυτη  μικρουλη?????
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
εεεεεε....Ψαχνετε τεταρτο για καρε????Καντες 4 ρε Μαριε.... ;)


Θα πεταγομουν εγω αλλα εχω να ανεβασω ασπρορουχα στην ταρατσα για απλωμα,να παρω το παιδι απο τον παιδικο σταθμο....Οικογενειαρχης.... ;)
 

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
marios said:
Έχει και το πράκτικερ για μας! είναι μια μαύρη που έχει και 2 καπάκια επιπλέον, 1 μπορντώ και ένα μπλε ενώ το μαύρο καπάκι είναι ήδη βιδωμένο πάνω ;)! και από τιμή αν θυμάμαι καλά 6,95 γιούργια...
το ξερω... την βρηκα και στην Ζακυνθο αυτη.... μακαρι να ειχε και ασπρο καπακι....
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
moican said:
το ξερω... την βρηκα και στην Ζακυνθο αυτη.... μακαρι να ειχε και ασπρο καπακι....
ε πάρτην τότε και βάψε το ένα καπάκι άσπρο!! ;)
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Πάντως έχω να παρατηρήσω ότι το ραδιόφωνο δεν "πιάνει" τόσο καλά όσο με τη "μαμά" κεραία μαστίγιο. Όχι τίποτ' άλλο, πρέπει να σκεφτώ καμιά πατέντα με ενισχυτή, γιατί τώρα δε θέλω να τη βγάλω από τον πάνθηρά μου...
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
kostg said:
Πάντως έχω να παρατηρήσω ότι το ραδιόφωνο δεν "πιάνει" τόσο καλά όσο με τη "μαμά" κεραία μαστίγιο. Όχι τίποτ' άλλο, πρέπει να σκεφτώ καμιά πατέντα με ενισχυτή, γιατί τώρα δε θέλω να τη βγάλω από τον πάνθηρά μου...
Εμένα πάντως μια χαρά πιάνει!! μήπως το τσέκαρες σε καμία περιοχή με περιορισμένο ραδιοφωνικό σήμα??
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
marios said:
Εμένα πάντως μια χαρά πιάνει!! μήπως το τσέκαρες σε καμία περιοχή με περιορισμένο ραδιοφωνικό σήμα??

Ε, ναι, στη Γλυφάδα που έτσι κι αλλιώς δεν έχει καλό σήμα, πριν έπιανε κάπως τώρα δεν πιάνει καθόλου  :(
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
kostg said:
Πάντως έχω να παρατηρήσω ότι το ραδιόφωνο δεν "πιάνει" τόσο καλά όσο με τη "μαμά" κεραία μαστίγιο. Όχι τίποτ' άλλο, πρέπει να σκεφτώ καμιά πατέντα με ενισχυτή, γιατί τώρα δε θέλω να τη βγάλω από τον πάνθηρά μου...
κι εγω τη πρωτη μερα που εβαλα τη κοντη κεραια ειχα την εντυπωση ο,τι δεν πιανει τοσο καλα οσο η μαμα αλλα μετα το συνηθησα(δεν ειναι πολυ αισθητη η διαφορα)
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Μην ξεχνατε οτι εχουμε και cdplayer...Μπρος στα καλη τι ειν ο πονος???
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
vouts said:
Μην ξεχνατε οτι εχουμε και cdplayer...Μπρος στα καλη τι ειν ο πονος???
+1 αλλα θες να ακουσεις και λιγο ραδιο...
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Καλησπέρα παιδιά !!

Σήμερα πήγα στα πράκτικερ και αγόρασα την μικρή κεραία η οποια έχει 3 καπάκια 1 μαύρο 1 μπορντό και 1 μπλε ...εγώ πήρα το μαύρο και το έβαψα άσπρο !!

Κόστος  6,95 euro.

Ορίστε και 2 photos !



 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Πολύ ωραία Πάνο αν κι εμένα συγκεκριμένα δεν μου αρέσει το ασπρο που έβαψες....θα μου άρεσε καλύτερα να το άφηνες μαύρο.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread