Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
όχι τίποτα άλλο αλλα απόκτησα και φίλους εδώ πάνω και με βλέπω να ανεβαίνω συνεχεια!! :D
 

psixakias

Member
Nov 9, 2012
122
0
0
34
Καϊλάρι
Ε θα κανει ρε 504 χιλιομετρα το παιδι και θα βγει μαζι σου ρε billy ?
Ενταξει λυπησου τον.  :D Θα βγει μαζι μου που ειμαι και πολυλογας...  :-X

Παντως περασαμε ωραια σημερα.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
panosd said:
όχι τίποτα άλλο αλλα απόκτησα και φίλους εδώ πάνω και με βλέπω να ανεβαίνω συνεχεια!! :D
να το σβήσω το μήνυμα μην το δει η Δήμητρα? :D :D :D
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
εγω μολις το σχολασα και ηρθα σπιτι  ;D ;D ;D ;D
πανο χαρηκα πολυ φιλε που σε γνωρισα απο κοντα και την επομενη ξερεις....
περασα πολυ ωραια χαρηκα που σας ειδα ολους δεν χαρηκα με την τρακα της βασουλας αλλα thats life τα σιδερα ξαναφτιαχνονται εσεις να ειστε καλα

υγ γρηγορη δεν ειχα φιλμ στη φωτογραφικη και δεν βγαλαμε φωτος αλλα μπορω να κατεβασω απο το ιντερνετ αμα θελεις  :D :D :D :D :D
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Αν και ο καιρος μας τα χαλασε χαρηκα που ειδα τα παιδια και που γνωρισα τον sadon απο κοντα
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
τελεια ηταν σημερα ειδαμε το τερας του simeonidhs, τη φιεσταρα του sadon που ειναι απιστευτη απο κοντα καιιιιιιιιιιι επιτελους εμφανιστηκε και ηηηηηηηηη Ελληηηηηη biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Βαγγελη θα κανονισουμε την αλλη εβδομαδα μιας και ο λογος που ησουν κολυωμενος ηταν πολυ σημαντικος  ::) ::)

καποιοι εβγαλαν και φωτος
 

saltofx_v

New member
Mar 20, 2012
86
0
0
Thessaloniki
www.facebook.com
arkas said:
τελεια ηταν σημερα ειδαμε το τερας του simeonidhs, τη φιεσταρα του sadon που ειναι απιστευτη απο κοντα καιιιιιιιιιιι επιτελους εμφανιστηκε και ηηηηηηηηη Ελληηηηηη biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Βαγγελη θα κανονισουμε την αλλη εβδομαδα μιας και ο λογος που ησουν κολυωμενος ηταν πολυ σημαντικος  ::) ::)

καποιοι εβγαλαν και φωτος

μονο εσυ με καταλαβαινεις........

πρεπει να αλλαξουμε αυτη τη κακη συνηθεια που εχετε να κανουμε συναντησεις μεσα στο σ/κ..

καθημερινες βραδακι βολευει καλυτερα!!
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
μετα απο απαιτηση των θαυμαστων μας θα συγκεντρωθουμε για μια ακομα παρασταση και φυσικα για καφε και φαγητο
κυριακη λοιπον 20/10/2013  και ωρα 6 στο καφε home στην πολιχνη η καπου εκει γυρω τελος παντων ραντεβου στο παρκινγκ που εχει απο πισω και παμε ολοι παρεα
πληροφοριες για το μερος εδω https://foursquare.com/v/home-cafebar/5047d209e4b0f1b4ccd8ecaf
 

Simeonidhs RT

Member
Oct 7, 2010
258
0
0
Thessalonikh
Στο Home η στο adre???κάθε φορά στο home πάω και σας βλέπω από το adre να με χαιρετάτε.....καψόνια με κάνετε το ξέρω.... :pPPPPPPPPPPPP
Μέσα με τα 1000 εγώ ;) +1
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread