Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Στις 30-9 με 2-10 θα ανεβούμε μερικά μέλη επάνω στα μέρη σας ώστε να σας γνωρίσουμε και από κοντά biggrin biggrin
Το πρόγραμμα μέχρι στιγμής λέει ότι θα αναχωρήσουμε από Αθήνα την Παρασκευή το απόγευμα,θα κάνουμε 2 διανυκτερεύσεις και την Κυριακή το μεσημέρι θα ξεκινήσουμε για την Αθήνα

Επίσης τα μέλη που θα έρθουν μέχρι στιγμής είναι :
1-scorpion + xristina
2-andreas19 + martha
3-marios
4-ratatui
5-nos7
6-pitbull ?
7-proedros  ?
8-maria
9-crazy + kellitsa ?
10- stuparart + τσιμπούρι ?
11-m@kro
12-vasilisfiesta ?
13-grg019 + withoutfiesta

Για λόγους οικονομίας λέμε να μαζευτούμε όλοι και να πάμε με όσα λιγότερα αυτοκίνητα μπορούμε ώστε να μας έρθει πιο οικονομικά στον καθένα μας, μιας και η περίοδος είναι δύσκολη

Λεπτομέρειες θα ανακοινωθούν εντός των ημερών  ;)
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Πιστευω οτι θα ειναι τελεια!! η Θεσσαλονικη ειναι ονειρεμενη πολη!!! πολυ καλη επιλογη Ιακωβε!! μπραβο!! ελπιζω καποιος ανταποκριτης μας θα μας φτιαξει με κανα καλο κ οικονομικο ξενοδοχειο? ??????
 

giannis_suzuki

Pro Member
Oct 17, 2010
384
0
0
κανονιζουμε και κανενα πατηματακι?
χιχιχιχιχιχιχ

παντως πιστευω θα περασετε καλα μιας και εδω πανω οπως ξερετε ειναι χαλαρα ;) ;) ;)
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Και εμείς θα βάλουμε τα δυνατά μας για να παραβρεθούμε  στην συμπρωτεύουσα και με την ευκαιρία να γνωριστούμε από κοντά με τους φίλους από τον βορά.ok234

Γιάννη.. καλά να είμαστε θα κάνουμε και τα φιλικά μας πατηματάκια :)
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Ιακωβε στο τελος θα παμε καμια 10αρια αυτοκινητα!!! κοιτα να δεις που θα γινει κανονικοτατη εκδρομη!! biggrin tease ok234
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Βαλτε κι εμενα με ενα μεγαλο ερωτιματικο ομως.Δεν ξερω αν θα μπορω λογω δουλειας παντα...:)
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Επιτελους επιτελους επιτελους!!!! Δεν το συζηταω εννοειται θα ερθουμε, σας περιμενουμε με μεγαλη μας χαρα  και οτι χρειαστειτε απο εδω πανω ειμαστε στη διαθεση σας.
 

ratatui

Pro Member
May 31, 2010
847
0
0
37
ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
Το πρόγραμμα για την Θεσσαλονίκη εχει βγει και είναι ως εξής:

Θα μείνουμε στο ξενοδοχείο la Palace Hotel που βρίσκεται στο κέντρο τις πόλης στην οδό Τσιμισκή 12 (χάρτης)

Τα δωμάτια που υπάρχουν είναι :
  • δίκλινο  40ε
  • τρίκλινο   60ε
  • τετράκλινο  80ε
(στην τιμή περιλαμβάνεται και πρωϊνό)

Παρακαλώ όσοι είναι να έρθουν να ενημερώσουν το αν θα έρθουν και το τι δωμάτιο θέλουν για να κάνουμε τις κρατήσεις των δωματίων μέχρι την Παρασκεύη στις 16-09-2011.
Ο αριθμός λογαριασμού για την κατάθεση της προκαταβολής είναι ο εξής : 5121-031517-711 Τσαμπουνάρης Ιάκωβος
Η ελάχιστή καταβολή είναι το μισό ποσό του δωματίου

Θα ξεκινήσουμε την Παρασκευή στις 30-09-2011 και ώρα 19:00. Το μέρος συνάντησης είναι μετά τα διόδια Αφιδνών
Θα κάνουμε κάποιες στάσεις κατά την διαδρομή για ξεκούραση

Με τους βόρειους θα βρεθούμε το Σάββατο στις 19:00 στο Cosmos (εμπορικό κέντρο θεσσαλονίκης)
Σας περιμένουμε να σας γνωρίσουμε και από κοντά ;)


Η λίστα για τα δωμάτια μέχρι στιγμής είναι :
-scorpion + xristina
-andreas19 + martha
-ratatui
-nos7
-marios
-m@kro
-grg019 + withoutfiesta
-nick + ?
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Πολυ ωραια!! το μονο θεμα μου ειναι η ωρα συναντησης της παρασκευης!! Μπορει να εχω ενα θεματακι αναλογος την δουλεια!!
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
ratatui said:
δηλαδη τι ωρα υπολογισεις να τελειωσεις??
η ώρα που τελειώνει δεν είναι στάνταρ!! μπορεί τη μια μέρα να τελειώσει 6 και την επόμενη 7μιση...είναι ανάλογα με τη δουλειά οπότε τελευταία στιγμή θα ξέρει ;)!!
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Καλα να περασετε δυστυχως λογο οικονομικων δν θα τα καταφερουμε να σας ακολουθησουμε αν κ θα το θελα πολυ εγω γτ δν εχω ανεβει ποτε Θεσσαλονικη...
 

Nick

Member
May 17, 2011
107
0
0
Βαλτε και εμενα μεσα!!!Θα ερθω και εγω τελικα οσο για τα δωματια θα σου στηλω ιακωβε μεσα στην εβδομαδα,μπορει να παρω κανεναν φιλο μου μαζι η να βρω κανα δωματιο μαζι με τους υπολιπους μανιακους,επισης μπορω να διαθεσω το δικο μου αυτοκινητο που κινητε με γκαζι για περισσοτερη οικονομια.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread