Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

zenia

Original poster
Rookie
May 10, 2010
35
0
0
Μιας και το καλοκαιρι μπαινει σιγα σιγα ολοι μας προγραμματιζουμε τις καλοκαιρινες διακοπες μας.
Φετος θα παω στην λημνο κανα δυο βδομαδες και ισως και στο χωριο μου κοντα στο λεωνιδιο.
Εσεις?
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Εγω δεν έχω λεφτα να παω ουτε για καφε... Μπανιο στην Κερατεα με το μηχανακι δικαβαλο με την γυναίκα μου και το βραδυ DVD στο μπαλκόνι με ότι υπαρχει στο btJunkie... 
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ετσι,ετσι βεντουζα.Και εγω μαζι σου,το πολυ πολυ κανα δυο σπαστα τριημερα πουθενα κοντα και στο χωριο,μονο που ειναι ορεινο.Φετος δεν ειμαστε για πολλα ανοιγματα.
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
κι εγω μια απ΄τα ιδια!κανα μπανακι προς Νεα Μακρη και κανα σπαστο 3ημερο σε ενα εξοχικο που εχω στην Επιδαυρο!
 
turbomaniac said:
Εγω δεν έχω λεφτα να παω ουτε για καφε... Μπανιο στην Κερατεα με το μηχανακι δικαβαλο με την γυναίκα μου και το βραδυ DVD στο μπαλκόνι με ότι υπαρχει στο btJunkie... 

Ωραία αφου θα είσαι στην γειτονιά μου...μπανάκι κ εγώ!!  :)  

Μέσα στον Ιούνιο θα έχω αγώνα αρα ένα 3ήμερο απο εκεί..
Κάμποσα με την σπηλαιολογία....
Κατι θα γίνει και φέτος!!
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
pitbull said:
Καλα να ειμαστε και ειτε παμε ειτε δεν παμε πουθενα τη φτιαχνουμε τη δουλεια και περναμε καλα.

+1000
κ εμένα για τριήμερα εδω γύρω με βλέπω....κ αν...
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
αρχες Ιουλιου 5 μερες Σουηδια και 5 μερες Τυνησια αρχες Αυγουστου 8)
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
φετος το μενου εχει ιουνιο ιουλιο αυγουστο διακοπες  στην φαναταστικη νεα αγχιαλο.....ουδεν σχολιο
και ενα τριημερο το δεκαπενταυγουστο στην μαγικη αβδελλα 45χμ πανω απο τα γρεβενα... εδω και αν δεν θελω σχολιο
 

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
Και γω μαλλον εδω Πατρα και κανα τριημερο οτι μπορω πουθενα κοντα...Οπως ειπε και ο pitbull καλα να ειμαστε και ολα γινονται!!! ;)
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Ειναι τραγικό... Έτσι όπως έχουμε καταντήσει πρέπει να κλεινουμε διακοπές για την ελλάδα μέσω αγγλικών site (ie thomas cook) χωρίς τα αεροπορικά. Ειναι φοβερό να ναι πιο φτηνά στην μαγιορκα και στην Γαλλική ριβιέρα, απ' οτι στην ελλάδα!! Και η μαγιόρκα έχει τέτοιες υποδομές που νομίζεις οτι πήγες στην καλιφόρνια...
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
turbomaniac said:
Ειναι τραγικό... Έτσι όπως έχουμε καταντήσει πρέπει να κλεινουμε διακοπές για την ελλάδα μέσω αγγλικών site (ie thomas cook) χωρίς τα αεροπορικά. Ειναι φοβερό να ναι πιο φτηνά στην μαγιορκα και στην Γαλλική ριβιέρα, απ' οτι στην ελλάδα!! Και η μαγιόρκα έχει τέτοιες υποδομές που νομίζεις οτι πήγες στην καλιφόρνια...

Eγω αυτο σκεφτομουν να κανω παντως αν ηθελα ξενοδοχειο.. Ειναι πολυ πιο φτηνα να κλεισεις απο τα ξενα πρακτορεια..
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
yannis_s said:
makro ασε τις τυνισιες και φυγε για kazantip http://www.youtube.com/watch?v=k61EPMr9L-c&feature=related
Ωραιος ρε φιλαρακι,εμεις λεμε θα παμε μεχρι Σουνιο και εσυ ανεβαζεις τετοια βιντεακια.Μου κανες την καρδια περιβολι :'(.
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
yannis_s said:
makro ασε τις τυνισιες και φυγε για kazantip http://www.youtube.com/watch?v=k61EPMr9L-c&feature=related
  ρε Γιαννακοοοοοοοοοοοοοοο του ειναι αυτα? ουτε μαγιο δεν θελουμε.......
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Ωραιο το βιντεο...

Εγω παλι ελεγα να παω τελος Ιουλιου με την παρεα μου Χιο, και μετα ενα μηνα(Αυγουστο) στο νησι μου... ;)


http://www.youtube.com/watch?v=hW-XiZnZwHE&feature=related
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
vouts said:
Ωραιο το βιντεο...

Εγω παλι ελεγα να παω τελος Ιουλιου με την παρεα μου Χιο, και μετα ενα μηνα(Αυγουστο) στο νησι μου... ;)




http://www.youtube.com/watch?v=hW-XiZnZwHE&feature=related

πατριωτη..... :D
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread