Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
panosd said:
Γρηγορη,εγώ θα γνωρίζω την ακριβή ημερομηνία από τρίτη!!κατά πασα μεγάλη πιθανότητα θα ανεβώ την επομενη δευτερα στις 15 του μηνα!Αν μπορείτε να το τρενάρετε λίγο...γιατί θα ήθελα πολυ να ειμαι και γω μαζι σας!
Πανο οποτε μαθεις ενημερωσε μας φιλε


saltofx_v said:
ε οχι και εφτιαξε ο καιρος....ολη τη μερα βρεχει σημερα

εγω κλασικα εκτος απροοπτου ειμαι μεσα..

καλο θα ειναι να με παρει και κανενα τηλεφωνο ο κωστας γιατι ειμαι γενικα στη κοσμαρα μου!!!
Ελα μωρε μονο σημερα εβρεξε!!!Κανονισε να σε ψαχνουμε στα 3-5 πηγαδια!!!! Και το τηλ να το σηκωνεις!!!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Ακυρωνεται ο καφες που λεγαμε για Παρασκευη. Θα γινει απο βδομαδα που θα μπορουμε ολοι.
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Ανοιξε για τα καλα ο καιρος στην Σαλονικα!!! Ειμαστε ετοιμοι για κρυα φραπεδαρα χαλλλλαρα; Να ακουσουμε τα παγακια να κανουνε κρατσα - κρουτσα; Αν ναι την Κυριακη 21 του Μηνα παμε να την απολαυσουμε  εδώ στις 6 το απογευμα.

(Υ.Γ. Υπαρχει και χωρος σταθμευσης)
Συμμετοχες:

1-grg019
2-arkas
3-bilakos 11
4-panosd
5-psixakias
6-mwusis
7-saltofx_v
8-SimeonidhsRT
 

mwusis

Newbie
Oct 6, 2012
1
0
0
33
ποιο πιθανο ειναι να ερθω κι εγω να γνωρισω περισσοτερους ;)
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
saltofx_v said:
αν δεν κουτσαθω (που ειναι πολυ πιθανο) θα ερθω..αλλιως θα ξερετε οτι κατι δεν πηγε καλα...
Θα εχει και μασαζ εκει που θα παμε!!! Φερε αν θελεις voltaren
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Παιδες δυστυχως επρεπε να φυγω νωρις σημερα και εκτακτως και δεν προλαβα να σας δω ολους. Χαρηκα που ειδα τον Πανο φιλε σε περιμενω οταν ξαναρθεις ξερεις εσυ. Περιμενω να δω σε φωτος τι εχασα σημερα
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Ρε φιλε εσύ και η Βάσω να είστε πάντα καλά εμείς θα τα λέμε συνεχεια!!Μπορεί και τον επόμενο μηνα για ακρίβεια και με παρέα αυτή τη φορα!! ;)

Χάρηκα που γνώρισα και τα υπόλοιπα παιδιά!!


Κώστα(αρκα)ευχαριστώ για όλα!! :)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread