Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
mk1 Stelios said:
Μου πήρε σχέδόν μία σελίδα για να μπορέσω να παρουσιάσω όσο το δυνατόν πιο περιληπτικά χωρίς να κουράσω με πολλές φωτογραφίες κ πολλά λόγια τον αναγνώστη που θα κάτσει να ρίξει μια ματιά!! Μου πήρε πάνω απο 5 χρόνια να το ετοιμάσω ,απο την στιγμή που ξεκίνησε να λύνεται..μεχρι την στιγμή που ήταν έτοιμο για να κάνει τον πρώτο του αγώνα!
Ίσως ειναι μια καλή στιγμή να δει κάποιος πως τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο τελικά αρκει να το θέλουμε!!
Σίγουρα δεν μπήκα σε πολλες λεπτομέρεις! Υπάρχουν εκατοντάδες φωτογραφίες !

Σίγουρα την περισσότερη βαρύτητα την έριξα στην ασφάλεια του αυτοκινήτου! Χωρίς να υπολογίζω το επιπλέον βάρος που ειναι πολύ σημαντικο για τα μόλις 84 (προς το παρόν) άλογα! Προσωπικά δεν με ένοιζε ποτέ να τρέξω κ να κερδίσω όσο να τρέξω κ να τερματίσω!! Το αμάξι ξεπέρασε κατα 100κιλά (!) το ελάχιστο βάρος που δίνει η FIA κ αυτό νομίζω τα λέει όλλα!

Όποιος θέλει να ασχοληθεί κ να φτιάξει ένα τέτοιο project να είναι σίγουρος πως με βρεί δίπλα του!

Υ.Γ. Ευχαριστώ για την υπομονή που είχατε για να ποστάρετε...μέχρι να τελειώσω!!  

Μπραβο στελιο και στα άλλα παιδιά χαρας στο κουραγιο σας!!

Αξιεπαινη προσπάθεια και πολύ όμορφο το τελικό αποτέλεσμα!!!)
 

GReenDim

Hero Member
May 31, 2010
960
0
0
63
Athens - GReece
  Πολλά  μπράβο  Στέλιο,  (σε  εσενα  και  στην  ομαδα  σου).
  Σου  βγαζω  το  καπελο ! ! !  Πραγματικα  εχω  εντυπωσιαστει ! ! !
 

Ail

New member
May 10, 2010
77
0
0
40
Μπράβο Στέλιο για την πολύ καλή παρουσίαση και το αστείρευτο μεράκι σου...... :)
 

TAKSA

Rookie
Oct 15, 2011
10
0
0
Έβαλες πολύ μεράκι, ξόδεψες κάμποσο χρήμα και διέθεσες πολύτιμο χρόνο για ένα πανέμορφο project... και το αποτέλεσμα σε δικαιώνει 100%.
Συγχαρητήρια και από εμένα για το όλο project!!!
worthy
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Μπραβο ρε Στελαρα!! πολυ καλη δουλεια ρε φιλε!! καλα και ασφαλη χλμ να εχεις με το εργαλειο!!
 

Nikitoudis

New member
Apr 3, 2016
51
0
6
Πύργος
Μοντέλο
MK6.5
Πολύ ωραία δουλειά . Η αρχή των fiesta στα καλύτερα της.Συγχαρητήρια για την δουλειά και για τις επιλογές που έχεις κάνει.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread