Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
τελευταια ανανεωση  13/7/2010,18:00
1- scorpion + xristina
2- kostg + 1
3- pitbull + 1ή2
4- crazy ?
5- stuparart + 1
6- mk1 stelios + 1
7- nikos23
8- wolf + ail
9-sotiris s+3
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Το πρόγραμμα βγήκε.....
Συνάντηση στις 9:15 μετά τα διόδια της Ελευσίνας  (Διόδια Ελευσίνας - Χάρτης)

Θα αναχωρήσουμε από το σημείο αυτό στις 9:30
θα παρακαλέσω να μην αργήσει κανεις...
Στη συνέχεια θα συναντηθούμε με τα παιδιά που θα έρθουν από τις περιοχές της Πελοποννήσου στις 10:45 μετά τα διόδια Σπαθοβουνίου  (Περιοχή Σπαθοβουνίου - Χάρτης)

Θα φύγουμε απο τα διόδια στις 11:00 όπου θα μας περιμένει η όμορφη παραλία του Καραθώνα. Πάρτε τα πράγματά σας, κουβαδάκια, ομπρέλες, μπρατσάκια....
Θα ακολουθήσει φαγητό στο μαγαζί Μαϊστράλι. Μετά το φαγητό μπορουν να αναχωρήσουν όσοι θέλουν ή να ακολουθήσουν για καφέ στο όμορφο λιμάνι του Ναυπλίου.

Οι ταχύτητες που θα ακολουθήσουμε είναι σύμφωνα με τα όρια και θα πάμε κομβόι.
Φροντίστε να έχετε βάλει όλοι βενζίνες ώστε να κερδίσουμε χρονο.

* Πληρώνετε τα διόδια και μαζευόμαστε αμέσως μετά στα δεξιά του δρόμου


Σας περιμένουμε......
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
παιδακια....δεν θα μπορεσω να ερθω.....να περασετε καλα κ να προσεχετε.....  ;)
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Εργασιακές υποχρεώσεις δε μου επέτρεψαν να παρευρεθώ σε αυτή την εκδρομή του club μας, περιμένουμε εντυπώσεις όταν με το καλό επιστρέψετε!
 

nikos23

New member
Jul 4, 2010
91
0
0
40
KIATO
Παιδιά χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και απο κοντά.Όσο πέρναγε η ώρα περνάγαμε όλο και πιο τέλεια!! Ειδικά στον καφέ που έγιναν και πολύ σημαντικές συζήτήσεις!! Νίκο περιμένω να δώ τα αποτελέσματα της ηρωικής προσπάθειας που έκανες με τις φώτογραφίες. Να είμαστε καλά και σύντομα να τα ξαναπούμε !!
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
ας πω και εγω με την σειρα μου..
μπορει να μην ειμασταν πολλοι,αλλα αυτο δεν πειραξε κανενος την ορεξη...η παραλια τρομερη....το φαγητο τρομερο.....ο καφες ετσι οπως επρεπε να ηταν εκει την ωρα....μετα εδεσε και το παγωτο...μετα φωτογραφιες στο ομορφο παλαμιδι με τρομερο φωτογραφο(περιμενω τις φωτογραφιες καιμην ξεχασεις μετα το φιλοδωρημα για τα καλα μου λογια :D :D :D :Dπλακα κανω... ;)) και ολα αυτα εδεσαν με βραδινο μπανιο στην πρωινη παραλια
χαρηκα που γνωρισα απο κοντα τον nikos23 (μεσα στην θαλασσα τα λεγαμε, εξω εξω στα ρηχα,ειχαμε μουλιασει)

πιστευω οτι τα ειπα ολα.....
αντε και η επομενη εκδρομη με περισσοτερες συμμετοχες.....

την παρασταση εκλεψε το μικρο παιδι που ειχαμε μαζι μας και αυτο που συνεβει στον γυρισμο(ξερεις εκεινος ποιον εννοω ;) ;) )
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
άλλη μια εκδρομή περασε και περασε με τις καλύτερες αναμνήσεις... όλα ήταν παρα πολύ ωραία...  ;D το καλύτερο οπου και χάσανε πολλοί ήταν το βραδινο μπανάκι που κάναμε... η θάλασσα ήταν τέλεια... αναμένουμε τις καλιτεχνικές φωτο του Νικόλα και σύντομα θα βάλω και το videάκι που τράβηξα...  ;)
 
..τελικά ο μύθος καταρριφθηκε που θέλει στις συναντήσεις των club  να μαζεύονται γυναίκες ελεύθερες και μπακούρια!!  ::)


Γυρισα και εγω απο τις μινι διακοπούλες και ευκαιρία να γράψω λιγα λόγια!!!!
Παρόλο που με αφήσανε μοναχούλη καποιες ψυχές που ονόματα δεν λεω  (bunny - Lucifer - Mairiliz - mouta - Sweet -zenia) προσπάθησα να περάσω όσο πιο καλά μπορούσα!!
..ας είναι καλά οι άλλες γυναίκες μου που ήταν εκει για να με παρηγορήσουν!  ;D

Ηταν όλα πολυ όμορφα! Καποιοι επέστρεψαν Αθήνα ηλιοτσουρουφλισμένοι!! Redbull  ::) ..pitbull κτλ!! (δυστυχώς δεν μπόρεσα να προστατέψω όλους με το αντηλιακό!!)
..(για να προλάβω!!) τωρα κάποιες φωτογραφίες που έχει τραβήξει ο redbull οι πιο πολλές είναι σίγουρα μονταρισμένες και απέχουν απο την πραγματικότητα!!  :p

Σιγουρα το μπανάκι το νυχτερινό ήταν πολυ ξεχωριστό για εμάς που κάτσαμε και το απολαυσαμε!! Παντα τετοια!!
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
vagma said:
Εαν μεχρι αυριο δεν εχετε βαλει καμια φωτογραφια απο την εκδρομη.....θα βαλω απο τις διακοπες μου στη μυκονο!!!αντε ρεεεεεεεεε........
  χαχαχαχαχα μαζι σου και εγω!!!!!! χαχαχαχα
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Οι φωτογραφίες είναι αρκετές… ενώ τα λόγια πολύ λίγα για να περιγράψω την εκδρομή μας!!!
Με λίγα λόγια όλα ήταν υπέροχα... ;)

 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread