Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Καλα να περασετε παιδια...Διασκεδαστε και για εμας που ειμαστε πισω....Περιμενουμε φωτογραφικο υλικο να δουμε πως περνατε...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
ολα σουπερ!! χαρηκα πολυ για τα παιδια που γνωρισα απο κοντα!! η Θεσσαλονικη ειναι φοβερη πολη!! αυριο περισσοτερα νεα!!
 

Simeonidhs RT

Member
Oct 7, 2010
258
0
0
Thessalonikh
Περάσαμε τέλεια!Αν και μας ζόρισε λίγο το parking εχθές στο cosmos,,,αλλά τελικά την βρήκαμε την άκρη...:) Όλη η παρέα ήμασταν μια χαρούμενη ατμόσφαιρα,είπαμε τα δικά μας γνωριστήκαμε,και βγάλαμε και αρκετές αναμνηστικές photos!:) Κάναμε την "χαλαρή" ανάβαση στο πανόραμα και ήπιαμε τη φραπεδιά μας σήμερα!!χεχε :D πολύ ωραία όλα τα fiestakia μας ;) και γενικά εγώ χάρηκα πολύ με τη παρέα και πέρασα τέλεια!!! :D :D :D
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Οντως ολα ηταν τελεια!! Χαρηκα και εγω που ξαναειδα καποια απο τα παιδια και που γνωρισα και τους υπολοιπους!! Ευχομαι να εχουν καλη επιστροφη και περιμενουμε νεα τους μολις φτασουν!
 

withoutfiesta

New member
May 17, 2011
70
0
0
41
Ηταν ενα υπέροχο Σαββατοκύριακο... Περάσαμε καταπληκτικα... Μακάρι να ήταν κι αλλο...
Ευχομαι καλή επιστροφη στα παιδιά και γρηγορα να τα ξαναπούμε...
Μια ιδεα απο το ποιοι ημασταν και πως περασαμε
DSC01245.jpg

DSC01247.jpg

DSC01223.jpg

DSC01222.jpg
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
όταν όλα τέλεια..... ο καιρός , η μπύρες , το φαγητό , η διαδρομή , η τρελοπαρέα που μας άκουγαν όλοι από τα γέλια μας η κοπέλες που μας σέρβιραν , (και μην ξεχάσεις να γραφτής στους fiestamaniacs :D :D :D :D) , όλες οι πανέμορφες fiestaρες και το πυροβόλο μου biggrin. χάρηκα που γνώρισα τα παιδιά από την πανέμορφη Θεσσαλονίκη. Γρήγορη Βάσω Γιώργη και τα υπολοιπα παιδια , είστε όλα τα λεφτά. τα τρίγωνα τα τσάκισα όλα tease tease tease. άντε να πάμε και καμιά εκδρομούλα. biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


περιμένουμε φώτο από τους φωτογράφους τις παρέας....
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Να σαι καλα φιλε μου για τα καλα σου λογια!!! Ανταποδιδουμε και εμεις!! Και εννοειται περιμενουμε ξανα να σας δουμε!! Οσο αφορα τις κοπελες που σερβιραν εχω φωτο που αποδεινκυει το ποσο χαρηκαν που μας ειδαν...... ;) :) :)
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
Βάσω οι φώτο είναι όλα τα λεφτά
ok234 ok234
θέλουμε κιαλλες..... biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 

withoutfiesta

New member
May 17, 2011
70
0
0
41
Ε να ανεβασω μερικες ακομα φωτο για το φιλο μου του παναγιωτη :)
DSC01258.jpg

DSC01239.jpg

DSC01202.jpg

DSC01201.jpg
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
αστερια ειστε ολοι σας!!!


μπραβο παιδια χαιρομαι που περασατε τελεια!
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
η 3τη φωτογραφία είναι αυτή που παίρναμε τζάμπα πόζες με τον άντρα σου? :D :D :D :D
 

withoutfiesta

New member
May 17, 2011
70
0
0
41
χαχαχαχαχα...ναι οντως ειναι η φωτο που δεν χωρεσατε ενω ποζαρατε... :)

προεδρε την επομενη φορα, στην επομενη εκδρομη, φροντισε να ερθεις... για να περασουμε ολοι μαζι τελειααααααα
 

Giannis mk7s

Member
May 21, 2010
113
0
0
παιδες χαρηκα που σας γνωρισα!!!

ελπιζω να τα ξαναπουμε απο κοντα!
 

Simeonidhs RT

Member
Oct 7, 2010
258
0
0
Thessalonikh
m@kro said:
δώσε βίντεο στο λαό Γιωργηηηηηηηηηηηη
Θα δώσω αλλά δεν είχα κανένα πρόγραμμα να παρεμβάλει και να κάνει μπιιιιιιιπ..σε αυτά που δεν έπρεπε να ακουστούν....αλλά θα το ανεβάσω anyway...χεχεχε :D
Αλλά δεν ξέρω να το βάλω εδώ?στο αστεία βιντεάκια?Λόγο του ότι θα καταλάβετε από το video....ή στο vs?Λόγο του ότι θα καταλάβετε πάλι από το video... :p

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1317828300[/time]
Γιατί μου βγάζει αυτό στο τέλος του upload???
An error occured during video conversion, please try again later or upload another video
Μήπως πρέπει να το ανεβάσω με άλλο πρόγραμμα ή να το βάλω στο youtube και μετά με link εδώ?



Το ανέβασα στο youtube.... :D

http://www.youtube.com/watch?v=TNe4Ro6hypY
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Γεια σου ρε Γιωργο καμεραμαν!! η συνεντευξη του Κωστα ειναι ολα τα λεφτα!!!  

Δυδιμακια κι εμεις χαρηκαμε που σας γνωρισαμε και περιμενουμε και την επομενη συναντηση(με αυτοκολλητα fiestamaniacs)..

Μπραβο σε ολα τα παιδια!!! ολα ηταν υπεροχα και η Θεσσαλονικη ειναι φανταστικη πολη!!! αλλα για περισσοτερες μερες!!!
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B9zUblSS3DA[/youtube]

Όλα καταπληκτικά!! το κλίμα, η παρέα, η διάθεση κλπ κλπ!!
χάρηκα που γνώρισα τον Γρηγόρη, την Βάσω, τον Γιώργο, τον Κώστα και τον Γιάννη...σόρρυ αν ξέχασα κάποιους
και ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα!!!  
Βάσω...ένα μεγάλο μπράβο που έκανες την αρχή με τις φώτο και συ Γιώργο με το βίντεο!!!
αναμένουμε και το υπόλοιπο υλικό απ' τον καθένα  :)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread